понеділок, 17 червня, 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
 Соціальна політика України на 2012 рік
 Український баскетбол об'єднався - офіційно
 Жінка і гроші: 10 типових помилок
Жінка і гроші - союз непростий...
Публікації
А. Палатний: Громада Яготина показала приклад того, як не дати себе ошукати

Тетяна Метельова: «Для роботи над законом «Про захист тварин…» залучають прибічників вбивства»
Джерело: JeyNews

Україна на порозі енергетичної війни
Ігор Ліскі спеціально для JeyNews

День міста Львова 2011 відсвяткують весело (програма)

Працювати з Януковичем, бо як це – не працювати?!

METRO Club прагне подякувати усім тих, хто зізнавався нам у симпатії через facebook.
JeyArt
У Тернополі відбудеться концерт Віктора Павліка «Освідчення»
JeyArt
 
Львівські новини

Розгляд справи проти Ю. Тимошенко суд переніс на 31 липня

23.07.2012
11:07

Київський районний суд Харкова переніс на 31 липня розгляд справи проти Юлії Тимошенко щодо діяльності у 1997-1998 роках корпорації "Єдині енергетичні системи України". Про це повідомляє персональний сайт Ю. Тимошенко.

Сторона державного обвинувачення вимагає від харківського судилища ознайомити Юлію Тимошенко з результатами так званої судово-медичної експертизи. Відповідне клопотання було заявлено сьогодні прокурорами на початку засідання Київського районного суду Харкова.

Нагадаємо, 21 липня стало відомо, що у матеріалах судової справи щодо діяльності у 1997-1998 роках корпорації "Єдині енергетичні системи України" з'явилися висновки судово-медичних експертів щодо стану здоров'я Юлії Тимошенко.

"Ми отримали уже в матеріалах справи висновки так званих харківських експертів, які написали, що все добре і Тимошенко може бути присутньою на судовому засіданні", - сказав Сергій Власенко.

Водночас, за його словами, харківські експерти побоялися прямо написати, що Юлія Тимошенко може бути присутня у судовому засіданні. "Їм суд задав питання - чи може Юлія Тимошенко за наявності такого стану здоров'я бути присутньою у судовому засіданні? Вони відповіли так: проаналізувавши медичну документацію, ми приходимо до висновку, що Юлія Тимошенко може бути присутня на заходах за межами лікарні, на заходах, які потребують сприйняття усної та письмової інформації. Тобто вони навіть побоялися написати, що вона може бути у суді", - пояснив він.

Захисник нагадав, що експерти не оглядати Юлію Тимошенко, а зробили свої висновки за результатом нібито вивчення медичної документації.

"Людину, яку недолікували, яка знаходиться у лікарні, і всі підтверджують, що у неї захворювання, що вона хворіє. При цьому з'являється інформація щодо її етапування до колонії, нібито лікування закінчилося. Хоча всі лікарі офіційно підтверджують, що лікування не закінчено, але вони розглядають можливість етапування до колонії, бо їм треба її тягати до суду", - наголосив Сергій Власенко. 


Нагадаємо, що Юлія Тимошенко звернулася до начальника Качанівської колонії із заявою про неможливість своєї участі у судовому процесі, посилаючись на відповідні рекомендації свого лікаря.

У судовому засіданні взяли участь захисники Сергій Власенко, Олександр Плахотнюк, Микола Титаренко, Андрій Кожем'якін.

За перебігом судового процесу також спостерігав екс-президент Європарламенту Пет Кокс, який разом з колишнім Президентом Польщі Олександром Кваснєвським був уповноважений Європейським парламентом здійснювати моніторинг судових процесів над Юлією Тимошенко.

Будівлю суду вже традиційно оточили прихильники провладної партії, які відтіснили прихильників Юлії Тимошенко.

Влада також не цурається використання адміністративних механізмів тиску - під'їзди до площі перегороджені автобусами, призначеними для пасажирських перевезень. А коли організатори акції на підтримку Юлії Тимошенко облаштовували майданчик для мітингу, близько 50 молодиків кримінального вигляду влаштували провокацію, перешкоджаючи встановленню сцени.

JeyNews

наступна   → Юлія Тимошенко скоро буде на свободі, - А. Кожем’якін
попередня Українська Вікіпедія перетнула позначку у 10 мільйонів редагувань

Погода, Новости, Завантаження...


Назвіть себе *
Ваш e-mail *
Ваш коментар*
Введіть код, зображений на рисунку:
 
 
www.pogranicze.euПри повному або частковому використанні матеріалів ресурсу JeyNews гіперпосилання на нього є обов'язковим. Редакція не завжди поділяє думку авторів статтей. Редакція не несе відповідальності за інформацію, наведену в нередакційних або рекламних матеріалах. Всі права на інформацію, що підписана JeyNews і/або Jey Corporation належать ПП «Капітал-2000».
© 2007-2019, JeyCorporation
  Відвідування:  
Rambler's Top100 Rambler's Top100 Новости Днепропетровска, работа в Днепропетровске, образование, отдых, туризм, тренинги, выставки,
расписание автобусов, поездов, самолетов
Rate Us @ AMRAY
Корисні лінки: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!