неділя, 24 березня, 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 Соціальна політика України на 2012 рік
 Український баскетбол об'єднався - офіційно
 Жінка і гроші: 10 типових помилок
Жінка і гроші - союз непростий...
Публікації
А. Палатний: Громада Яготина показала приклад того, як не дати себе ошукати

Тетяна Метельова: «Для роботи над законом «Про захист тварин…» залучають прибічників вбивства»
Джерело: JeyNews

Україна на порозі енергетичної війни
Ігор Ліскі спеціально для JeyNews

День міста Львова 2011 відсвяткують весело (програма)

Працювати з Януковичем, бо як це – не працювати?!

METRO Club прагне подякувати усім тих, хто зізнавався нам у симпатії через facebook.
JeyArt
У Тернополі відбудеться концерт Віктора Павліка «Освідчення»
JeyArt
 
Львівські новини

„Спаринг-Віст Центр” в десятці кращих експортерів року!

22.12.2008
16:09

Львівське науково-виробниче підприємство „Спаринг-Віст Центр”, яке є розробником та виробником засобів радіаційного контролю торгової марки „Екотест”, за офіційними даними Державних органів статистики увійшло до числа лідерів серед кращих експортерів України, повідомляє НВПП "Спаринг-Віст Центр".

В рамках конкурсу Українського національного комітету Міжнародної торгової палати - „Європейський вектор”, за видом зовнішньоекономічної діяльності „Прилади та апарати для виявлення або вимірювання іонізуючого випромінювання” львівські виробники увійшли в десятку кращих за сумарним балом чотирьох критеріїв: „Загальний об’єм експорту”, „Динаміка зростання (порівняння з минулими роками)”, „Диверсифікація (кількість товарних позицій)”, „Географія (кількість країн-контрагентів)”.

За вагомий внесок у розвиток зовнішньоекономічних зв’язків України НВП „Спаринг-Віст Центр” нагородили орденом „Зірка економіки України” ІІІ ступеня, сертифікатом кращого експортера року та медаллю міжнародного зразка.

За словами виконавчого директора економічного рейтингу „Експортер року” Віктора Конарівського, цей результат – це ознака високого професіоналізму всього колективу підприємства. А головним принципом нагородження підприємств є об’єктивність, тобто орієнтування виключно на офіційні дані Державних органів статистики.

Нагадаємо, що всеукраїнський економічний рейтинг „Експортер року” проводиться під патронатом Міжнародної торгової палати та за підтримки Кабінету Міністрів України. 

     Довідка:

Львівське науково-виробниче підприємство „Спаринг-Віст Центр” працює в галузі приладобудування вже п’ятнадцятий рік, здійснюючи повний цикл науково-виробничої діяльності: від розробки – до серійного випуску власної продукції - засобів радіаційного контролю торгової марки „EКOTЕСT”. За час своєї роботи підприємство вже розробило одинадцять моделей та низку модифікацій приладів радіаційного контролю. Всі вони є професійними засобами вимірювальної техніки, котрі пройшли сертифікацію Держспоживстандарту України та внесені в Держреєстр засобів вимірювальної техніки. Підприємство працює в умовах впровадженої та сертифікованої системи управління якістю ISO 9001-2000.

Кожен із засобів радіаційного контролю торгової марки „ЕКОТЕСТ” має своє призначення, але їх об'єднує спільна основна функція - вони виявляють та вимірюють радіацію і цим дають можливість людям уникнути її згубного впливу.

Продукцію підприємства експортують у більше ніж 50 країн світу.

 

JeyNews

наступна   → ЄБРР погодив перший транш для Львова в сумі 50 млн євро
попередня СП: Ціна імпортованого газу має враховувати падіння цін на нафту

Погода, Новости, Завантаження...


Назвіть себе *
Ваш e-mail *
Ваш коментар*
Введіть код, зображений на рисунку:
 
 
www.pogranicze.euПри повному або частковому використанні матеріалів ресурсу JeyNews гіперпосилання на нього є обов'язковим. Редакція не завжди поділяє думку авторів статтей. Редакція не несе відповідальності за інформацію, наведену в нередакційних або рекламних матеріалах. Всі права на інформацію, що підписана JeyNews і/або Jey Corporation належать ПП «Капітал-2000».
© 2007-2019, JeyCorporation
  Відвідування:  
Rambler's Top100 Rambler's Top100 Новости Днепропетровска, работа в Днепропетровске, образование, отдых, туризм, тренинги, выставки,
расписание автобусов, поездов, самолетов
Rate Us @ AMRAY
Корисні лінки: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!