вівторок, 31 березня, 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
 Соціальна політика України на 2012 рік
 Український баскетбол об'єднався - офіційно
 Жінка і гроші: 10 типових помилок
Жінка і гроші - союз непростий...
Інтерв'ю

Генконсул Росії в Львові: «Україна була створена багато в чому завдяки Росії»

16.05.2008
15:58
Генконсул Росії в Львові: «Україна була створена багато в чому завдяки Росії»- Я бачила двох охоронців біля російського культурного центру. Там чергують цілодобово?

- В останні, можливо, пару місяців, чергування в районі російського культурного центру, а також на Пагорбі Слави, і на Марсовому полі  здійснюється цілодобово. Так, в результаті заходів, які були прийняті місцевою владою і правоохоронними органами, недавно було затримано двох вандалів, що зробили спроби здійснити непривабливі дії на Пагорбі Слави і на Марсовому Полі. І якщо на Горбі Слави був затриманий чоловік похилого віку, який намагався в черговий раз зламати бронзову гірлянду, - йому це не вдалося, - то на  Марсовому Полі був затриманий абсолютно юний хлопець, студент, член однієї з націоналістичних організацій.

- Тобто, це все здійснювалося не користі ради?  

- В другому випадку, коли був затриманий представник молодіжної організації, в цьому абсолютно ніяких сумнівів не немає, тому що він нічого не намагався зламати, а лише написати гасло «Бий москалів!». Тому тут абсолютно очевидно, що це була політична акція. А ось в першому випадку, на Пагорбі Слави, можна припустити, що це було зроблено ради якоїсь особистої наживи.
- Ви говорите, що охорону поставили порівняно недавно. Тобто раніше в таких заходах не було необхідності?  

- Насправді, весь час, який я тут знаходжуся, постійно спостерігалися спроби вандалізму. Міська і обласна влада не приймали заходів для їх припинення. Але останнім часом, завдяки наполегливим проханням громадськості, моїм проханням, місцева влада прийняли такі заходи. Я думаю, їм самим набридло, що така нехороша слава про Львів розповсюджується не тільки по Україні, але і по всій Європі. Це створює негативний імідж місту. Вандали руйнують образ Львова як європейського міста. І влада, нарешті, починає це усвідомлювати.

- Наскільки такі події в Львові впливають на відносини України і Росії?  

- Дії вандалів знаходяться в одному ланцюжку з іншими діями, різними політичними силами України, що робляться. Це і переписування історії, причому груба її фальсифікація, спотворення історичних фактів, та і взагалі логіки. Така лінія робиться цілеспрямовано, немає ніякого сумніву, що це політичне замовлення, тому що об'єктивні історики не можуть писати такі речі, які зараз пишуться і публікуються в Україні. Я маю на увазі, наприклад, героїзацію нацистів, у прямому розумінні слова, дивізії Ваффен СС «Галичина», бойових організацій ОУН-УПА.

- Ви дорікаєте УПА. Але недавно самі відвідували колишню в'язницю НКВД на вулиці Бандери. Говорять, що в 41-му році там були розстріляні тисячі «буржуазних націоналістів».  

- Тут взагалі немає ніякого зв'язку між ОУН-УПА і слідчим ізолятором НКВД в'язниці «На Лонцкого» (стара назва нинішньої вулиці ім. С. Бандеры в Львові. В'язницю, побудовану ще при австрійських властях, до цих пір називають в Львові «в'язницею на Лонцкого». – «Острів»). Причому тут ОУН-УПА? Інформація про те, що там НКВД розстрілювала «тисячі українців» не відповідає дійсності. Я тому і пішов туди, сам попросив начальника управління СБУ в Львівській області пана Матіоса Анатолія Васильовича, щоб переконатися, що насправді там відбувалося.

Я прийшов і побачив архівні документи, і мені пояснили, і я ще раз переконався, що основна маса людей, розстріляних там як «вороги народу», – це євреї, які бігли від фашистів з Польщі. Їх затримали за незаконний перетин радянського кордону, встановленого 17 вересня 1939-го року. Так от, їх брали в цей слідчий ізолятор, а потім, в перші дні війни, коли поспіх був, не розібравшись, стали розстрілювати. Це, звичайно, неправильно, але причому тут ОУН, причому тут УПА?   Взагалі ніякого відношення до цього вони не мають. Отже тут чергове підтасовування фактів, коли говорять: «були знищені тисячі українців».

