Завантаження...
 
 
пятниця, 9 січеня, 2009
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
 Вже відомо хто стане 4 президентом України?
Частина представників Партії регіонів стверджує, що...
 У Львові застрелили сина легендарного капітана "Карпат" Ігоря Кульчицького
Вбивство трапилося у центрі Львова серед білого дня
 10 речей, які ваше тіло зможе зробити після смерті!
Смерть - не перешкода, коли йдеться про любов....
Публікації
Націоналізувати не можна банкрутити
Центр Разумкова
Метастази сепаратизму
Богдан Червак, провідник Київської міської організації ОУН член політради ВО \"Свобода\"
Знайомтеся — нова коаліція
Костянтин Рєуцький
Львівські таксисти хочуть легальних стоянок і протестують
JeyNews, http://schpop.livejournal.com/
Гонгадзе не забули
Роман Шмідт для JeyNews
Сергій Жадан: «Завжди хотів адекватно читати власні вірші»
JeyArt
На УТ-1 транслюватимуть спектакль Андрія Жолдака
JeyArt
 
Львівські новини

3245 військовослужбовців та 402 одиниці техніки ЗСУ продовжують надавати допомогу населенню у ліквідації наслідків стихійного лиха

09.08.2008
13:24

Як повідомили JeyNews в прес-службі МО України, станом на 9 серпня 3245 військовослужбовців та 402 одиниці техніки Збройних Сил України продовжують надавати допомогу населенню та місцевим органам влади у ліквідації наслідків стихійного лиха у Західному регіоні держави.

Загалом, починаючи з 25 липня, військовослужбовцями частин і з’єднань Збройних Сил України з підтоплених населених пунктів було евакуйовано 1951 місцевого мешканця, у відрізані повінню селища доставлено 171 тонну гуманітарних вантажів, встановлено 7 мостів та переправ, вивезено 427 тонн сміття, відкачено з підтоплених територій, будинків та будівель 6518,7 м3 води, розчищено від намулу майже 29 кілометрів вулиць, 580 будинків та споруд, 595 криниць. Також зміцнено 2717 метрів дамб та берегів річок, забезпечено їжею 875 місцевих мешканців. Військовими медиками проведено лабораторну діагностику понад 190 проб води та ґрунту.

В Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській та Вінницькій областях військовослужбовці частин і з’єднань Збройних Сил України продовжують наводити мости на річках, розчищати від поламаних дерев дороги та русла річок, розбирати зруйновані стихією будинки, очищати від бруду і намулу вулиці міст і сіл та подвір’я місцевих мешканців, доставляти у відрізані повінню населені пункти продукти, питну воду та медикаменти, проводити санітарно-епідеміологічні заходи тощо.

Екіпажі вертольотів Мі-8 армійської авіації Сухопутних військ продовжують здійснювати доставку гуманітарних вантажів у Вижницький район Чернівецької області та Верховинський район Івано-Франківщини.

За оцінкою військових лікарів, санітарно-епідеміологічний стан в постраждалих областях оцінюється як задовільний. Військові медики постійно проводять відбір проб води із систем централізованого та індивідуального водопостачання для фізико-хімічного та бактеріологічного дослідження, а також проб ґрунту з місць розміщення скотомогильників.

 

JeyNews

наступна   → На Івано-Франківщині викрито податківця-хабарника
попередня Генпрокурор доповідатиме Президентові про результати роботи кожні 10 днів

 
www.fakty.net.ua

Назвіть себе *
Ваш e-mail *
Ваш коментар*
Введіть код, зображений на рисунку:
 
  JeyArt - Ще більше кави!
Загрузка...

При повному або частковому використанні матеріалів ресурсу JeyNews гіперпосилання на нього є обов'язковим. Редакція не завжди поділяє думку авторів статтей. Редакція не несе відповідальності за інформацію, наведену в нередакційних або рекламних матеріалах. Всі права на інформацію, що підписана JeyNews і/або Jey Corporation належать ПП «Капітал-2000».
© 2007-2008, JeyCorporation
  Відвідування:  
Rambler's Top100 Rambler's Top100 Яндекс цитирования
Безlimitні нотатки, Журнал Музеї України, інформаційно-пізнавальний журнал Нова Січ, Святий Миколай в Україні, Рожевий Слоник: творчий портал, Все про помаранчеву революцію