пятниця, 14 грудня, 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
 Соціальна політика України на 2012 рік
 Український баскетбол об'єднався - офіційно
 Жінка і гроші: 10 типових помилок
Жінка і гроші - союз непростий...
Я так думаю

Трамадол, обіцянки та реалії

15.04.2008
13:30
Трамадол, обіцянки та реаліїТе що зараз робить новостворений Уряд та Верховна Рада є зрозумілим, тай Юлія Володимирівна за сто днів своєї роботи відзвітувала. Але чи хтось з нас вдається до таких дрібничок, як обіцянки та реалії дані нашими обранцями з високих трибун.

Ось Вам слова передвиборчої агітації, сказані Ю. Тимошенко: «Після приходу до влади нового уряду будуть закриті практично всі шляхи транспортування наркотиків через Україну».

  Про це 12.09.2007  у середу ввечері у прямому ефірі білоцерківського телеканалу «Крокус-1» заявила Юлія Тимошенко. Коментуючи поширення наркоманії в Україні, лідер БЮТ сказала, що «керівники силових відомств на самому високому рівні є дахом для влади, яка сьогодні займається наркоторгівлею». Юлія Тимошенко висловила обурення, що наркотичний препарат «Трамадол» вільно продається в аптеках. Вона зазначила, що усуваючи цю владу, «ми закриємо практично всі наркотрафіки, які ідуть через країну, вони відомі. Їх не усувають тому, що їх кришує влада і силові структури».

Як бачимо, пообіцяли тай забули. А як є насправді, а насправді майже щодня прес-релізи від МВС України, Держприкордонслужби та інших масово звітують про затримання, вилучення та попередження злочинів, в яких фігурує так «популярний» трамадол.

Для підтвердження сказаного приведу декілька фактів за 12.04.08: Як повідомляє прес-служба МВС України, за минулу добу у м.Одесі  затримано жительку одного з селищ Одеської області, у якої вилучено 10 тис. капсул сильнодіючого лікарського засобу “Трамадол”.

У одному з селищ Одеської області затримано місцевого жителя, за місцем проживання якого вилучено понад 4,9 тис. капсул сильнодіючого лікарського засобу “Трамадол”.

У одному з селищ Одеської області затримано місцеву жительку, за місцем проживання якої вилучено понад 3,2 тис. капсул сильнодіючого лікарського засобу “Трамадол”.

У м. Харків затримано місцевого жителя та жителя міста Первомайський Харківської області, у яких вилучено 8,5 тис. капсул сильнодіючого лікарського засобу “Трамадол”.

Як бачимо, тільки за одну добу вилучено майже 26 тисяч штук, це лякає.

А ось ще неменш жахливе повідомлення за 14.04.08: Ліки на Одещині продавалися в... розважальних закладах. Втім,  до продажу медикаментів були причетні люди, які за родом свої роботи мали б організовувати продаж медикаментів хворим. Однак ці ділки робили такими здорових, задля власного збагачення підсаджуючи «на дозу» молодь.
 
Це злочинне угруповання потрапило в поле зору працівників підрозділів боротьби з незаконним обігом наркотиків під час проведення на території Одеської області заходів щодо протидії розповсюдженню отруйних сильнодіючих лікарських засобів. На території Комінтернівського району в ході реалізації оперативної інформації міліціонери вийшли на слід зловмисників, які підпільно збували «трамадол». Завдяки діям міліції злочинне угруповання  з  чотирьох осіб ліквідовано. Як з‘ясувалося, до  його складу входили громадяни, які є засновниками комерційних структур у сфері реалізації лікарських засобів. 
 
Однак отруйний лікарський засіб продавали  поза аптечною мережею. На медикаментах, покликаних знімати біль у хворих, ділки «знімали» немалі прибутки. А щоб не шукати довго покупців, зловмисники налагодили незаконний збут «трамадолу» серед молоді безпосередньо у розважальних закладах. 
 
По  масштаби такої торгівлі красномовно говорять цифри. Під час проведення оперативних закупівель та санкціонованих обшуків у злочинців вилучено 15,7 тисячі капсул «трамадолу». За цінами чорного ринку їх вартість становить 110 тисяч гривень. 
 
За цим фактом порушено кримінальну справу за ознаками ч.3 ст.321 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут отруйних і сильнодіючих речовин». Злочинців затримано. Проводяться подальші оперативно-розшукові заходи з метою встановлення витоку цього лікарського засобу,-повідомляє прес-служба МВСУ.