- Останнім часом в Україні, особливо тут, в Львові, поширюються і ростуть русофобські, моськвофобськие настрої. З чим це, на вашу думку, зв'язано?  


- По-перше, ніякого зростання русофобії і москвофобії не немає. І особливо в Львові. У Львові живуть нормальні, дуже доброзичливі, хороші люди, віруючі, терпимі. Русофобії абсолютно немає. Ви вийдіть на вулицю – з вами завжди привітно спілкуються, відповідають на всі ваші питання, незалежно від мови.

- Ну, не завжди...  


- Практично завжди. Діє тільки один відсоток активних політичних сил, які влаштовують видимість, що в Львові є негативне відношення до росіян, до Росії. Нічого подібного. Просто вони дуже активні. А люди тут нормальні, і немає ніяких антиросійських настроїв. Більш того, у кожного третього львів'янина або родичі живуть в Росії, або львів'янин, українець, одружений на російській. Я часто зустрічаю таких людей. Які можуть бути відносини?..

- Чи є дані, скільки етнічних росіян в даний час проживають в Львові?  

- Є. У Львові, при нинішньому населенні, яке, приблизно, оцінюють в сімсот тисяч чоловік, близько ста тисяч – це російськокультурні люди, які спілкуються між собою російською мовою.

- Тут з'явилася якась організація, яка випускала листівки із закликами в адресу росіян повертатися до Росії. Вони навіть виступали з ініціативою збору засобів в допомогу переселенцям. Як ваша сторона відреагувала на це?  


- Це націоналістична організація, яка розвиває свою бурхливу діяльність по добре відомих пропагандистських правилах, і за це отримує відповідні гроші. Але я просто порадив би цим громадянам, більше уваги приділяти проблемам галичан, які вимушені виїжджати з України у пошуках заробітку. Ось для них треба створювати фонд, їм треба допомагати, щоб тут вони працювали. Крім того, вони могли б направити свою енергію на повернення галичан з Канади, із Сполучених Штатів, щоб освічені і добре забезпечені люди в Сполучених Штатах, в Канаді приїжджали до України і допомагали Україні відроджувати суспільство, культуру, економіку. Ось цим треба займатися організаціям, які нібито печуться про росіян.

- Як діє у Львові програма по репатріації росіян?  

- Це не програма репатріації. Це програма добровільного переселення співвітчизників. Вона стосується не тільки росіян, а взагалі всіх людей, які вважають Росію своєю Батьківщиною. Тому ця програма розповсюджується на весь світ, не тільки на Україну. І тут у нас є вже люди, які виїхали до Росії, і половина з них – це етнічні українці і люди інших національностей. Ми проводимо планомірну роботу, провели хорошу підготовчу роботу. У нас все чітко, ясно, зрозуміло. І ми поширюємо інформацію, попереджаємо людей про те, що регіони, куди здійснюється переселення - важкі, щоб вони усвідомлено підходили до рішення про переїзд. До нас вже поступило більше двохсот заявок, і більше шістдесяти заявок за останній час ми вже оформили. Люди виїжджають сім'ями. Ось, наприклад, перша сім'я, яка виїхала в область Калінінграда, складалася з п'яти чоловік. В основному люди їдуть до центральної Росії. Це Калузька область, область Тверськая, область Калінінграда. Але є приклади виїздів в Хабаровський край, Приморський край. Цей процес активізуватиметься до літа, оскільки люди розумно ухвалюють рішення, що переїздити легко, коли тепла погода, а не коли мінус сорок градусів в Сибіру.

- І які мотиви тих, хто погоджується виїхати до Росії?  

- У кожної людини своє життя, своя історія, своє відношення до світу - правильно? Він дивиться на все своїми очима. Як можна зрозуміти, чому він переїздить, наприклад, з Африки до Європи, або з Америки до Індії?  

- Але мова йде про двохстах заявках. Повинна ж виявитися якась тенденція.

