 |
|
Завантаження...
|
|
|
|
| Пн |
Вт |
Ср |
Чт |
Пт |
Сб |
Нд |
| |
|
|
1 |
2 |
3 |
4 |
| 5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
| 12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
| 19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
| 26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
|
|
|
Частина представників Партії регіонів стверджує, що... |
Вбивство трапилося у центрі Львова серед білого дня
|
Смерть - не перешкода, коли йдеться про любов....
|
 |
| |
|
 Депутати Херсонської облради пропонують громадянам з потерпілих від стихійного лиха областей переселятися на Херсонщину
20.08.2008 13:45 Як повідомили JeyNews в прес-службі Львівської облради, Херсонська обласна рада закликала сільських, селищних, міських голів, голів районних рад, депутатський корпус всієї територіальної громади області проаналізувати питання щодо наявності вільного житла, придатного для проживання, та надати пропозиції потерпілим областям, мешканці яких бажають переселитися для тимчасового або постійного проживання та працевлаштування у районах і містах Херсонської області.
Таке звернення депутати обласної ради прийняли на останній сесії присвяченій стихійному лиху, яке сталося 23-27 липня 2008 року у шести західних областях України.
Одночасно Голова Херсонської обласної ради Володимир Демьохін звернувся до інших обласних рад України підтримати ініціативу депутатів Херсонщини і також надати можливість громадянам з потерпілих областей переселитися в інші регіони України.
„Саме такі дії з нашого боку будуть яскравим прикладом єднання та спільної плідної праці щодо надання необхідної допомоги населенню постраждалих областей, створять нормальні умови для життєдіяльності” – йдеться у зверненні керівника Херсонської обласної ради до голів обласних рад України. JeyNews
наступна → Безсмертний: Області знаходяться між молотом і наковальнею попередня ← До Євро - 2012 Львівщина та Підкарпатське воєводство готуватимуться разом 
| |
|
 |
При повному або частковому використанні матеріалів ресурсу JeyNews гіперпосилання на нього є обов'язковим. Редакція не завжди поділяє думку авторів статтей. Редакція не несе відповідальності за інформацію, наведену в нередакційних або рекламних матеріалах. Всі права на інформацію, що підписана JeyNews і/або Jey Corporation належать ПП «Капітал-2000». |
© 2007-2008, JeyCorporation
|
|
Відвідування:  |
|