четвер, 6 серпня, 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
 Соціальна політика України на 2012 рік
 Український баскетбол об'єднався - офіційно
 Жінка і гроші: 10 типових помилок
Жінка і гроші - союз непростий...
Публікації
А. Палатний: Громада Яготина показала приклад того, як не дати себе ошукати

Тетяна Метельова: «Для роботи над законом «Про захист тварин…» залучають прибічників вбивства»
Джерело: JeyNews

Україна на порозі енергетичної війни
Ігор Ліскі спеціально для JeyNews

День міста Львова 2011 відсвяткують весело (програма)

Працювати з Януковичем, бо як це – не працювати?!

METRO Club прагне подякувати усім тих, хто зізнавався нам у симпатії через facebook.
JeyArt
У Тернополі відбудеться концерт Віктора Павліка «Освідчення»
JeyArt
 
Львівські новини

У Львові створили чергове об’єднання підприємців

26.03.2007
14:41

Львівські підприємці хочуть брати участь у врегулюванні питань щодо видачі дозволів на створення малих архітектурних форм (МАФів) та принципів їх функціонування. Саме з цією метою 23 березня підприємці створили громадську організацію «Об’єднання підприємців «Місто Лева». Як розповів під час сьогоднішньої прес-конференції голова новоствореної ГО Андрій Леньо, організація має на меті захищати інтереси підприємців.

«Ми аполітична організація і відстоюємо питання бізнесу в правовому та економічному полях», – додав Андрій Леньо.

За його словами, сьогодні львівські підприємці не мають змоги відповідно працювати, адже міська рада декларувала рішення про створення нового положення щодо діяльності МАФІв, яке до цього часу ще не затверджено. Цим самим заблоковано поновлення дозволів законним підприємцям.

«31 березня закінчується термін договорів у значної кількості підприємців, а це означає неможливість надалі отримати дозвіл та патент на торгову діяльність, що поставить підприємців на межу виживання», – підсумував голова новоствореної ГО. На його думку, міська влада блокує діяльність місцевих підприємців, штовхаючи їх на нелегальний бізнес.

«Ми вимагаємо прозорості в цих питаннях», – наголосив Андрій Леньо. За його словами, ГО готова до діалогу та дискусії з міською радою, наполягаючи на своїй участі в підготовці рішень щодо МАФів.

«Ми хочемо досягнути компромісу на взаємовигідних для міста та підприємців засадах. Вимагаємо продовжити термін дії дозволів до 31 грудня цього року», – підсумував голова ГО.

Таким чином, організація, до якої увішло понад півсотні власників МАФів,планує запросити на завтрашні громадські слухання щодо розміщення малих архітектурних форм, які відбудуться у Личаківській РА, міського голову Львова Андрія Садового, секретаря Львівської міської ради Володимира Квурта та директора департаменту економічної політики Олега Синютку, аби розглянути та спробувати розв’язати дискусійні питання.

Львівський портал

наступна   → Богатирьова про самооборону для окремих політиків
попередня Прес-служба Ющенка не бачила у нього суддів КС

Погода, Новости, Завантаження...


Назвіть себе *
Ваш e-mail *
Ваш коментар*
Введіть код, зображений на рисунку:
 
 
www.pogranicze.euПри повному або частковому використанні матеріалів ресурсу JeyNews гіперпосилання на нього є обов'язковим. Редакція не завжди поділяє думку авторів статтей. Редакція не несе відповідальності за інформацію, наведену в нередакційних або рекламних матеріалах. Всі права на інформацію, що підписана JeyNews і/або Jey Corporation належать ПП «Капітал-2000».
© 2007-2020, JeyCorporation
  Відвідування:  
Rambler's Top100 Rambler's Top100 Новости Днепропетровска, работа в Днепропетровске, образование, отдых, туризм, тренинги, выставки,
расписание автобусов, поездов, самолетов
Rate Us @ AMRAY
Корисні лінки: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!