- Так, але у всіх свої причини, і вони разниє. Головним чином – це возз'єднання сімей. Тобто, люди прагнуть переїхати ближче до своїх родичів. По-друге, це економічні причини. Не секрет, що в Росії, в кліматично важких для людини регіонах, доходи, зарплати набагато вищі, ніж в Україні. Просто у декілька разів. Це теж має велике значення. Крім того, люди мають можливість отримати роботу по своїй спеціальності. Значить, людина може задовольнити ще і свої професійні потреби. І це, природно, дуже важливо для нього. Адже коли людина працює на улюбленому місці, він живе повноцінним життям, коли ж він десь підробляє, то випробовує великий дискомфорт. Напевно, Ви погодитеся зі мною. І ще маса інших причин. Звичайно, що там говорити, і певна атмосфера, яка тут створюється, саме спеціально створюється, вимушує деяких людей ухвалювати такі рішення.

- На сьогодні між Україною і Росією немало суперечностей. Наприклад, в питаннях НАТО, історії. При цьому рівень життя населення різко падає. Чи не боїтеся Ви, що в таких умовах росіян в Україні чекає така ж доля, як свого часу євреїв, коли, будь то війна або засуха, – у всьому жиди винні?  


- Ви в одному питанні змішали декілька дуже важливих проблем. Їх абсолютно не можна об'єднувати. Мова те йде про те, що між нашими країнами розвиваються нормальні, конструктивні, позитивні відносини. Адже ближчих країн, ніж Росія і Україна – ні. Ближчих народів, ніж росіяни і українці – ні. І ви можете узяти показники, якщо говорити про міждержавні відносини, вони набагато перевищують показники України з будь-якою іншою країною. Досить привести рівень торгового обороту. Минулого року він склав тридцять два мільярди доларів. В цей час у України із Сполученими Штатами – два з половиною мільярди доларів.

Ну хіба можна порівняти цей рівень? Хіба можна порівняти рівень взаємодії російських підприємців, бізнесменів з українськими, і, наприклад, українських підприємців із західноєвропейськими? Це ж незіставні речі. У нас найміцніші контакти, по всіх напрямах. Ось я ж підкреслював, що кожен третій львів'янин має родичів в Росії. Ви знаєте, що автономний округ Ханти-Мансійська іноді жартома називають гуцулським автономним округом Ханти-Мансійська? Тому що там же величезна кількість вихідців їх івано-франківської області. Це прекрасні фахівці, які там вже осіли, і які працюють, і працюють дуже добре, і заробляють хороші гроші. У нас сорок відсотків росіян, особливо – росіян, мають родичів на Україні. І, у свою чергу, приблизно така ж кількість українців має родичів в Росії. А як можна роз'єднати сім'ї?

У нас загальна віра, православна, у нас загальна історія, культура, менталітет. І коли я ставлю питання: що таке входження України в НАТО? Я для себе відповідаю, що це зміна цивілізації, що це зміна взагалі всіх понять, що це зміна політики. І сам собі представляю: а що це означатиме в першу чергу для людей? Ну ось, за наполяганням НАТО, - а це обов'язкова політика, - будуть укріплені межі з Росією, тобто, буде введений візовий режим. Минулого року Росію відвідало близько шести мільйонів українців. І ось для них треба буде робити візи. Створить це комфортну ситуацію для людей, для бізнесу? Природно, не створить. Навіщо це нам треба? Я не розумію цього. Але ми ще раз підкреслюємо, що питання входження України в НАТО – це суверенне право народу України. Тільки народ України може вирішувати, який вибір робити. Кожен народ має право вирішувати самостійно.

Якщо народ України прийме таке рішення, ми з повагою до нього віднесемося. Але треба запитати волю народу, перш, ніж ухвалювати якісь рішення. Мене дивує, коли говорять: народ не знає про те, що вступити в НАТО треба, тому треба нам спочатку подати листи про приєднання до ПДЧ, а потім вже вирішувати, вступати чи ні. Ну всім же ясно, що початок процесу вступу в НАТО – це і є приєднання до ПДЧ. Говорять: нам треба проводити наказані НАТО реформи, а хто заважає проводити ці реформи? Вони всі відомі, вони всі викладені – бери, виконуй, проблем немає. Але треба спочатку запитати людей. Говорять, народ не знає, тому треба проводити широку інформаційну кампанію. Але чому тоді не проводити широку інформаційну кампанію по зближенню з Росією?

Адже логічний же крок – зближення з найближчим для тебе народом, державою. Або, допустимий, по вступу до Організації Договору про колективну безпеку? Адже цей варіант теж треба розглядати. Тому якщо вже пропагувати НАТО. Як я розумію, цей процес вже почався, особливо в Західній Україні: тут створюються центри по навчанню державних службовців. Вже створений в Чернівцях, збираються створити в Луцьку, в Львові.

