субота, 20 липня, 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
 Соціальна політика України на 2012 рік
 Український баскетбол об'єднався - офіційно
 Жінка і гроші: 10 типових помилок
Жінка і гроші - союз непростий...
Публікації
А. Палатний: Громада Яготина показала приклад того, як не дати себе ошукати

Тетяна Метельова: «Для роботи над законом «Про захист тварин…» залучають прибічників вбивства»
Джерело: JeyNews

Україна на порозі енергетичної війни
Ігор Ліскі спеціально для JeyNews

День міста Львова 2011 відсвяткують весело (програма)

Працювати з Януковичем, бо як це – не працювати?!

METRO Club прагне подякувати усім тих, хто зізнавався нам у симпатії через facebook.
JeyArt
У Тернополі відбудеться концерт Віктора Павліка «Освідчення»
JeyArt
 
Львівські новини

УНП: Будівництво залізниці Бориспіль - Київ — це поганий "китайський" борг

29.06.2011
16:25

В УНП вважають, що влада створила «поганий китайський борг»

«Домовленості з Китаєм щодо будівництва залізниці Бориспіль-Київ - це поганий борг, який нищить економіку  України», - вважає експерт  з економічних  питань, член Центрального проводу Української  народної партії, Борис КУШНІРУК.

Як повідомили JeyNews в прес-службі УНП, так Борис КУШНІРУК прокоментував початок закупівлі  послуг з надання кредиту на організацію  залізничного пасажирського сполучення Київ-Бориспіль Держпідприємством  «Дирекція з будівництва та управління національного проекту "Повітряний експрес" та інших інфраструктурних об'єктів Київського регіону».

«Є  борги хороші: коли кошти вкладаються  у власне виробництва, а потім  за рахунок продажу продукції, повертаються. Погані ж борги, це коли кошти отримані, як позика або проїдаються, або ж  за них фінансують іноземну компанію-підрядника», – зазначив КУШНІРУК, додавши, що «у випадку будівництва цієї залізниці маємо справу саме з поганими боргами».

За  його словами, цей крок теперішньої  влади «повністю співпадає з  діями попереднього уряду ТИМОШЕНКО». «Знаково, що попередні домовленості щодо закупівлі корейських потягів в той час, коли в Україні виробляється аналогічна продукція, щодо будівництва залізниці "Бориспіль-Київ" за китайські гроші, китайськими ж підрядниками, було досягнуто ще за попереднього уряду», - зауважив КУШНІРУК.

«Це є лише свідченням того, що і Тимошенко, і Азаров та Янукович, більше дбають про іноземні економіки, ніж про  власну", - сказав він. На думку економіста, така ситуація зумовлена перевагою  у владі лобістів з представників "великого капіталу".

КУШНІРУК  пояснив, що "українські олігархи мають  дві мотивації: втриматися при владі  за рахунок «успішного проведення Євро-2012»  і заробити». «При цьому економічний  інтерес окремих структур, причетних  до імпорту, часто переважає державний", - сказав він.

«Реально  змінити ситуацію в країні зможе, на переконання КУШНІРУКА, класична консервативна партія середнього класу. «Для малого і середнього підприємця притаманна любов до національної держави, оскільки він зацікавлений у сильній  державі, здатній захищати внутрішнє виробництво і внутрішній ринок», – підсумував Борис КУШНІРУК. 

JeyNews

наступна   → З Ліберії на Батьківщину повернулися 275 миротворців
попередня БЮТ: Пенсіонерів, як вид, буде занесено до Червоної книги

Погода, Новости, Завантаження...


Назвіть себе *
Ваш e-mail *
Ваш коментар*
Введіть код, зображений на рисунку:
 
 
www.pogranicze.euПри повному або частковому використанні матеріалів ресурсу JeyNews гіперпосилання на нього є обов'язковим. Редакція не завжди поділяє думку авторів статтей. Редакція не несе відповідальності за інформацію, наведену в нередакційних або рекламних матеріалах. Всі права на інформацію, що підписана JeyNews і/або Jey Corporation належать ПП «Капітал-2000».
© 2007-2019, JeyCorporation
  Відвідування:  
Rambler's Top100 Rambler's Top100 Новости Днепропетровска, работа в Днепропетровске, образование, отдых, туризм, тренинги, выставки,
расписание автобусов, поездов, самолетов
Rate Us @ AMRAY
Корисні лінки: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!