На нашій планеті багато цікавих і привабливих місць, але є і жахливі...
Андрій Садовий: Львів найкраще готується до Євро-2012
17.04.2008 14:33
Одразу після того, як місто дізналося про свій статус, інспектори УЄФА виставили нам вимоги, які мають бути виконані у рамках підготовки. Зокрема, мають бути збудовані стадіон, готелі, паркінги, а також облаштована міська інфраструктура, відремонтовані дороги. Однак наразі Львів залишається таким, яким був і торік, реального поступу у підготовці не видно. Столичні посадовці зауважують, що з такими темпами підготовки Львів може втрати право приймати матчі Євро.
Як місто використало перший рік підготовки РадіоМан запитало у міського голови Львова Андрія Садового.
Кореспондент: - Минає рік, відколи Україна стала господарем Євро, але реальних результатів ніхто ще не побачив.
Андрій Садовий: - Ми дуже багато зробили за цей рік, просто якщо цього не видно, вибачте мене, дитина не народжується з завтрашнього дня, так? Має бути певний процес.
Кореспондент: - Тобто, особисто Ви задоволені тим, як проходить підготовка до чемпіонату?
Андрій Садовий: - Якщо порівнювати з іншими містами, то ми дуже і дуже добре виглядаємо.
Кореспондент: - Наприклад, керівник Національного агентства з питань підготовки до Євро, пан Червоненко, дуже негативно висловлюється про Львів і він говорить, що Львів найгірше в Україні підготовлений до проведення Євро.
Андрій Садовий: - Нехай аргументує це цифрами. Я розумію, що, можливо, він дуже любить Одесу чи Харків своєю специфічною любов’ю, але коли я з ним говорю один на один він мені говорить: - Андрію, все нормально, проблем немає.
Кореспондент: - Цитата пана Павленка, міністра спорту, який так само сказав, що Харків може замінити Львів у списку міст, які прийматимуть матчі Євро-2012.
Андрій Садовий: - Ніхто Львів замінити не може, тому що Львів сьогодні, за висновками інспекторів УЄФА, готовий чи не найкраще серед інших українських міст.
Кореспондент: - Де ці висновки можна прочитати, ознайомитися з ними?
Андрій Садовий: - Ми звітуємо щомісяця по всіх питаннях, не можна собі щось з пальця висмоктати і говорити. Ви поїдьте в інші міста і поспілкуйтеся, що там робиться, і ви просто побачите правду.
Кореспондент: - Мешканці всіх міст незадоволені, і львів’яни не задоволені.
Андрій Садовий: - Зверніться з офіційним запитом в УЄФА, тому що назовні – всі ж за добро, а насправді пробують бавитися у великі інтриги.
Кореспондент: - Що конкретно має бути зроблено? Один, два, три...
Андрій Садовий: - Дати місту можливість нормально розвивати аеропорт, вирішити питання 50% податку на прибуток, що лишався у міському бюджеті і ми кожного дня не стояли б з протягненою рукою. Якщо це буде зроблено, то ми беремо на себе відповідальність, дійсно таку ґрунтовну, і самостійно працюємо.
20:44 Сьогодні відновлено демонтаж ТРЦ «Троїцький» На площі перед НСК «Олімпійський» відновлено демонтаж ТРЦ «Троїцький». Роботи з демонтажу розпочалися 19 липня о 8:00. Заступник г
20:32 АНОНС! У Львові відбудеться «VI Ралі GALYCYNA» Як повідомили JeyNews в прес-службі ЛМР, відкриття «VI Ралі GALYCYNA» IV етапу Чемпіонату України відбудеться 26 липня з 15 до 17 години на площі Ма
18:21 Вчора горіла Чернігівська міськрада Як повідомили JeyNews в прес-службі Чернігівської міськради, учора близько 22.00 черговий Чернігівської міськради виявив задимлення другого поверху приміщення.
При повному або частковому використанні матеріалів ресурсу JeyNews гіперпосилання на нього є обов'язковим. Редакція не завжди поділяє думку авторів статтей. Редакція не несе відповідальності за інформацію, наведену в нередакційних або рекламних матеріалах. Всі права на інформацію, що підписана JeyNews і/або Jey Corporation належать ПП «Капітал-2000».