Я задаюся питанням: а чому за рахунок українських платників податків? Адже більшість населення проти вступу в НАТО. Вже якщо так, то хай би НАТО платило за цю пропаганду, щоб принаймні якась користь була. Більш того, у мене створюється враження, що на заході України люди не хочуть вступати в НАТО. Я спілкуюся з багатьма націоналістами, і мені вони прямо і відкрито говорять: ми проти вступу в НАТО. Я знаю офіційну позицію Юрія Шухевіча – він проти, Олега Тягнібока – він проти, і ще багато націоналістів, люди розумні, говорять, що вступ в НАТО – це втрата того, за що вони боролися. Це втрата незалежності, суверенітету, самостійності. Вони ж говорять: - «Ми за за самостійність, незалежність і суверенітет, і в той же час вступаємо в структури, яким ми підкорятимемося. Адже це треба підкорятися штаб-квартирі в Брюсселі, це треба підкорятися своєму головному партнерові – Сполученим Штатам Америки, це треба приймати рішення, які неминуче обмежують суверенітет...»

Я абсолютно упевнений, що при розумному підході, при контактах керівництва наших країн наші відносини не можуть бути погіршені, тому що ми близькі сусіди, наші межі найбільш протяжні, нам жити на цій планеті ще долгие-долгие століття. Я, наприклад, за майже три роки свого перебування тут переконався, що нерозв'язних проблем не було. Та і конфліктів-то по суті немає. Якби люди зустрічалися, обговорювали ці проблеми, можна б було знімати все. Ті ж проблеми історії. Адже якщо зустрічаються історики, і їх послухати, картина об'єктивна. Коли ж починають говорити люди, які зайняті створенням образу ворога, то картина виходить максимально необ'єктивна. Читаєш такі міфи про історію двох народів, і просто чудуєшся. Звичайно, ми не сприймаємо і не сприйматимемо героїзацію нацистських злочинців. Ніколи. Тому що дивізія Ваффен СС «Галичина» брала участь в бойових діях проти України, проти армії Радянського Союзу на стороні гітлерівської Німеччини, і вона засуджена Нюрнберзьким трибуналом як військова злочинна організація. І таким наше до неї відношення буде завжди.

Ви можете сказати, що при певних труднощах в будь-яких державах завжди шукається зовнішній ворог. Це було характерно для радянської пропаганди, коли говорили, що всі труднощі – із-за американського імперіалізму. Тепер же деякі політичні групи всі проблеми, створені ними ж, покладають на « російський імперіалізм», маючи на увазі під цим терміном той образ ворога, на якого можна списати всі свої промахи. У Росії, наприклад, не скаржаться ні на кого, і розуміють, що всі проблеми ми повинні вирішувати самі, і роблять це, цілеспрямовано і цілеспрямовано. А ось в Україні деякі намагаються скаржитися, що «газ дають за завищеною ціною». Проблеми ціни на  газ не існує. Існує проблема ринкової ціни. Ми, порвавши з « комуністичним минулим», вступивши в «світле капіталістичне майбутнє», повинні виразно розуміти, що нічого безкоштовного не буває. Ринок диктує ціни. Україна отримує величезну кількість газу за найнижчою ціною в Європі, отримує величезні преференції з боку Росії. По суті Росія надає братську допомогу Україні, продаючи газ по таких цінах. Особисто я, розмовляючи з багатьма своїми друзями в Москві, чув від них здивоване питання: чому уряд Росси за рахунок росіян субсидує Україну? Чому проводять таку політику, коли продають газ не по ринкових цінах, а нижче за ринкові ціни? Газ в Сибіру дуже важко здобувати. Собівартість дуже висока. Собівартість газу набагато нижче в Україні.

Так от Україна здобуває газу двадцять мільярдів кубічних в рік. А ось Греція, наприклад, для забезпечення всіх своїх потреб купує тільки три і сім десятих мільярда. Для населення в Україні газу цілком хапає. А чому тоді турбуватися про олігархів донецьких? Вони багаті люди, вони можуть купувати по ринкових цінах. Адже олігархи донецькі отримують перевагу перед російськими олігархами, які купують газ по ринкових цінах. І при цьому говорять, що Росія зловила Україну на газовий гачок. Яким чином? Можливо, взагалі безкоштовно отримувати газ хотіли б деякі люди тут?

