субота, 6 червня, 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
 Соціальна політика України на 2012 рік
 Український баскетбол об'єднався - офіційно
 Жінка і гроші: 10 типових помилок
Жінка і гроші - союз непростий...
Публікації
А. Палатний: Громада Яготина показала приклад того, як не дати себе ошукати

Тетяна Метельова: «Для роботи над законом «Про захист тварин…» залучають прибічників вбивства»
Джерело: JeyNews

Україна на порозі енергетичної війни
Ігор Ліскі спеціально для JeyNews

День міста Львова 2011 відсвяткують весело (програма)

Працювати з Януковичем, бо як це – не працювати?!

METRO Club прагне подякувати усім тих, хто зізнавався нам у симпатії через facebook.
JeyArt
У Тернополі відбудеться концерт Віктора Павліка «Освідчення»
JeyArt
 
Львівські новини

ЦДЕАУ просить допомогти у збереженні Інтернет-спадщини

13.09.2010
14:15

Звернення Центрального  державного електронного архіву України  

    Шановні колеги, однодумці! 

Нинішня епоха ознаменована бурхливим розвитком  комп'ютерних технологій, високим  рівнем інформатизації суспільства, прагненням зробити інформацію широкодоступною, забезпечити її збереження для майбутніх поколінь, історії. В світі прийшов час електронного діловодства та електронної документації.  

Впровадження  законів України “Про електронні документи та електронний документообіг”, "Про електронний цифровий підпис" зумовили до використання електронних документів органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями.  

З ініціативи вищих органів виконавчої влади останнім часом спостерігається  інтенсивний розвиток систем електронного документообігу, намагання брати участь у реалізації програми електронного урядування.  

Прийняття Закону України “Про Основні засади розвитку інформаційного суспільства  в Україні на 2007-15 роки” та Плану  заходів щодо його виконання, затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України призвели до позитивних змін у життєдіяльності суспільства і людини, а саме: активізували участь громадян в управлінні державою, підвищили ефективність державного управління, продуктивність праці у всіх сферах економіки, рівень інформаційної безпеки людини, суспільства, держави, ступінь розвитку інформаційно-телекомунікаційної інфраструктури, зокрема українського сегменту Інтернету; сприяли якості та доступності послуг освіти, науки, культури, охорони здоров'я за рахунок впровадження інформаційно-комунікаційних технологій; розширили можливості людини отримувати доступ до національних та світових інформаційних електронних ресурсів; поглибили запровадження нормативно-правових засад інформаційного суспільства.  

Нині складається ситуація, коли величезний інформаційний потенціал Національного архівного фонду мінімально використовується для задоволення зростаючого попиту громадян, держави і суспільства на інформацію, а також стає реальною загроза безповоротної втрати значної частини цінної інформації документів, особливо постійно мінливих інформаційних ресурсів (веб-сайти, бази даних і т.д.), які знаходяться в електронному вигляді.  

Ці  фактори стали причиною створення  в 2007 році Центрального державного електронного архіву України (розпорядження Кабінету Міністрів України від 12.05.2007 р. № 279-р).  

Одне  із завдань, що стоїть перед Архівом  — це комплектування електронними документами та електронними інформаційними ресурсами Національного архівного  фонду загальнодержавного та місцевого значення, їх облік, збереженість та створення умов для користування ними.  

Беручи  до уваги фінансові та нормативно-правові  проблеми, відсутність справжнього  електронного документообігу в Україні, електронний архів відчуває труднощі із комплектуванням електронними документами — джерелами формування Національного архівного фонду.  

Сьогодні  Архів проявляє зацікавленість у  зберіганні електронних інформаційних  ресурсів, зокрема веб-сайтів та баз  даних, створенні архівних колекцій, тематичних зібрань.  

Просимо власників інформаційних ресурсів всіляко сприяти електронному архіву у їх пошуку, допомагати створювати необхідні умови для зберігання і використання, зокрема, Інтернет-спадщини, запобігти можливої її втрати. Важливе  місце у складі Національного архівного фонду України займають документи особового походження. Їх роль і значення визначаються зростаючим і стійким інтересом споживачів інформації. Документи особових фондів передають особисте ставлення до історичних подій, відчуття епохи, свідками та учасниками якої були їх власники. Приватний архів неминуче несе відбиток соціального середовища, до якого належав власник, час, в якому йому довелося жити і працювати. Жоден офіційний документ не зрівняється із записами людини, її особистими спогадами, що фіксують великі і малі події, радісні та сумні дати, відомі та невідомі імена.  

Звертаємося до всіх громадських діячів, діячів науки, мистецтва, культури, творчих  спілок з проханням передавати свої особисті електронні документи та електронні інформаційні ресурси для утворення фондів особового походження.  

Якщо  вони будуть віднесені до документів Національного архівного фонду, в Архіві буде створений Ваш особистий  фонд.  

Історію свого народу творимо ми з Вами, тому закликаємо всіх із розумінням віднестися до поставлених проблем, зробити надбання кожного — скарбом усього суспільства.  

Чекаємо на Ваші конкретні пропозиції, а  ми архівісти зробимо все, щоб  зберегти і примножити історичну  пам'ять нашого народу.  

З повагою,

Директор Центрального  державного електронного архіву України

Анатолій  Лавренюк

JeyNews

наступна   → А.Садовий піде на вибори мера позапартійним
попередня Литвин переймається, як демократію в українському варіанті ввести у конструктивне робоче річище

Погода, Новости, Завантаження...


Назвіть себе *
Ваш e-mail *
Ваш коментар*
Введіть код, зображений на рисунку:
 
 
www.pogranicze.euПри повному або частковому використанні матеріалів ресурсу JeyNews гіперпосилання на нього є обов'язковим. Редакція не завжди поділяє думку авторів статтей. Редакція не несе відповідальності за інформацію, наведену в нередакційних або рекламних матеріалах. Всі права на інформацію, що підписана JeyNews і/або Jey Corporation належать ПП «Капітал-2000».
© 2007-2020, JeyCorporation
  Відвідування:  
Rambler's Top100 Rambler's Top100 Новости Днепропетровска, работа в Днепропетровске, образование, отдых, туризм, тренинги, выставки,
расписание автобусов, поездов, самолетов
Rate Us @ AMRAY
Корисні лінки: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!