Чотири інциденти сталися з літаками за останніх декілька днів
28.07.2008
19:58
Як повідомили JeyNews в прес-службі МТЗ України, 23 липня о 21:47 у літаку Ту-134 при виконанні тренувального польоту за маршрутом Бориспіль − Бориспіль під час прибирання шасі залишився увімкненим червоний сигналізатор проміжного положення передньої стійки шасі. Протягом огляду через оглядовий лючок передньої стійки шасі екіпаж виявив роз’єднання шліц-шарніру передньої стійки шасі.
Посадка була виконана без ускладнень.
На борту повітряного судна знаходилось 7 членів екіпажу, небезпечні вантажі відсутні.
Розслідування інциденту проводить комісія Державіаадміністрації.
Довідка:
Державний реєстраційний знак повітряного судна – UR-65718, власником та експлуатантом є Державне авіаційне підприємство «Україна».
24 липня о 20:07 на літаку АН-12, який виконував рейс за маршрутом Київ (Бориспіль) – Лейпциг (Німеччина), під час набору висоти на 2500 м бортінженер виявив падіння рівня гідрорідини у правій гідросистемі. Екіпаж прийняв рішення про повернення на аеродром вильоту.
Посадка була виконана благополучно. На борту знаходилось 7 членів екіпажу – ніхто не постраждав. Українська авіакомпанія «Аеро-Чартер» є власником та експлуатантом літака.
Розслідування інциденту веде комісія Державіаадміністрації.
24 липня о 7:15 в аеропорту «Ташкент» (Республіка Узбекистан) у літаку DC-95, який виконував рейс UKM122 за маршрутом Ташкент-Київ, під час розбігу до швидкості VI стався ріст температури за турбіною та падіння обертів лівого двигуна. Екіпаж прийняв рішення про припинення зльоту.
На борту повітряного судна було 8 членів екіпажу та 114 пасажирів.
Потерпілих немає. Небезпечні вантажі на борту повітряного судна відсутні.
Розслідування інциденту проводить комісія Державіаадміністрації.
Довідка:
Державний реєстраційний знак повітряного судна – UR-CBY; власник і експлуатант Авіакомпанія «Українсько-середземноморські авіалінії».
26 липня о 8:20 у літаку АН-140 при виконанні рейсу М9 406 за маршрутом Запоріжжя – Київ (Бориспіль), через 15 хвилин польоту сталася відмова бортової радіолокаційної станції «Буран 140». Екіпаж прийняв рішення про повернення на аеродром вильоту. Посадка була виконана благополучно.
На борту повітряного судна знаходилось шість членів екіпажу та 13 пасажирів: ніхто з них не постраждав. Небезпечні вантажі відсутні.
Розслідування інциденту проводить комісія авіакомпанія «Мотор Січ».
Довідка:
Власником та експлуатантом повітряного судна є ВАТ авіакомпанія «Мотор Січ». Реєстраційний знак літака – UR-14005.
JeyNews
наступна → Україна вручила російській стороні ноту протесту у зв"язку зі стрільбами у Севастополі
попередня ← Середній обсяг одного торгу за звітний період 2008 р. на біржах Львівщини склав 180 тис.грн.
