Завантаження...
 
 
пятниця, 9 січеня, 2009
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
 Вже відомо хто стане 4 президентом України?
Частина представників Партії регіонів стверджує, що...
 У Львові застрелили сина легендарного капітана "Карпат" Ігоря Кульчицького
Вбивство трапилося у центрі Львова серед білого дня
 10 речей, які ваше тіло зможе зробити після смерті!
Смерть - не перешкода, коли йдеться про любов....
Публікації
Націоналізувати не можна банкрутити
Центр Разумкова
Метастази сепаратизму
Богдан Червак, провідник Київської міської організації ОУН член політради ВО \"Свобода\"
Знайомтеся — нова коаліція
Костянтин Рєуцький
Львівські таксисти хочуть легальних стоянок і протестують
JeyNews, http://schpop.livejournal.com/
Гонгадзе не забули
Роман Шмідт для JeyNews
Сергій Жадан: «Завжди хотів адекватно читати власні вірші»
JeyArt
На УТ-1 транслюватимуть спектакль Андрія Жолдака
JeyArt
 
Львівські новини

26 серпня на території Київської фортеці оголосять переможця акції «7 природних чудес України»

05.08.2008
14:22

За місяць до завершення Інтернет-голосування щодо визначення громадянами об’єктів, які претендують на звання 7 природних чудес України, у голосуванні на офіційному сайті акції за претендентів на природні чудеса вже віддано більше 11 тисяч голосів (проголосували близько 6 тисяч унікальних IP-користувачів)...

Отже, на сьогодні десятка лідерів виглядає так: Подільські Товтри (Хмельниччина), Оптимістична печера (Тернопільщина), Дністровський каньйон (Вінницька, Івано-Франківська, Тернопільська, Хмельницька обл.), Асканія-Нова (Херсонщина), озеро Синевир (Закарпаття), Гранітно-степове Побужжя (Миколаївщина), Буковинські водоспади (Чернівецька обл.), Балаклавська бухта з мисами Айя та Фіолент (АР Крим), озеро Світязь (Волинь), Мармурова печера (АР Крим).

«Головними завданнями акції «7 природних чудес України» є пропагування унікального природного світу України, який може стати успішною візитівкою нашої держави, а також привернення уваги громадськості та посадовців до стану об’єктів української природи, їхніх проблем, загроз для збереження тощо», - говорить ініціатор акції, відомий громадський та державний діяч Микола Томенко.

Нагадаємо, що загальнонаціональна акція «7 природних чудес України» триває з 1 листопада 2007 року. До лютого 2008 року приймалися пропозиції регіональних оргкомітетів, наукових та громадських організацій щодо претендентів на участь у конкурсі. 28 лютого Оргкомітетом акції була оголошена сотня учасників акції «7 природних чудес України». На наступному етапі конкурсу області представляли своїх номінантів, для чого організовувались відповідні прес-тури по Україні. 7 липня за результатами анкетування експертів були оголошені фіналісти акції – 21 об’єкт, який зараз і змагається за перемогу. Зауважимо, що науковий та експертний супровід заходу здійснюється Інститутом геологічних наук НАН України та фахівцями біологічних, географічних та геологічних факультетів провідних вузів країни.

З 7 липня по 26 серпня 2008 року триватиме Інтернет-голосування, під час якого громадяни зможуть обрати свої 7 природних чудес. У вівторок, 26 серпня, за результатами Інтернет-голосування та голосування експертів, Оргкомітет загальнонаціональної акції «7 природних чудес України» офіційно оголосить переможців. Оголошення відбудеться на території Київської фортеці.  

 

JeyNews

наступна   → В Запорізькій області скутерист виїхав на залізничний переїзд та скоїв зіткнення з локомотивом, водій скутера помер на місці пригоди
попередня Частково розгерметизований літак виконав рейс Київ- Москва і в зворотньому напрямку, інцидент розслідують

 
www.fakty.net.ua

Назвіть себе *
Ваш e-mail *
Ваш коментар*
Введіть код, зображений на рисунку:
 
  JeyArt - Ще більше кави!
Загрузка...

При повному або частковому використанні матеріалів ресурсу JeyNews гіперпосилання на нього є обов'язковим. Редакція не завжди поділяє думку авторів статтей. Редакція не несе відповідальності за інформацію, наведену в нередакційних або рекламних матеріалах. Всі права на інформацію, що підписана JeyNews і/або Jey Corporation належать ПП «Капітал-2000».
© 2007-2008, JeyCorporation
  Відвідування:  
Rambler's Top100 Rambler's Top100 Яндекс цитирования
Безlimitні нотатки, Журнал Музеї України, інформаційно-пізнавальний журнал Нова Січ, Святий Миколай в Україні, Рожевий Слоник: творчий портал, Все про помаранчеву революцію