- Оскільки Ви згадали Донетчину, хочу запитати про Вас особисто. Адже ви родом з Макіївки, - як вийшло, що донетчанін став офіційним представником Росії в Львові?  


- Та я і сам не міг уявити, що, народившись в Україні, в Львові представлятиму Російську Федерацію. Я не чекав, що Радянський Союз розпадеться. Для мене це була катастрофа, особиста трагедія. І до цих пір я це переживаю. Але ситуація така, яка вона є. Я кар'єрний дипломат, закінчив МГИМО, поступив на дипломатичну службу Радянського Союзу, і залишаюся їй вірний до цих пір. Я вважаю, що Росія є такою, що продовжує справи Радянського Союзу, і тому моя кар'єра пов'язана саме з Росією. Крім того, після закінчення МГИМО і п'ятирічної роботи в Індії я став москвичем по реєстрації, квартира у мене в Москві, сім'я у мене в Москві, дочка, внук, зять – все в Москві. Моя батьківщина – це Росія. Хоча друга моя батьківщина, сама, мабуть, дорога для мене, – це Україна, це Донбас, це Макіївка. Але я ж не можу бути представником одночасно і Росії, і України. Хоча якби Радянський Союз був, я із задоволенням представляв би ці дві суверенні держави.

- Ви теж вважаєте, що Донбас – це більшою мірою російська територія?  

- Росія повністю визнає і поважає суверенітет і територіальну цілісність України. У нас немає абсолютно ніяких претензій до України. І Донбас є частиною території України. Інша справа, що Україна була створена багато в чому завдяки Росії, багато в чому завдяки керівникам Радянського Союзу. У тому числі і Донбас як територія перейшов до України за рішенням Леніна, який вирішив, що потрібно укріплювати аграрну братську Україну пролетарськими кадрами. Так само, як передані частина Слобожанщини, Крим. Це ж процес формування територій йшов, а хіба цього не було? А хіба Закарпатська область не була приєднана до України в 45-му році завдяки рішенню Сталіна? Це ж було все? Так чому ж ми повинні закривати на це очі? Навпаки, Україна з'явилася як сильна, могутня держава саме завдяки Росії, і завдяки політиці, яку проводили більшовики. І що тут приховувати? Всім повинно бути це зрозуміло і ясно. Боролися українці за незалежність України? Звичайно, боролися. Але від фактів історичних нікуди не підеш. Я, як російський, такий, що народився в Донбасі, природно, переживаю почуття необхідності єдності народів. У Донбасі більшість населення в містах – росіяни. Такі ж, як росіяни, що народилися і жили в Львові. Адже ви знаєте, що первинна назва Галичини – Червоная Русь. Це була Галицька Русь. Росіяни тут народилися, вони не прийшли сюди, вони спочатку тут були. І російська культура пішла саме з цих місць, саме від Карпат. І Кирило і Мефодій прийшли в Підкарпатську Русь і стали проповідувати православ'я задовго до появи православ'я в Київській Русі. Культура російська зародилася тут, потім вона стала розповсюджуватися на Київ, Москву. Тому ми всі – росіяни. Росіяни – це не прийшлі, росіяни – це корінні жителі тієї країни, яка зараз називається Україною. І говорити про те, що вони – «зайди», як тут говорять, – це неправильно, це несправедливо, тому що історія показує: росіяни завжди були тут, вже хоч би тому, що ця земля називалася Руссю.

- Ви згадали історичні умови формування сучасної України. Потрібно саме в цьому контексті розуміти слова Володимира Путіна про те, що «Україна – це навіть не держава»?  

- Та він взагалі такого не говорив. Розумієте, коли починають ЗМІ ширити якісь спочатку невірні чутки однієї людини якогось, який краєм вуха щось чув. Я ще раз підкреслюю: Росія визнає суверенітет і територіальну цілісність України. Ми ж підтримуємо дипломатичні відносини. Ми ж є стратегічними партнерами. Це ознаки, що ми відносимося один до одного як до суверенних держав. Але ж факт формування території України ніхто не може оспорити. Це просто було б історично нелогічно. Точно так, як і факт формування території сучасної Російської Федерації. Ну якщо, допустимий, нинішня область Калінінграда була приєднана до Росії за рішенням конференції Потсдамськой, то це що – не факт? Факт!
- Що Ви мали на увазі, коли сказали, що Росія є такою, що продовжує справи Радянського Союзу?  

