неділя, 1 серпня, 2010
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
 Сергій Тігіпко подав до суду на Lifе;)
 Український баскетбол об'єднався - офіційно
 20 змін, які вносять в життя обручки
Ви починаєте жаліти...
 
Львівські новини

Олесь Довгий зробить все від нього залежне для збереження книгарні «Сяйво»

09.02.2010
20:27

Заступник Київського міського голови - секретар Київради Олесь Довгий заявляє про те, що зробить все від нього залежне для збереження книгарні «Сяйво». Про це інформує прес-служба КМДА. 

«Як онук відомого поета і як людина, якій небайдужий культурний розвиток столиці, хочу запевнити  громадськість, що я зроблю все можливе в межах своєї компетенції, щоб зберегти магазин для киян і щоб жодна книга не зникла з його полиць», – запевнив Олесь Довгий.  

Водночас він відзначив, що конфлікт навколо «Сяйва» має дві лінії – з одного боку існує внутрішній конфлікт між старим на новим керівництвом магазину, а з іншого – між магазином та владою Шевченківського району, яка прийняла рішення про продаж приміщення.  

«Рішення про продаж приміщення приймалося на рівні району і перебуває цілковито у компетенції районної влади, яку очолює один з найзапекліших опонентів київської влади Віктор Пилипишин», – наголосив секретар Київради. 

«Я не можу втручатися у внутрішній конфлікт керівництва магазину, але для того, щоб розібратися в ситуації, я особисто направив відповідні запити в правоохоронні органи. Крім того, на наступному пленарному засіданні сесії Київради за моєю ініціативою буде розглянуто питання про створення депутатської комісії, яка вивчить ситуацію, надасть відповідні висновки та запропонує ухвалення відповідних рішень», – сказав Олесь Довгий.  

«Я особисто зроблю все, щоб вирішення цього питання носило публічний і відкритий характер», – підкреслив він. 

Довідка.  

Минулого року Київська міська влада ухвалила низку рішень на підтримку  творчих спілок у столиці. Зокрема, сесіями Київради до мінімуму знижено плату за землю для Спілки художників України та вирішено питання розміщення Спілки майстрів народного мистецтва. Вже найближчим часом міська влада планує підписати Угоду про співпрацю з творчими спілками столиці.

JeyNews

наступна   → І.Кріль: У регіоналів позносило дахи над головою
попередня У Києві викрили охоронне товариство, яке ухилилося від сплати податків на суму 2,3 мільйона

        


Назвіть себе *
Ваш e-mail *
Ваш коментар*
Введіть код, зображений на рисунку:
 
 
www.pogranicze.eu

Загрузка...

При повному або частковому використанні матеріалів ресурсу JeyNews гіперпосилання на нього є обов'язковим. Редакція не завжди поділяє думку авторів статтей. Редакція не несе відповідальності за інформацію, наведену в нередакційних або рекламних матеріалах. Всі права на інформацію, що підписана JeyNews і/або Jey Corporation належать ПП «Капітал-2000».
© 2007-2009, JeyCorporation
  Відвідування:  
Rambler's Top100 Rambler's Top100 Яндекс цитирования Новости Днепропетровска, работа в Днепропетровске, образование, отдых, туризм, тренинги, выставки,
расписание автобусов, поездов, самолетов
Корисні лінки: робота у києві вакансії, погода-киев, эксплуатация ваз 2112