Як повідомили JeyNews в прес-службі Президента України, у Лондоні відбулася зустріч Президента України Віктора Ющенка з Прем'єр-міністром Великої Британії Гордоном Брауном.
Під час зустрічі були обговорені питання двосторонніх відносин України з Великою Британією. Насамперед, йшлося про торговельно-економічну та інвестиційну співпрацю, співробітництво в енергетичній сфері. Також обговорювалося практичні кроки з лібералізації візового режиму з Великою Британією.
Віктор Ющенко висловив задоволення нинішнім станом українсько-британських відносин, які «відповідають рівню стратегічного партнерства». Сторони наголосили на важливості активізації двостороннього політичного діалогу.
Особливої уваги на зустрічі було надано відносинам України з Європейським Союзом. Віктор Ющенко підкреслив, що Україна високо цінує якісно новий рівень підтримки Лондоном європейських прагнень України, який знайшов відображення у спільній українсько-британській заяві від 15 травня цього року.
Також Віктор Ющенко та Гордон Браун обговорили питання регіональної безпеки з урахуванням останніх подій у Грузії.
Під час зустрічі українська сторона підтвердила готовність брати практичну участь у британсько-французькій ініціативи зі зміцнення вертолітної спроможності ЄС та НАТО.
Глава Української держави також висловив вдячність Великій Британії за виявлену солідарність з українським народом та надану підтримку у справі міжнародного визнання Голодомору 1932-1933 років в Україні та вшанування пам'яті жертв цієї трагедії.
Він також зазначив, що Україна розраховує на високе представництво британської сторони у міжнародних заходах, присвячених вшануванню 75-ї річниці Голодомору, що будуть проводитися в листопаді ц.р. у Києві, а також у багатьох інших столицях світу, у тому числі в Лондоні.
При повному або частковому використанні матеріалів ресурсу JeyNews гіперпосилання на нього є обов'язковим. Редакція не завжди поділяє думку авторів статтей. Редакція не несе відповідальності за інформацію, наведену в нередакційних або рекламних матеріалах. Всі права на інформацію, що підписана JeyNews і/або Jey Corporation належать ПП «Капітал-2000».