субота, 6 червня, 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
 Соціальна політика України на 2012 рік
 Український баскетбол об'єднався - офіційно
 Жінка і гроші: 10 типових помилок
Жінка і гроші - союз непростий...
Публікації
А. Палатний: Громада Яготина показала приклад того, як не дати себе ошукати

Тетяна Метельова: «Для роботи над законом «Про захист тварин…» залучають прибічників вбивства»
Джерело: JeyNews

Україна на порозі енергетичної війни
Ігор Ліскі спеціально для JeyNews

День міста Львова 2011 відсвяткують весело (програма)

Працювати з Януковичем, бо як це – не працювати?!

METRO Club прагне подякувати усім тих, хто зізнавався нам у симпатії через facebook.
JeyArt
У Тернополі відбудеться концерт Віктора Павліка «Освідчення»
JeyArt
 
Львівські новини

Офіційний веб-сайт ЦД електронного архіву України оновив свій дизайн

05.08.2010
14:13

Центральний державний електронний  архів України, який приймає електронні документи Національного архівного фонду, електронні інформаційні ресурси (бази даних, веб-сайти тощо) та забезпечує належні умови їх зберігання  змінив дизайн свого офіційного веб-сайту, який знаходиться за адресою: http://tsdea.archives.gov.ua.

Як повідомила JeyNews завідувач сектором використання інформації документів ЦДЕАУ Кисельова Алла, окрім зміни логотипу та дизайну веб-сайту, також відбулось оновлення змістовної частини. Користувачам надана можливість пошуку інформації в межах веб-сайту, що є першою передумовою оптимізації режиму користування його ресурсами.

Для удосконалення діалогу із користувачами  створено окрему сторінку з назвою “Зворотній зв'язок”, яка дає можливість користувачам висловити свої побажання, поставити питання спеціалістам Архіву.

Уся інформація веб-сайту подається  користувачам безоплатно. Інформацію,  представлену на веб-сайті, зосереджено  в 17 розділах, навігація між якими можлива з будь-якої веб-сторінки. Основою веб-сайту є запропонований користувачам рубрикатор, де можна ознайомитися не лише з інформацією адміністративно-управлінського характеру, а й з нормативною базою, запитами громадян, прес-центром, виставками он-лайн тощо.

Оновились рубрики: "Структура Архіву", “Нормативна база”, “Контакти”.

Важливою  є рубрика “Нормативна база”, яка містить 22 повнотекстових нормативно-правових документів (файли в форматі PDF), в тому числі закони України; постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України; нормативні документи Державного комітету архівів України та Центрального державного електронного архіву України у сфері інформатизації архівної галузі та електронного документообігу.

З'явилися  на веб-сайті такі нові розділи, як “Мапа сайту”, “Зворотній зв'язок”, “Архів новин”, “Прес-центр” та “Виставки он-лайн”.

Рубрика “Виставки он-лайн” репрезентує  користувачам інформацію про документальні  виставки, на яких експонуються документи  Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України.

“Географія діяльності Центрального державного електронного архіву України” відображує мережу архівних установ, які зберігають документи Національного архівного фонду.

У рубриках “Діяльність Архіву” та “Дорадчі органи” зібрані всі необхідні інформаційні матеріали для бажаючих дізнатись про Архів та його діяльність.

У зверненні директора Центрального державного електронного архіву України до колег та однодумців висвітлено основні завдання Архіву, прохання власників інформаційних ресурсів всіляко сприяти у їх пошуку, допомагати створювати необхідні умови для зберігання і використання, зокрема, Інтернет-спадщини, запобігти можливої її втрати.

Окрім того, на сайті працює рубрика “Прес-центр”, яка містить публікації про діяльність Архіву, а також статті його співробітників.

Основні рубрики веб-сайту представлені двома мовами (українською та російською).

В планах Центрального державного електронного архіву України представити щоденні новини та анонси, основні рубрики та коротку інформацію про діяльність Архіву англійською мовою для іноземних відвідувачів веб-сайту.

Також планується надати доступ користувачам веб-сайту до електронного читального залу для можливості користуватися  електронними документами та електронними інформаційними ресурсами, що зберігаються в Архіві. 
 

JeyNews

наступна   → ДКП «Плесо» здійснює медичну допомогу на пляжах Києва без ліцензії МОЗ
попередня Житель Запорізької області зарізав 36-річного киянина у його власній квартирі

Погода, Новости, Завантаження...


Назвіть себе *
Ваш e-mail *
Ваш коментар*
Введіть код, зображений на рисунку:
 
 
www.pogranicze.euПри повному або частковому використанні матеріалів ресурсу JeyNews гіперпосилання на нього є обов'язковим. Редакція не завжди поділяє думку авторів статтей. Редакція не несе відповідальності за інформацію, наведену в нередакційних або рекламних матеріалах. Всі права на інформацію, що підписана JeyNews і/або Jey Corporation належать ПП «Капітал-2000».
© 2007-2020, JeyCorporation
  Відвідування:  
Rambler's Top100 Rambler's Top100 Новости Днепропетровска, работа в Днепропетровске, образование, отдых, туризм, тренинги, выставки,
расписание автобусов, поездов, самолетов
Rate Us @ AMRAY
Корисні лінки: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!