Завантаження...
 
 
четвер, 20 листопада, 2008
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
 Вже відомо хто стане 4 президентом України?
Частина представників Партії регіонів стверджує, що...
 У Львові застрелили сина легендарного капітана "Карпат" Ігоря Кульчицького
Вбивство трапилося у центрі Львова серед білого дня
 Десятка найневдаліших проектів українського інтернету
Фахівці Інтернет Асоціації України визначили десять найневдаліших інтернет-проектів...
Публікації
Націоналізувати не можна банкрутити
Центр Разумкова
Метастази сепаратизму
Богдан Червак, провідник Київської міської організації ОУН член політради ВО \"Свобода\"
Знайомтеся — нова коаліція
Костянтин Рєуцький
Львівські таксисти хочуть легальних стоянок і протестують
JeyNews, http://schpop.livejournal.com/
Гонгадзе не забули
Роман Шмідт для JeyNews
Артем Чех: "Боюся, що у років 50 відмовлюся від усього написаного..."
JeyArt
Світлана Лобода: « Мене вже півроку кличуть у політику, ділянки пропонують…»
JeyArt
 
Львівські новини

Зварич: Законопроекти, за які голосував минулого тижня БЮТ, не мали жодного погодження на рівні Ради коаліції

08.09.2008
17:57

“Ми ставимо питання нашим партнерам – чи готові вони повернутися в алгоритм роботи, котрий  передбачений Коаліційною угодою. І якщо ми говоримо про відновлення роботи Демократичної коаліції – то це повинно стосуватися скасування  законів, до прийняття яких на минулому тижні   долучився  і БЮТ”. Про це  журналістам  сьогодні заявив заступник голови фракції “Наша Україна – Народна Самооборона” Роман Зварич.

Зварич нагадав, що “згідно Коаліційної угоди, жодна із фракцій не голосує за законопроекти без їх погодження на рівні Ради коаліції”. “Законопроекти, за які голосував минулого тижня БЮТ, не мали  жодного  погодження на рівні Ради коаліції”,  – зауважив він.

“Найбільш принциповим  для нас є питання, чи зможе БЮТ зайняти чітку позицію щодо російсько-грузинського конфлікту", – заявив Зварич. “Заяви про те,  що використання нашої території як плацдарму для бойових дій проти дружної нам Грузії не стосується України, аж ніяк не співзвучні  з державницькою позицією”,  – наголосив заступник голови фракції.

 

JeyNews

наступна   → У Львові все таки розпочнуть будівництво стадіону, якщо посприяє Держмитслужба
попередня Верховний Головнокомандувач ЗСУ провів робочу зустріч з Міністром оборони

 
www.fakty.net.ua

Назвіть себе *
Ваш e-mail *
Ваш коментар*
Введіть код, зображений на рисунку:
 
  JeyArt - Ще більше кави!
Загрузка...

При повному або частковому використанні матеріалів ресурсу JeyNews гіперпосилання на нього є обов'язковим. Редакція не завжди поділяє думку авторів статтей. Редакція не несе відповідальності за інформацію, наведену в нередакційних або рекламних матеріалах. Всі права на інформацію, що підписана JeyNews і/або Jey Corporation належать ПП «Капітал-2000».
© 2007-2008, JeyCorporation
  Відвідування:  
Rambler's Top100 Rambler's Top100 Яндекс цитирования
Безlimitні нотатки, Журнал Музеї України, інформаційно-пізнавальний журнал Нова Січ, Святий Миколай в Україні, Рожевий Слоник: творчий портал, Все про помаранчеву революцію