Фахівці Інтернет Асоціації України визначили десять найневдаліших інтернет-проектів...
У Львові вшанували пам'ять В'ячеслава Чорновола
25.03.2008 12:53
Сьогодні, 25 березня, у Львові члени міської крайової організації Народного руху України вшанували пам'ять загиблого В’ячеслава Чорновола.
Однопартійці поклали вінки до пам’ятника В’ячеславу Чорноволу, а також відбулась панахида у Соборі святого Юра, де реквієм виконала капела "Трембіта".
Водночас рухівці у Києві проведуть пікет біля Генпрокуратури з вимогою розслідувати справу загибелі В’ячеслава Чорновола. За словами голови ЛОО НРУ Ярослава Кендзьора, від цієї Генпрокуратури не варто очікувати якихось зрушень у справі, оскільки очільник правоохоронного органу Олександр Медведько неодноразово заявляв, що вважає справу загибелі Чорновола звичайним ДТП.
Нагадаємо, 25 березня 1999 року В’ячеслав Чорновіл загинув за нез'ясованих обставин в автокатастрофі на шосе під Борисполем. Трагедія сталася на 5-му кілометрі автотраси Бориспіль-Золотоноша. Автомобіль Чорновола врізався в "КамАЗ" з причепом, який розвертався посеред шосе. Чорновіл і його водій загинули на місці, прес-секретар лідера НРУ був госпіталізований з важкими травмами. Пізніше внаслідок серцевого нападу помер і водій "КамАЗу".
13:50 На Сумщині боротьба з контрабандою триває
Як повідомили JeyNews в прес-службі СБ України, на Сумщині Службою безпеки України у взаємодії з прикордонниками та митниками з початку цього року
13:25 У Львові відбудеться нічне крос-кантрі
Як повідомили JeyNews в прес-службі ЛМР, в ніч з 22 на 23 листопада у Львові відбудеться нічне крос-кантрі. Змагання, що проводяться у Львові впер
При повному або частковому використанні матеріалів ресурсу JeyNews гіперпосилання на нього є обов'язковим. Редакція не завжди поділяє думку авторів статтей. Редакція не несе відповідальності за інформацію, наведену в нередакційних або рекламних матеріалах. Всі права на інформацію, що підписана JeyNews і/або Jey Corporation належать ПП «Капітал-2000».