- Вона – правоприємниця Радянського Союзу. Ми узяли на себе всі зобов'язання Радянського Союзу. Ми виплатили борг в сто сорок мільярдів доларів, повністю, тільки одна Росія, тому що решта всіх держав, колишні республіки Радянського Союзу не виплачували зовнішній борг Радянського Союзу. Ми узяли на себе всі зобов'язання по міжнародних договорах.

- У такому разі, це означає, що Росія повинна узяти на себе провину за Голодомор, як правоприємниця Радянського Союзу?  


- Великий Голод 1932-33гг. ніхто не заперечує. Це страшна трагедія наших народів. Це біль і біда наших народів, і їх провина. Тому що ми всі винні в тому, що відбувся Голод. Ми несемо загальну провину за те, що відбувся Жовтневий переворот 17-го року, за те, що багаті довели бідних до відчаю, і вони пішли на революцію. Люди винні в тому, що застосовували насильство під час цієї революції, за те, що влаштували громадянську війну. Ми всі винні, що допустили це. І те, що був Голод 32-33 року, – це теж наша загальна провина. Провина тієї системи, яка правила. І провина людей, наших дідів, прадідівський, за те, що допустили це. Голод був на території Росії – в Поволжжі, на Кавказі, в інших місцях. На Україні народ особливо постраждав. Кому мені претензії пред'являти, якщо моя мама і її родичі пережили цей голод в Запорізькій області? Російське село. Там була частина українців, болгар, греків, але в основному росіяни. І вони пережили голод. Так от я хочу запитати: кому мені пред'являти претензії? Тому що всі керівники були українці, і на районному рівні, і на обласному, і на державному українському рівні. Що, вони не бачили, що відбувається? Так хто повинен нести відповідальність? Ось тому ми і говоримо: так, винна система. Але я категорично проти, коли говорять: ось Москва, маючи на увазі – «росіяни», влаштувала геноцид українців.

Зараз не говорять про те, що голод був і в Грузії в цей же час. І там не вистачало хліба. Ми в Росії не винимо інші нації. Ми знаємо, що це наша загальна провина. І ми співчуваємо по жертвах Голодомору, виразно розуміємо, що це була найбільша трагедія. Ми пам'ятаємо про це і шануємо пам'ять жертв, але не можна жити тільки трагічним минулим.   Як можна завжди думати тільки про могили, про смерть?.. Це негативно відбиватиметься на здоров'ї нації. Потрібно проаналізувати те, що трапилося, засудити практику, яка до цього привела, і зробити все, щоб такі трагедії більше не повторювалися.

«Острів»

< Назад

Тетяна Метельова: «Для роботи над законом «Про захист тварин…» залучають прибічників вбивства»
Віктор Скочко: Агрострахуванням ми захищаємо свої інвестиції
«Отрута сезону» знайшла своїх антигероїв

Інші статті
Коментарі
 
ОлегГосподин консул о Трипольской культуре абсолютно ничего незнает.Россия с Галычыны пишла Это супер!!!
 
bzhrБезперечно, шановний Генконсул має 100-відсоткову рацію в апроксимації даних про рівень життя українців з даними про їх потяг до Європи чи НАТО. Чим не тема для дисертації? Щоправда, бажано було б прес-службі Високоповажаного спробувати здати тест з української мови, а також найняти коректора (відомо ж, що описки роблять всі смертні, але для чого це мають бачити всі читачі?)
Додати коментар
Назвіть себе *
Ваш e-mail *
Ваш коментар*
Введіть код, зображений на рисунку:
 
