неділя, 29 березня, 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
 Соціальна політика України на 2012 рік
 Український баскетбол об'єднався - офіційно
 Жінка і гроші: 10 типових помилок
Жінка і гроші - союз непростий...
Публікації
А. Палатний: Громада Яготина показала приклад того, як не дати себе ошукати

Тетяна Метельова: «Для роботи над законом «Про захист тварин…» залучають прибічників вбивства»
Джерело: JeyNews

Україна на порозі енергетичної війни
Ігор Ліскі спеціально для JeyNews

День міста Львова 2011 відсвяткують весело (програма)

Працювати з Януковичем, бо як це – не працювати?!

METRO Club прагне подякувати усім тих, хто зізнавався нам у симпатії через facebook.
JeyArt
У Тернополі відбудеться концерт Віктора Павліка «Освідчення»
JeyArt
 
Всеукраїнські новини

Ющенко про незаконні дії коаліціянтів

29.03.2007
13:43

Президент Віктор Ющенко заявляє, що результати року діяльності Верховної Ради не відповідають очікуванням громадян України.

Про це йдеться у зверненні президента з нагоди річниці парламентських виборів 2006 року, текст якого наводить прес-служба президента.

« З усію відповідальністю стверджую – результати року діяльності Верховної Ради України не відповідають очікуванням громадян України, окремі позитивні досягнення знівельовано системним політичним і правовим свавіллям, а темпи негативних тенденцій вкотре підтверджують пустопорожність обіцянок і декларацій», - йдеться у зверненні.

Також президент заявляє, що такий стан справ має бути негайно змінений.

«Як всенародно обраний глава української держави я вимагаю від парламентсько-урядової більшості відмовитись від антизаконних дій», - заявив Ющенко у зверненні.

«Закликаю Конституційний Суд невідкладно оприлюднити висновки з найбільш принципових справ його провадження та наполягаю на затвердженні парламентом у вигляді Закону ключових домовленостей між більшістю та опозицією, спрямованих на реалізацію стратегічних пріоритетів країни та її громадян», - наголосив президент.

Ющенко також наголосив, що те, що відбувається у Верховній Раді, – «це не просто коаліційне переродження, а неприхована ревізія волі українських виборців, порушення Конституції і пряма дорога беззаконня».

«Час безрезультатних «круглих столів» минув. Політики повинні нести відповідальність. В іншому випадку своє слово скаже Український народ», - наголосив Ющенко.

Він також зазначив, що окремі політичні сили «почали маніпулювати буквою Основного закону держави і перекручувати його положення».

Ющенко наголосив, що за вісім місяців діяльності коаліції, відбувався «цілеспрямований наступ на конституційний лад країни» і «одночасне порушення волі виборців».

Президент наголосив, що за Конституцією, у ВР коаліція формується депутатськими фракціями протягом одного місяця з дня відкриття першого засідання парламенту або протягом місяця з дня припинення діяльності попередньої коаліції депутатських фракцій.

«Підкреслюю: Конституція визначає чіткі часові рамки формування коаліції і її природу – на основі депутатських фракцій, а не на основі індивідуального чи групового членства», - зазначив він.

«Сукупність таких дій створює підстави для визнання антиконституційним характер роботи парламентської більшості і нелегітимною діяльність Уряду України», - наголосив Ющенко.

Українська правда

наступна   → Садовий нагадав про передвиборчі обіцянки
попередня Парубій: Суботній мітинг - це не початок нового Майдану

Погода, Новости, Завантаження...


Назвіть себе *
Ваш e-mail *
Ваш коментар*
Введіть код, зображений на рисунку:
 
 
www.pogranicze.euПри повному або частковому використанні матеріалів ресурсу JeyNews гіперпосилання на нього є обов'язковим. Редакція не завжди поділяє думку авторів статтей. Редакція не несе відповідальності за інформацію, наведену в нередакційних або рекламних матеріалах. Всі права на інформацію, що підписана JeyNews і/або Jey Corporation належать ПП «Капітал-2000».
© 2007-2020, JeyCorporation
  Відвідування:  
Rambler's Top100 Rambler's Top100 Новости Днепропетровска, работа в Днепропетровске, образование, отдых, туризм, тренинги, выставки,
расписание автобусов, поездов, самолетов
Rate Us @ AMRAY
Корисні лінки: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!