Завантаження...
 
 
пятниця, 9 січеня, 2009
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
 Вже відомо хто стане 4 президентом України?
Частина представників Партії регіонів стверджує, що...
 У Львові застрелили сина легендарного капітана "Карпат" Ігоря Кульчицького
Вбивство трапилося у центрі Львова серед білого дня
 10 речей, які ваше тіло зможе зробити після смерті!
Смерть - не перешкода, коли йдеться про любов....
Публікації
Націоналізувати не можна банкрутити
Центр Разумкова
Метастази сепаратизму
Богдан Червак, провідник Київської міської організації ОУН член політради ВО \"Свобода\"
Знайомтеся — нова коаліція
Костянтин Рєуцький
Львівські таксисти хочуть легальних стоянок і протестують
JeyNews, http://schpop.livejournal.com/
Гонгадзе не забули
Роман Шмідт для JeyNews
Сергій Жадан: «Завжди хотів адекватно читати власні вірші»
JeyArt
На УТ-1 транслюватимуть спектакль Андрія Жолдака
JeyArt
 
Львівські новини

Тимошенко доручила скласти загальний реєстр шкільних та дошкільних закладів в постраждалих від стихії регіонах

25.08.2008
17:02

Як повідомили JeyNews в управлінні у зв'язках із ЗМІ Секретаріату КМУ, Уряд змінить порядок фінансування дошкільних та освітніх закладів у регіонах, що постраждали внаслідок стихійного лиха. Про це заявила Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко під час наради з питань першочергового відновлення та ремонту навчальних закладів у зоні стихійного лиха і забезпечення їх діяльності до початку навчального року. „На найближчому засіданні Уряду ми змінимо порядок фінансування дошкільних та загальноосвітніх заходів”, - наголосила Юлія Тимошенко.

Глава Уряду повідомила, що сьогодні під час робочої поїздки вона оглянула стан шкіл та дитсадків у Верховинському районі Івано-Франківщини і пересвідчилась, що існуючий порядок їх фінансування не дає можливості провести масштабні ремонтні роботи.

Юлія Тимошенко доручила створити реєстр освітніх закладів, що знаходяться у зоні стихійного лиха, та скласти протягом тижня для кожного з них окремий кошторис на проведення капітального ремонту, забезпечення шкіл та дитсадків меблями та інвентарем. „Для кожної школи та дитсадка буде відкрито спеціальний рахунок і вони самостійно зможуть використовувати виділені державою кошти”, - підкреслила Юлія Тимошенко.

Прем’єр-міністр зазначила, що порядок відкриття власних рахунків для навчальних закладів погоджено з Мінфіном. Крім того, глава Уряду зазначила, що залишки коштів, які школи та дитсадки не встигнуть використати цього року, будуть пролонговані на наступний рік.

Прем’єр-міністр також доручила створити спеціальну комісію за участю представників центральної та місцевої влади, яка вивчить стан навчальних закладів та з’ясує наскільки вони придатні до експлуатації. „Якщо комісія дійде висновку, що стан шкіл та дитсадків не відповідає нормам, на їх місці будуть збудовані нові освітні заклади”, - відзначила Юлія Тимошенко.

 

JeyNews

наступна   → Усі студенти з сімей, постраждалих від повені, мають бути переведені на бюджетне фінансування вже до першого вересня, - Юлія Тимошенко
попередня У Чорному морі, в 20 кілометрах від Одеси, успішно закінчилася міжнародна рятувальна операція: врятовані 9 людей із потонулої яхти “Барс”

 
www.fakty.net.ua

Назвіть себе *
Ваш e-mail *
Ваш коментар*
Введіть код, зображений на рисунку:
 
  JeyArt - Ще більше кави!
Загрузка...

При повному або частковому використанні матеріалів ресурсу JeyNews гіперпосилання на нього є обов'язковим. Редакція не завжди поділяє думку авторів статтей. Редакція не несе відповідальності за інформацію, наведену в нередакційних або рекламних матеріалах. Всі права на інформацію, що підписана JeyNews і/або Jey Corporation належать ПП «Капітал-2000».
© 2007-2008, JeyCorporation
  Відвідування:  
Rambler's Top100 Rambler's Top100 Яндекс цитирования
Безlimitні нотатки, Журнал Музеї України, інформаційно-пізнавальний журнал Нова Січ, Святий Миколай в Україні, Рожевий Слоник: творчий портал, Все про помаранчеву революцію