неділя, 18 серпня, 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
 Соціальна політика України на 2012 рік
 Український баскетбол об'єднався - офіційно
 Жінка і гроші: 10 типових помилок
Жінка і гроші - союз непростий...
Публікації
А. Палатний: Громада Яготина показала приклад того, як не дати себе ошукати

Тетяна Метельова: «Для роботи над законом «Про захист тварин…» залучають прибічників вбивства»
Джерело: JeyNews

Україна на порозі енергетичної війни
Ігор Ліскі спеціально для JeyNews

День міста Львова 2011 відсвяткують весело (програма)

Працювати з Януковичем, бо як це – не працювати?!

METRO Club прагне подякувати усім тих, хто зізнавався нам у симпатії через facebook.
JeyArt
У Тернополі відбудеться концерт Віктора Павліка «Освідчення»
JeyArt
 
Львівські новини

Скасування позаблокового статусу має бути зафіксоване в коаліційній угоді, – А. Гриценко

14.11.2014
19:11

Україна повинна найближчим часом скасувати позаблоковий статус та встановити союзницькі відносини з країнами, які можуть надати військово-технічну допомогу.

Про це в ефірі радіо «Ера FM» заявив лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко, - повідомили JeyNews в прес-службі лідера партії «Громадянська позиція».

«Рівень загроз у світі зараз такий, що жодна з держав, навіть найпотужніших, не спроможна сама гарантувати спокій своїм громадянам. Позаблоковий статус - це абсолютна дурниця за нинішніх умов», - сказав він.

За словами Гриценка, Україна повинна насамперед  докласти дипломатичних зусиль, щоб встановити союзницькі відносини  з державами, які передбачають надання військово-технічної і, у разі потреби, військової допомоги - насамперед з Великою Британією і США як гарантами Будапештського меморандуму, за яким вони не виконали свої зобов’язання.

«Стратегічним для нас є вступ до НАТО. Ясна річ, що це буде шлях, але цей шлях треба починати. Тому одним із перших рішень, яке повинна прийняти нова ВР - це скасування позаблокового статусу України. Ця позиція має бути зафіксована в коаліційній угоді вже зараз, - наголосив політик. - Коли громадська думка в країні буде готова до вступу в НАТО, треба провести референдум і зробити цей крок».

«Насторожує те, що президент Порошенко протягом останніх двох місяців взагалі не вживає слова НАТО, його немає ні в програмі президента, не було і в програмі його політичної сили на парламентських виборах. У пакеті реформ говориться про збільшення чисельності української армії до півмільйона і збільшення ВВП на утримання армії до 5 %», - зазначив Гриценко

«Це свідчення того, що Порошенко відмовляється від курсу на вступ до НАТО. Я не виключаю, що це стало предметом домовленостей з Путіним», - підкреслив лідер «Громадянської позиції».

 

 

JeyNews

наступна   → Сили і засоби для захисту держави у нас є, – П. Порошенко
попередня Пенсійні виплати здійснюються без затримок, - Мінсоцполітики

Погода, Новости, Завантаження...


Назвіть себе *
Ваш e-mail *
Ваш коментар*
Введіть код, зображений на рисунку:
 
 
www.pogranicze.euПри повному або частковому використанні матеріалів ресурсу JeyNews гіперпосилання на нього є обов'язковим. Редакція не завжди поділяє думку авторів статтей. Редакція не несе відповідальності за інформацію, наведену в нередакційних або рекламних матеріалах. Всі права на інформацію, що підписана JeyNews і/або Jey Corporation належать ПП «Капітал-2000».
© 2007-2019, JeyCorporation
  Відвідування:  
Rambler's Top100 Rambler's Top100 Новости Днепропетровска, работа в Днепропетровске, образование, отдых, туризм, тренинги, выставки,
расписание автобусов, поездов, самолетов
Rate Us @ AMRAY
Корисні лінки: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!