Такі факти стурбували міністра Внутрішніх справ України та Президента, навіть було скликано розширену колегію МВС на якій, Юрій Луценко ініціює введення окремої посади для контролю за закриттям закладів з неодноразовою фіксацією випадків розповсюдження та вживання наркотиків.

"Я просив би дозволити введення посади, щоб особа, яка її обіймає, мала право закривати заклади, в яких систематично виявляється розповсюдження наркотиків", - сказав він.

Крім того, Луценко звернувся до президента Віктора Ющенка з проханням вирішити на державному рівні питання скорочення випуску трамадолу.

На це Ющенко відповів, що звернеться до прем’єра Юлії Тимошенко з тим, щоб на засіданні Кабміну в середу розглянути це питання і ухвалити рішення.

"А до кого ще ж звертатися, якщо це повноваження Кабінету міністрів", - сказав В. Ющенко.

Як бачимо, кроків зроблено багато, слів сказано не мало, а факти залишаються фактами. Ділки заробляють страшенні гроші, молодь падає у наркотичну прірву.

Уряд звітує про 100 днів своєї бездіяльності, а МВС України про проведену роботу: На першому у цьому році засіданні національної координаційної ради боротьби із наркоманією при Кабінеті Міністрів України під головуванням міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка, яке відбулося 8 квітня 2008 року, йшлося про основні напрямки роботи на перше півріччя з питань протидії поширенню наркоманії, запобіганню цьому соціальному лиху. 
 
«Ми маємо визначити основні напрямки роботи, щоби посилити той наступальний характер, якого набула наша робота після відомого, історичного рішення Кабміну про обмеження випуску трамадолу», зазначив міністр.
 
- Ми прекрасно розуміємо, що трамадол є лише однією із частин складної наркозалежної ситуації в Україні, коли сьогодні в Україні за офіційними оцінками 173 тисячі громадян є наркозалежними, причому навіть серед сільського населення ця цифра перевищує 40 тисяч людей. Якщо відверто казати, ми всі прекрасно розуміємо, що ця цифра є лише офіційною частиною того айсберга ураження нашого населення, а трамадол є лише одним із засобів збагачення наркомафії на людському горі, - зазначив у своєму виступі Юрій Луценко. - Постанова Кабміну, яка була прийнята 22 лютого, відкрила шлях того, як має діяти чесна держава, яка бореться проти наркозалежності населення і наркомафії на своїй території. Це питання актуальне не лише для України, бо буквально нещодавно на 51-й сесії засідання ООН з наркотиків та злочинності, що відбулася у березні цього року у Відні, було прийнято рішення, яке фактично підтверджує наш шлях, зокрема щодо прирівняння отруйних лікарських засобів та правил їх обігу до тих, які встановлені для наркотичних речовин.»
 
Юрій Луценко наголосив, що Міністерство внутрішніх справ вважає це принципово правильним шляхом і очікує на співпрацю з колегами з Міністерства охорони здоров'я на такому напрямку. Однією з проблем є те, що на сьогодні не прийнято порядок контролю за випуском трамадолу, хоча лютнева постанова Кабміну вимагала місячний термін підготовки такого порядку. Міністр акцентував увагу на тому, що в процесі підготовки цієї постанови було значно збільшено - з 9 мільйонів доз до 26 мільйонів доз, квоти на випуск трамадолу. «Хто чи що спричинив таке достатньо сильне збільшення від цифри, яка була в проекті постанови, що ми спільно з вами візували в процесі підготовки? У мене виникають з цього приводу негарні думки: якщо ми порахували більш скрупульозно потреби хворих тощо - немає питань, якщо це чиновницькі ігри з мафією, тоді давайте називати речі своїми іменами і коригувати постанову.» 
 
Міністр Юрій Луценко також зазначив, що на сьогодні вже випущено 15 мільйонів доз трамадолу, із них майже 2 мільйони доз вилучено міліцією з наркотичного обігу. «Це свідчить про те, що цифра 26 мільйонів явно не відповідає потребам населення для вживання трамадолу з лікарською ціллю і була явно завищеною».
 
Під час засідання йшлося про те, що на часі прийняття іншої постанови Кабміну, яка б регулювала порядок обігу інших сильнодіючих засобів, які можуть використовуватися в якості наркотичних речовин, та визначення правил їх обігу. Адже упродовж останніх місяців все нові лікарські речовини використовуються наркоділками для виготовлення наркотиків. Особливо страждають від цього підлітки. Тож особливо під час засідання наголошувалося на неприпустимості продажу неповнолітнім ліків, які в тій чи іншій мірі можуть бути використані в подальшому для виготовлення наркотиків. Також йшлося про наведення порядку щодо продажу ліків загалом, зокрема, відпуску медикаментів в аптеках за рецептами, як це практикується в світі. 
 
