Немиря: Політична стабільність є запорукою європейської перспективи України
26.08.2008
15:53
Як повідомили JeyNews в прес-службі Віце-прем'єр-міністра, сьогодні Віце-прем’єр-міністр у справах європейської та міжнародної інтеграції Григорій Немиря взяв участь у прес-конференції “Зона Вільної торгівлі України-ЄС: погляд європейського бізнесу”.
“Угода про поглиблену Зону вільної торгівлі (ЗВТ) є ключовою складовою європейської перспективи України. Тільки в умовах політичної стабільності Уряд України може представляти позицію України в переговорному процесі щодо поглибленої Зони вільної торгівлі з ЄС”, - заявив Григорій Немиря, закликавши усі гілки влади та політичні сили країни працювати разом задля досягнення цієї мети.
“З боку уряду ми зробимо усе можливе, щоб такі переговори йшли інтенсивно”, - підкреслив Григорій Немиря.
Віце-прем’єр-міністр України також поінформував журналістів про нещодавні кроки уряду у цій сфері. Зокрема, про створення координаційного Бюро європейської і євроатлантичної інтеграції – структури, яка забезпечить горизонтальну координацію, як ефективний повсякденний процес та ініціативу Віце-прем’єр-міністра у справах європейської та міжнародної інтеграції щодо змін в регламенті Кабінету Міністрів України, суть яких полягає в запровадженні більш короткої процедури прийняття рішень на урядовому рівні в питаннях європейської інтеграції і в питаннях покращення інвестиційного клімату України(спрощення наполовину часу, який відводить для таких процедур).
Під час прес-конференції , яка була організована Європейською Бізнес Асоціацією (ЄБА), Григорію Немирі було презентовано Меморандум Європейської Бізнес Асоціації щодо переговорів між ЄС та Україною про утворення зони вільної торгівлі.
У меморандумі викладено погляд бізнес-спільноти України, що об’єдналася в ЄБА, на низку питань, котрі мають вирішальне значення в площині економічних та торгівельних стосунків між Україною та ЄС.
У свою чергу Григорій Немиря подякував ЄБА за партнерство з урядом України в цьому напрямку та звернувся до інших бізнесових асоціацій, зокрема, українських, які об’єднують різні сектори і напрямки вітчизняної економіки, для того, щоб “цей досвід якісної професійної комунікації був прикладом для наслідування”.
“З боку уряду хочу ще раз підкреслити: ми відкриті для спілкування, зокрема, в тому, що стосується вироблення стійкої передбачуваної позиції України у переговорах з ЄС щодо створення поглибленої ЗВТ”, - заявив Віце-прем’єр-міністр.
У прес-конференції також взяли участь Заступник міністра економіки України Валерій П’ятницький, Президент ЄБА Тронд Мое та Виконавчий директор ЄБА Анна Дерев‘янко.
JeyNews
наступна → Політика РФ по відношенню до Грузії ніяк не вплине на українсько-російські відносини, - посольство Росії в Україні
попередня ← Янукович: Україна повинна підтримати незалежність Абхазії та Південної Осетії
