субота, 20 липня, 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
 Соціальна політика України на 2012 рік
 Український баскетбол об'єднався - офіційно
 Жінка і гроші: 10 типових помилок
Жінка і гроші - союз непростий...
Публікації
А. Палатний: Громада Яготина показала приклад того, як не дати себе ошукати

Тетяна Метельова: «Для роботи над законом «Про захист тварин…» залучають прибічників вбивства»
Джерело: JeyNews

Україна на порозі енергетичної війни
Ігор Ліскі спеціально для JeyNews

День міста Львова 2011 відсвяткують весело (програма)

Працювати з Януковичем, бо як це – не працювати?!

METRO Club прагне подякувати усім тих, хто зізнавався нам у симпатії через facebook.
JeyArt
У Тернополі відбудеться концерт Віктора Павліка «Освідчення»
JeyArt
 
Львівські новини

У Борисполі громадянин Йорданії "здав" митникам понад $83 тисячі

25.10.2010
17:09

Київською обласною митницею складено черговий протокол про порушення митних правил за незаконне переміщення валюти через митний кордон України в пункті пропуску «Бориспіль».

Громадянин Йорданії, який прилетів авіарейсом до України, для проходження митного контролю обрав «зелений коридор», а це мало гарантувати, що в нього відсутня валюта, що не перевищує еквівалент 10 000 євро дозволену до переміщення суму без письмового декларування на одну особу. Однак після перетину пасажиром «білої» лінії залу «Приліт», яка означає закінчення «зеленого коридору», та проходження його багажу через рентген-апарат митниці на запитання інспектора повідомив, що має при собі близько 97 тисяч доларів США. Частина суми, 95 тисяч американських доларів, знаходилася разом з документами в одному з відділень портфеля, який пасажир тримав у руках, а 2850 доларів США  у кишені брюк, в яких він був одягнений.

Як повідомили JeyNews в прес-службі Київської обласної митниці, на момент перетину митного кордону України громадянин жодних дозвільних документів на переміщення валюти понад норму не мав, належним чином оформленої митної декларації не надав, з приводу декларування даної валюти до інспекторів не звертався.

Як пояснював громадянин, ця наявна в нього сума, кошти на навчання групи студентів, яку він супроводжував.

Таким чином, згідно вітчизняного законодавства, з усієї наявної в громадянина суми йому було дозволено для переміщення через митний кордон України  14016 доларів США (еквівалент 10 000 євро), а 83 834 американських долари було затримано.

За даним фактом складено протокол про порушення митних правил за ст. 339 Митного кодексу України (порушення порядку проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю).

Тож Київська обласна митниця вкотре нагадує, що дозволена для переміщення через митний кордон України сума валюти - 10 тисяч євро, або будь-яка інша валюта в еквіваленті. Її варто лише вчасно усно задекларувати.

Переміщення ж валюти понад встановлену норму здійснюється на основі відповідних дозвільних документів, які потрібно надавати при митному оформленні.

 

JeyNews

наступна   → УНП підписалась під Заявою Комітету захисту голосів виборців "Стоп фальсифікації"
попередня Борг "Київенерго" перед ДК "Газ України" становить понад 666,64 млн. грн.

Погода, Новости, Завантаження...

 
Киянин"Як пояснював громадянин, ця наявна в нього сума, кошти на навчання групи студентів, яку він супроводжував." Но нашим таможенникам нас?:%ть на иностранных студентов и на наши ВУЗы, которые остались без этих денег. Уроды.

Назвіть себе *
Ваш e-mail *
Ваш коментар*
Введіть код, зображений на рисунку:
 
 
www.pogranicze.euПри повному або частковому використанні матеріалів ресурсу JeyNews гіперпосилання на нього є обов'язковим. Редакція не завжди поділяє думку авторів статтей. Редакція не несе відповідальності за інформацію, наведену в нередакційних або рекламних матеріалах. Всі права на інформацію, що підписана JeyNews і/або Jey Corporation належать ПП «Капітал-2000».
© 2007-2019, JeyCorporation
  Відвідування:  
Rambler's Top100 Rambler's Top100 Новости Днепропетровска, работа в Днепропетровске, образование, отдых, туризм, тренинги, выставки,
расписание автобусов, поездов, самолетов
Rate Us @ AMRAY
Корисні лінки: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!