вівторок, 19 листопада, 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
 Соціальна політика України на 2012 рік
 Український баскетбол об'єднався - офіційно
 Жінка і гроші: 10 типових помилок
Жінка і гроші - союз непростий...
Публікації
А. Палатний: Громада Яготина показала приклад того, як не дати себе ошукати

Тетяна Метельова: «Для роботи над законом «Про захист тварин…» залучають прибічників вбивства»
Джерело: JeyNews

Україна на порозі енергетичної війни
Ігор Ліскі спеціально для JeyNews

День міста Львова 2011 відсвяткують весело (програма)

Працювати з Януковичем, бо як це – не працювати?!

METRO Club прагне подякувати усім тих, хто зізнавався нам у симпатії через facebook.
JeyArt
У Тернополі відбудеться концерт Віктора Павліка «Освідчення»
JeyArt
 
Львівські новини

У Києві стартував "Павлов-фест: АРТельнатива"

17.05.2011
19:24

З 15 до 19 травня 2011 року в Києві триває фестиваль альтернативного мистецтва та арт-терапії «Павлов-фест: АРТельнатива». Учасниками фестивалю є пацієнти КМКПЛ №1, інваліди організацій-партнерів, студенти-психологи, професійні художники та інші фахівці.

Фестиваль альтернативного мистецтва пропонує суспільству програму мистецьких та наукових заходів, які представляють творчі досягнення людей з особливими потребами, сучасних шкіл арт-терапії та оригінальних митців міста.

Як повідомили JeyNews в прес-службі КМДА, ця програма включає концерти та театральні шоу за участю особливих людей, арт-терапевтичні майстер-класи, вернісажі мистецтв оригінальних жанрів, театральні вистави, презентацію проекту літературно-художнього альманаху «Дивотворчість» та багато цікавого.

Як зазначають організатори, «Павлов-фест: АРТельнатива» покликаний сприяти залученню людей з особливими потребами та вадами психічного розвитку до творчої роботи. Крім того, фестиваль має продемонструвати переваги активного творчого способу життя та сформувати підтримку й повагу громадськості до творчості «аутсайдерів», як особливого феномену художнього та духовного життя народу.

За словами одного з основних ініціаторів проведення фестивалю, головного психіатра Києва В’ячеслава Мішаєва, ця акція в якості арт-терапії сприятиме покращенню самопочуття та підвищенню творчого розвитку людей з проблемами психічного здоров’я.

«Ставлення суспільства до людей з психічними захворюваннями має змінитися. Фестиваль альтернативного мистецтва та арт-терапії «Павлов-фест: АРТельнатива» покликаний не лише надати допомогу людям з психічними захворюваннями та особливими потребами, а й привернути до них увагу суспільства. Ми маємо зробити так, щоб між хворими та здоровими людьми не було межі, як в радянські часи, коли діагноз психічного захворювання був клеймом і перепоною для вільного життя у суспільстві. Ці люди мають вільно жити поряд з нами», – наголосив заступник начальника Головного управління охорони здоров’я КМДА Володимир Загородній.

 

JeyNews

наступна   → Борги субсидіям не завадять — Рада ухвалила Закон
попередня Держказначейство "автоматом" відшкодувало ПДВ на заг. суму 1 201,8 млн. грн.

Погода, Новости, Завантаження...


Назвіть себе *
Ваш e-mail *
Ваш коментар*
Введіть код, зображений на рисунку:
 
 
www.pogranicze.euПри повному або частковому використанні матеріалів ресурсу JeyNews гіперпосилання на нього є обов'язковим. Редакція не завжди поділяє думку авторів статтей. Редакція не несе відповідальності за інформацію, наведену в нередакційних або рекламних матеріалах. Всі права на інформацію, що підписана JeyNews і/або Jey Corporation належать ПП «Капітал-2000».
© 2007-2019, JeyCorporation
  Відвідування:  
Rambler's Top100 Rambler's Top100 Новости Днепропетровска, работа в Днепропетровске, образование, отдых, туризм, тренинги, выставки,
расписание автобусов, поездов, самолетов
Rate Us @ AMRAY
Корисні лінки: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!