субота, 20 липня, 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
 Соціальна політика України на 2012 рік
 Український баскетбол об'єднався - офіційно
 Жінка і гроші: 10 типових помилок
Жінка і гроші - союз непростий...
Публікації
А. Палатний: Громада Яготина показала приклад того, як не дати себе ошукати

Тетяна Метельова: «Для роботи над законом «Про захист тварин…» залучають прибічників вбивства»
Джерело: JeyNews

Україна на порозі енергетичної війни
Ігор Ліскі спеціально для JeyNews

День міста Львова 2011 відсвяткують весело (програма)

Працювати з Януковичем, бо як це – не працювати?!

METRO Club прагне подякувати усім тих, хто зізнавався нам у симпатії через facebook.
JeyArt
У Тернополі відбудеться концерт Віктора Павліка «Освідчення»
JeyArt
 
Львівські новини

В. Кличко: Майбутнє України - в інтеграції у велику європейську родину

29.05.2013
22:08

Майбутнє України - в інтеграції у велику європейську родину.

Про це заявив лідер партії “УДАР” Віталій Кличко під час зустрічі в Києві з делегацією Європейської Народної Партії, в складі якої булі віце-президент ЄНП, депутати Європарламенту, представники міжнародних організацій, - повідомили JeyNews у прес-службі партії “УДАР”. 

“УДАР – правоцентристська партія, яка сповідує європейські цінності і ставить на меті їх втілення в Україні – задля європейської інтеграції країни. Це означає, що в Україні мають бути запроваджені європейські стандарти життя і безпеки громадян. Я вірю в успіх сьогоднішньої місії, і переконаний, що “УДАР” стане дієвим і ефективним учасником сім’ї ЄНП”, - відзначив лідер “УДАРу”.

Рік тому Європейська Народна Партія розглянула та прийняла заявку партії “УДАР” на отримання статусу спостерігача в ЄНП. Доєднатися до цієї мультипартійної європейської політичної сили “УДАР” сподівається восени цього року. Кличко підкреслив, що об’єднавчий досвід Європейської Народної Партії є прикладом для українського політикуму.

“Для нашої політичної сили важлива співпраця з ЄНП для збагачення досвідом  споріднених для нас партій. Більше того, для нас важливий успішний приклад ЄНП як великої політичної сили, яка змогла об'єднати багато партій навколо ідеології і цінностей”, - сказав політик.

Представники Європейської Народної Партії зустрілися також з членами політради “УДАРу”, лідерами жіночого та молодіжного крила партії.

В “УДАРі” наголосили на важливості успішного проведення Саміту ЄС у Вільнюсі. Заступник голови партії “УДАР” Віталій Ковальчук, зокрема, підкреслив, що завдяки наполегливості і принциповій позиції опозиційних сил і, зокрема, партії “УДАР”, Верховна Рада ухвалила більшість законів, необхідних для європейської інтеграції України. 

“На порядку денному стоїть питання підписання Угоди про Асоціацію у Вільнюсі у листопаді 2013 року, і ми робимо все для того, щоб Україна підписала цю угоду”, - зазначив Ковальчук.  

«УДАР», за словами лідера партії, докладає сьогодні всіх зусиль, щоб український уряд виконав усі критерії, необхідні для підписання Угоди. “Ми виступаємо за підписання Угоди про Асоціацію між Україною і ЄС. Вона стане потужним інструментом для змін в Україні”, - наголосив Віталій Кличко.

 

 

 

JeyNews

наступна   → Підписання Меморандуму з МС може призвести до втрати європейських ринків для України, - О. Продан
попередня Ляшко закликав Януковича помилувати Тимошенко

Погода, Новости, Завантаження...


Назвіть себе *
Ваш e-mail *
Ваш коментар*
Введіть код, зображений на рисунку:
 
 
www.pogranicze.euПри повному або частковому використанні матеріалів ресурсу JeyNews гіперпосилання на нього є обов'язковим. Редакція не завжди поділяє думку авторів статтей. Редакція не несе відповідальності за інформацію, наведену в нередакційних або рекламних матеріалах. Всі права на інформацію, що підписана JeyNews і/або Jey Corporation належать ПП «Капітал-2000».
© 2007-2019, JeyCorporation
  Відвідування:  
Rambler's Top100 Rambler's Top100 Новости Днепропетровска, работа в Днепропетровске, образование, отдых, туризм, тренинги, выставки,
расписание автобусов, поездов, самолетов
Rate Us @ AMRAY
Корисні лінки: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!