четвер, 14 листопада, 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
 Соціальна політика України на 2012 рік
 Український баскетбол об'єднався - офіційно
 Жінка і гроші: 10 типових помилок
Жінка і гроші - союз непростий...
Публікації
А. Палатний: Громада Яготина показала приклад того, як не дати себе ошукати

Тетяна Метельова: «Для роботи над законом «Про захист тварин…» залучають прибічників вбивства»
Джерело: JeyNews

Україна на порозі енергетичної війни
Ігор Ліскі спеціально для JeyNews

День міста Львова 2011 відсвяткують весело (програма)

Працювати з Януковичем, бо як це – не працювати?!

METRO Club прагне подякувати усім тих, хто зізнавався нам у симпатії через facebook.
JeyArt
У Тернополі відбудеться концерт Віктора Павліка «Освідчення»
JeyArt
 
Львівські новини

Халепа у Броварах: голова ОВК вже порушила закон

29.08.2012
18:14

В Броварах голова окружної виборчої комісії по округу № 97 Світлана Сємєрєй вже порушила Закон «Про вибори народних депутатів України».

Про це JeyNews повідомили у прес-службі ГО «Громадський захист Київщини».

Світлана Сємєрєй, голова ОВК виборчого округу №97, яка представляє Всеукраїнську політичну партію «Братство», фактично не розпочавши роботу, вже порушила Закон «Про вибори народних депутатів України».

Згідно із ним, сьогодні, 29 серпня, опівночі закінчується відведений законом термін для проведення першого засідання ОВК.

Світлана Сємєрєй не повідомила заздалегідь членів комісії про час, місце та порядок денний проведення першого засідання ОВК, як того вимагає закон. Мало того, на 12 годину дня 29 серпня  нікому з членів ОВК не було відомо місце перебування голови ОВК та коли вона планує провести перше офіційне засідання окружної комісії. Телефон пані Сємєрєй постійно знаходився в межах недосяжності.

Все це стало відомо сьогодні,  29 серпня, коли з ініціативи заступника голови комісії  Клавдії Ковбаси члени ОВК зібралися об 11 годині  у Броварах, у Центрі зайнятості, в одному з приміщень, де й працюватиме ОВК.

Як зазначила заступник голови ОВК,  оскільки до голови комісії вона не могла додзвонитися, то вирішила зібрати членів ОВК для «знайомства один з одним» та знайомства з приміщенням. Прибули сюди лише п’ять членів ОВК з 18-ти.

Обурені таким ставлення голови ОВК до виконання своїх обов’язків, члени ОВК вирішили скласти акт про порушення головою вимог законодавства, про фактичне блокування роботи ОВК та  направити підписаний акт до Центральної виборчої комісії.

Також присутні члени ОВК написали скаргу до ЦВК на бездіяльність голови комісії та запропонували ЦВК провести перше засідання ОВК. Написанню цих документів постійно намагалася завадити член ОВК Юлія Логовченко, яка представляє Партію  регіонів.

Вона ж, до речі, виявилися єдиною, хто,  на відміну від інших, зміг поспілкуватися з головою ОВК напередодні. Зі слів Юлії Головченко, пані голова повідомила, що Світлана Сємєрєй мала намір прибути до Броварів 29 серпня увечері і провести перше засідання ОВК близько восьмої години вечора.  Хоча про точний час не повідомила.

До цього слід додати, що  для  роботи ОВК  поки що зовсім не підготовлене приміщення. У ньому  лише два столи та кілька лавок.

Нагадаємо, що згідно чинного законодавства технічні умови для нормальної роботи окружних виборчих комісій  мають створити місцеві органи державної влади.

 

JeyNews

наступна   → КМДА: Освітяни готові до переходу початкової школи на новий Державний стандарт
попередня В. Ющенко: Влада Януковича наступає на ті самі граблі, що й за часів прем’єрства Тимошенко

Погода, Новости, Завантаження...


Назвіть себе *
Ваш e-mail *
Ваш коментар*
Введіть код, зображений на рисунку:
 
 
www.pogranicze.euПри повному або частковому використанні матеріалів ресурсу JeyNews гіперпосилання на нього є обов'язковим. Редакція не завжди поділяє думку авторів статтей. Редакція не несе відповідальності за інформацію, наведену в нередакційних або рекламних матеріалах. Всі права на інформацію, що підписана JeyNews і/або Jey Corporation належать ПП «Капітал-2000».
© 2007-2019, JeyCorporation
  Відвідування:  
Rambler's Top100 Rambler's Top100 Новости Днепропетровска, работа в Днепропетровске, образование, отдых, туризм, тренинги, выставки,
расписание автобусов, поездов, самолетов
Rate Us @ AMRAY
Корисні лінки: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!