Під час засідання обговорювалися найактуальніші питання, та визначено першочергові завдання, які мали б ефективно сприяти посиленню боротьби з наркоманією, а саме: спільний наказ охорони здоров'я та МВС України про дії із маковими посівами; постанова Кабміну, яка б регулювала порядок обігу інших сильнодіючих засобів, які можуть використовуватися в якості наркотичних речовин та визначення правил їх обігу; про уточнення й можливе корегування обсягів випуску трамадолу; спільний наказ між трьома міністерствами - освіти, охорони здоров'я та внутрішніх справ щодо застосування соціальної антинаркотичної реклами; доповідь робочої групи про перелік лікарських засобів, які підлягають різним формам контролю, та визначення механізмів їх здійснення.

Тим часом, у Львові громадські організації спільно з міліцією почали кампанію проти вживання і розповсюдження трамадолу. Як повідомив керівник об'єднання „Опора” Тарас Гаталяк, за даними наркологів, у Львові активними споживачами трамадолу є близько 10 тисяч чоловік. Цей препарат вважається особливо популярним серед учнів.   За словами пана Гаталяка, представники громадських організацій звернулися до Міністерства охорони здоров'я з проханням зменшити випуск препарату і перевести його в розряд наркотичних речовин. Крім того, вони запропонували провести анонімний опит школярів, щоб дізнатися, де вони купують трамадол.   Екс-керівник Львівської міліції Михайло Цимбалюк, у свою чергу, відзначив, що більшість звернень правоохоронних органів до Мінохоронздоров'я з проханнями позбавити ліцензій ті аптеки, які продають трамадол без рецепту, до цих пір залишалися без відповіді.

Ось Вам шановні мої, поки Уряд і ВР ділять київську землю та рештки держмайна, наркобізнес набирає обертів та стає (або вже став) небезпекою загальнодержавного масштабу. А обіцянки…..

Юрко Курачвенко для JeyNews

< Назад

Криза- 2009. Школа виживання
Міліція нищить свободу слова у Тернополі
Яценюк?! - Ну приблизно як Че Гевара, чи Піночет

Інші статті
Коментарі
 
mmmЯ, лично, не вижу в новостях никакой поддержки со стороны государства тем, кого оно же и подсадило на этот препарат, ведь всем известно, что его продажа "крышевалась" депутатами. А менты только стали под аптеками больше денег сдирать если даже у тебя при себе ничего нет запрещённого! Моё мнение, что вместе с этим постановлением кабмин должен был издать ещё одно, это бесплатную детоксикацию с последующей реабилитацией! Дятлы
 
ВАСЯСкажу вам честно лажа это всё я сам борыжел трамадолам 10 лет и, что вы думаете это что они зде лали что то решила, нет только луче стала теперь я вам дам совет сделайте как я. поете в Россию и купите там препарат эстоцин состав там дименоксадол, или дипидолор состав пиритрамид, или просидол сост. Просидол. прёт так же как трам но трама там нет а препарат относиться как и трам к опиоидным анальгетикам. да и закон ваш про трам на них не роспостроняеться
 
FylРізниця суттєва, горілка не викликає залежності так швидко, а всі трамадоли і їм подібні то жах. Молодь менше вживає спиртних напоїв, бо є запах, страх перед батьками і т.д, а наркотичні речовини то інше. Наслідки у залежних від наркотиків далеко страшніші.
 
СергейЯ считаю что это бред почему спиртные напитки не запритить или от них меньше людей мрут, розваливаються семьи, а бытовухи чего одни стоят,дтп, итд а поповоду наркотиков то спиртные напитки тото же трамадол на них тоже люди потсаживаються и часто в молодом возрости, так я у вас спрашиваю в чём разница?
Додати коментар
Назвіть себе *
Ваш e-mail *
Ваш коментар*
Введіть код, зображений на рисунку:
 
