Завантаження...
 
 
четвер, 4 груденя, 2008
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
 Вже відомо хто стане 4 президентом України?
Частина представників Партії регіонів стверджує, що...
 У Львові застрелили сина легендарного капітана "Карпат" Ігоря Кульчицького
Вбивство трапилося у центрі Львова серед білого дня
 10 речей, які ваше тіло зможе зробити після смерті!
Смерть - не перешкода, коли йдеться про любов....
Публікації
Націоналізувати не можна банкрутити
Центр Разумкова
Метастази сепаратизму
Богдан Червак, провідник Київської міської організації ОУН член політради ВО \"Свобода\"
Знайомтеся — нова коаліція
Костянтин Рєуцький
Львівські таксисти хочуть легальних стоянок і протестують
JeyNews, http://schpop.livejournal.com/
Гонгадзе не забули
Роман Шмідт для JeyNews
На УТ-1 транслюватимуть спектакль Андрія Жолдака
JeyArt
Перша «Львівська площа»: джаз-рокові Mandry в легенду
JeyArt
 
Львівські новини

Вперше у Львові закуплено таксі для неповносправних осіб

09.07.2008
18:02

Як повідомили JeyNews в прес-службі ЛМР, сьогодні, 9 липня у Львові презентували таксі для інвалідів. Новий проект, передбачає безкоштовне перевезення неповносправних осіб 1-3 групи інвалідності із порушенням опорно-рухового апарату та незрячих осіб у межах міста.

Проект «Служби перевезення для інвалідів» фінансується в рамках конкурсу соціально-культурних проектів Львівської міської ради в сумі 19 тис. 500 грн. Також 365 тис. грн. виділено з федерального міністерства соціального забезпечення та захисту прав споживачів Австрії. Окрім цього проект Служби перевезення для інвалідів передбачає створення робочих місць (диспетчерів) для людей із особливими потребами. Для неповносправних, а саме осіб із проблемами опорно-рухового апарату та незрячих, працюватимуть 2 автомобілі у режимі попереднього виклику. Замовлення прийматимуться та фіксуватимуться диспетчерами Служби за день до здійснення перевезень. Диспетчер додатково попросить надати інформацію про стан хвороби особи, яка замовляє послугу, детальну адресу, місце призначення та наявність (відсутність) супроводжуючої особи. Зібрана за день інформація буде передана водієві автомобіля, який у свою чергу буде присутнім у визначеному місці та при потребі допоможе замовнику розміститися у автомобілі та здійснюватиме подальше перевезення. Також інформація використовуватиметься для наповнення загальноміської бази осіб із особливими потребами.

Служба перевезення для інвалідів створюється у рамках реалізації міжнародного проекту ГО «Народна допомога – Львів» у партнерстві із «Volkshilfe Цsterreich» за підтримки Федерального міністерства соціального забезпечення та захисту прав споживачів Австрії, а також дофінансування з коштів управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради в рамках конкурсу соціально-культурних проектів.

Окрім підвищення мобільності людей з особливими потребами, проект сприятиме їх професійній інтеграції. Апробуючи модель визнаних у Австрії соціально-економічних підприємств (СЕПів), проект отримує навантаження в квадраті, що стає прикладом заклику «допомога до самодопомоги» - надання соціальної послуги потребуючим та створення робочого місця, забезпечуючи людину з особливими потребами гідним місцем у сьогоднішньому суспільстві.

Служба перевезення працюватиме у робочі дні з 9.00 до 17.00. Телефон Служби 243-51-05.

JeyNews

наступна   → На Миколаївщині найбільша заробітна плата у страховиків та транспортників
попередня Івано-Франківське обласне відділення АМКУ оштрафувало ОВАТ «Івано-Франківський хлібокомбінат» та ТОВ «ТМ «Фаворит» загалом на 17,5 тис. грн. за антиконкурентні узгоджені дії

 
www.fakty.net.ua

Назвіть себе *
Ваш e-mail *
Ваш коментар*
Введіть код, зображений на рисунку:
 
  JeyArt - Ще більше кави!
Загрузка...

При повному або частковому використанні матеріалів ресурсу JeyNews гіперпосилання на нього є обов'язковим. Редакція не завжди поділяє думку авторів статтей. Редакція не несе відповідальності за інформацію, наведену в нередакційних або рекламних матеріалах. Всі права на інформацію, що підписана JeyNews і/або Jey Corporation належать ПП «Капітал-2000».
© 2007-2008, JeyCorporation
  Відвідування:  
Rambler's Top100 Rambler's Top100 Яндекс цитирования
Безlimitні нотатки, Журнал Музеї України, інформаційно-пізнавальний журнал Нова Січ, Святий Миколай в Україні, Рожевий Слоник: творчий портал, Все про помаранчеву революцію