До України завітають кадети залізничних військ м. Санкт-Петербург та суворовці з Мінська
13.10.2008 18:56
Як повідомили JeyNews в прес-службі Мінтрансу, 13-19 жовтня 2008 року до ліцеїстів Київського військового ліцею імені Івана Богуна завітає делегація кадетського корпусу залізничних військ Російської Федерації та делегація суворовців Мінського суворовського військового училища Республіки Білорусь.
14 жовтня о 15:30 в клубі Київського військового ліцею імені Івана Богуна відбудеться урочиста зустріч ліцеїстів Київського військового ліцею ім. І.Богуна з кадетами з Російської Федерації та суворовцями з Мінська. Участь в урочистостях братиме Голова Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту генерал-лейтенанта Микола Мальков та народний депутат України, генерал армії Олександр Кузьмук
Відповідно до програми, на 15 жовтня заплановано візит до 8-го навчального центру Державноїспеціальноїслужби транспорту у м.Чернігові та знайомство з військовослужбовцями Держспецтнарслжуби, обмін досвідом.
Окрім того, на кадетів та ліцеїстів очікує культурна програма: екскурсії до Державного Національного заповідника Софія Київська Національного музею історії України, державного наукового-дослідного авіапідприємства «АВІАНТ», державного музею авіації та Музею Збройних сил України.
При повному або частковому використанні матеріалів ресурсу JeyNews гіперпосилання на нього є обов'язковим. Редакція не завжди поділяє думку авторів статтей. Редакція не несе відповідальності за інформацію, наведену в нередакційних або рекламних матеріалах. Всі права на інформацію, що підписана JeyNews і/або Jey Corporation належать ПП «Капітал-2000».