 
Стрічка новин
RSS
Пошук по сайту:
14:31
ГПУ: За позовом прокуратури Київської області розірвано договір з ТОВ «Дім Лісника»
Генеральною прокуратурою України вживаються заходи щодо повернення державі майна та земельних ділянок, незаконно відчужених та переданих у користування колишн
14:20
Мер Полтави не визнав Росію агресором, а ЛНР-ДНР – терористами
Сьогодні Полтавська міська рада не змогла ухвалити рішення про визнання Російської Федерації країною-агресором, а ДНР та ЛНР – терористичними організаці
14:07
Артилерія ОК «Північ» за добу знищила 6 одиниць бронетехніки терористів
За інформацією прес-центру оперативного командування «Північ», терористи здійснюють спроби прориву оборони сил АТО у напрямках Щастя, Кр
16:19
А. Яценюк про заяви Москви щодо газового боргу: "Суд розбереться"
«Звертаємося до Росії бути дуже зваженими в будь-яких заявах, тому що ситуація на світовому ринку енергетичних ресурсів кардинально змінилася», -
16:06
Україна продовжуватиме протистояти російській пропаганді, - І. Геращенко
Україна усіма можливими способами буде протистояти російській пропаганді, адже інформаційна війна залишається однією з ключових складових гібридної  війн
16:02
С. Пашинський: Воєнний стан буде введений, якщо буде необхідність
Рішення про запровадження в Україні воєнного стану вже заготовлене і може бути введене в дію одразу, коли в цьому буде необхідність.  Про це заявив заст
00:29
В. Пинзеник: Уряд виводить країну в лідери..за видатками
Уряд виводить країну в світові лідери… По видатках, на жаль.  Про це заявив народний депутат України Віктор Пинзеник, аналізуючи проект закону
20:24
В. Кличко закрив другу сесію Київради
Мер Києва Віталій Кличко закрив другу сесію Київської міської ради VII скликання. Про це повідомили JeyNews у прес-службі Київського міського голови. “Це
17:20
У 2015 році жоден строковик в зону проведення АТО не направлятиметься, - МО України
Метою циклу часткових мобілізацій, які відбудуться у 2015 році, стане створення міцного резерву та заміна особового складу, який вислужив встановлений термін
16:37
В. Кличко привітав католиків України з Різдвом
Мер Києва Віталій Кличко привітав католиків України з Різдвом Христовим. Про це повідомили JeyNews у прес-службі Київського міського голови. “Вітаю в
16:03
Закон про РНБО повністю відповідає положенням Конституції України, - комітет ВР
  Комітет з питань національної безпеки та оборони на своєму засіданні сьогодні, 24 грудня, постановив залишити законопроект про внесення змін до Закону
15:26
П. Колодій привітав Р. Федика із призначенням на посаду прокурора Львівщини
Голова Львівської обласної ради Петро Колодій привітав Романа Федика із призначенням на посаду прокурора Львівської області. Офіційне представлення нового
19:17
МО: Країни-партнери надають матеріальну підтримку ЗСУ
У рамках надання міжнародної гуманітарної допомоги Збройні Сили України отримали черговий вантаж із Великої Британії. Британські колеги передали українським в
18:47
Президент України та Прем'єр-міністр Польщі обговорили перспективи розширення економічної співпраці
У Варшаві Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Головою Ради Міністрів Республіки Польща Евою Копач. Про це JeyNews повідомили у прес-службі Глав
18:38
Бійці в зоні АТО отримали гуманітарний вантаж від киян, - "УДАР"
Бійцям на передову в Дебальцеве був доставлений черговий гуманітарний вантаж, зібраний киянами. Вантаж супроводжував секретар координаційної ради КМДА Сергій

Архів новин

Фоторепортажі
Коментарі
Микола
В мене таке запитання, мені 24р. і я хотів би дізн
Гонта
С прискорбием нужно констатировать тот факт, что
ДДЖ
Йому треба було у Німеччину за кошти киян? Краще
Unique
На фоні тотального колапсу управління до коаліції
гість
молодець, нарешті хоч один совісний, бо сєня- пет
Новини Кіно і ТВ    
Завантаження новин...
Завантаження новин...
Твгид.юа — программа телепередач
 
www.pogranicze.euПри повному або частковому використанні матеріалів ресурсу JeyNews гіперпосилання на нього є обов'язковим. Редакція не завжди поділяє думку авторів статтей. Редакція не несе відповідальності за інформацію, наведену в нередакційних або рекламних матеріалах. Всі права на інформацію, що підписана JeyNews і/або Jey Corporation належать ПП «Капітал-2000».
© 2007-2018, JeyCorporation
  Відвідування:  
Rambler's Top100 Rambler's Top100 Новости Днепропетровска, работа в Днепропетровске, образование, отдых, туризм, тренинги, выставки,
расписание автобусов, поездов, самолетов
Rate Us @ AMRAY
Корисні лінки: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!