 
Стрічка новин
RSS
Пошук по сайту:
14:31
ГПУ: За позовом прокуратури Київської області розірвано договір з ТОВ «Дім Лісника»
Генеральною прокуратурою України вживаються заходи щодо повернення державі майна та земельних ділянок, незаконно відчужених та переданих у користування колишн
14:20
Мер Полтави не визнав Росію агресором, а ЛНР-ДНР – терористами
Сьогодні Полтавська міська рада не змогла ухвалити рішення про визнання Російської Федерації країною-агресором, а ДНР та ЛНР – терористичними організаці
14:07
Артилерія ОК «Північ» за добу знищила 6 одиниць бронетехніки терористів
За інформацією прес-центру оперативного командування «Північ», терористи здійснюють спроби прориву оборони сил АТО у напрямках Щастя, Кр
16:19
А. Яценюк про заяви Москви щодо газового боргу: "Суд розбереться"
«Звертаємося до Росії бути дуже зваженими в будь-яких заявах, тому що ситуація на світовому ринку енергетичних ресурсів кардинально змінилася», -
16:06
Україна продовжуватиме протистояти російській пропаганді, - І. Геращенко
Україна усіма можливими способами буде протистояти російській пропаганді, адже інформаційна війна залишається однією з ключових складових гібридної  війн
16:02
С. Пашинський: Воєнний стан буде введений, якщо буде необхідність
Рішення про запровадження в Україні воєнного стану вже заготовлене і може бути введене в дію одразу, коли в цьому буде необхідність.  Про це заявив заст
00:29
В. Пинзеник: Уряд виводить країну в лідери..за видатками
Уряд виводить країну в світові лідери… По видатках, на жаль.  Про це заявив народний депутат України Віктор Пинзеник, аналізуючи проект закону
20:24
В. Кличко закрив другу сесію Київради
Мер Києва Віталій Кличко закрив другу сесію Київської міської ради VII скликання. Про це повідомили JeyNews у прес-службі Київського міського голови. “Це
17:20
У 2015 році жоден строковик в зону проведення АТО не направлятиметься, - МО України
Метою циклу часткових мобілізацій, які відбудуться у 2015 році, стане створення міцного резерву та заміна особового складу, який вислужив встановлений термін
16:37
В. Кличко привітав католиків України з Різдвом
Мер Києва Віталій Кличко привітав католиків України з Різдвом Христовим. Про це повідомили JeyNews у прес-службі Київського міського голови. “Вітаю в
16:03
Закон про РНБО повністю відповідає положенням Конституції України, - комітет ВР
  Комітет з питань національної безпеки та оборони на своєму засіданні сьогодні, 24 грудня, постановив залишити законопроект про внесення змін до Закону
15:26
П. Колодій привітав Р. Федика із призначенням на посаду прокурора Львівщини
Голова Львівської обласної ради Петро Колодій привітав Романа Федика із призначенням на посаду прокурора Львівської області. Офіційне представлення нового
19:17
МО: Країни-партнери надають матеріальну підтримку ЗСУ
У рамках надання міжнародної гуманітарної допомоги Збройні Сили України отримали черговий вантаж із Великої Британії. Британські колеги передали українським в
18:47
Президент України та Прем'єр-міністр Польщі обговорили перспективи розширення економічної співпраці
У Варшаві Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Головою Ради Міністрів Республіки Польща Евою Копач. Про це JeyNews повідомили у прес-службі Глав
18:38
Бійці в зоні АТО отримали гуманітарний вантаж від киян, - "УДАР"
Бійцям на передову в Дебальцеве був доставлений черговий гуманітарний вантаж, зібраний киянами. Вантаж супроводжував секретар координаційної ради КМДА Сергій

Архів новин

Фоторепортажі
Коментарі
Микола
В мене таке запитання, мені 24р. і я хотів би дізн
Гонта
С прискорбием нужно констатировать тот факт, что
ДДЖ
Йому треба було у Німеччину за кошти киян? Краще
Unique
На фоні тотального колапсу управління до коаліції
гість
молодець, нарешті хоч один совісний, бо сєня- пет
Новини Кіно і ТВ    
Завантаження новин...
Завантаження новин...
Твгид.юа — программа телепередач
 
www.pogranicze.euПри повному або частковому використанні матеріалів ресурсу JeyNews гіперпосилання на нього є обов'язковим. Редакція не завжди поділяє думку авторів статтей. Редакція не несе відповідальності за інформацію, наведену в нередакційних або рекламних матеріалах. Всі права на інформацію, що підписана JeyNews і/або Jey Corporation належать ПП «Капітал-2000».
© 2007-2020, JeyCorporation
  Відвідування:  
Rambler's Top100 Rambler's Top100 Новости Днепропетровска, работа в Днепропетровске, образование, отдых, туризм, тренинги, выставки,
расписание автобусов, поездов, самолетов
Rate Us @ AMRAY
Корисні лінки: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!