неділя, 18 серпня, 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
 Соціальна політика України на 2012 рік
 Український баскетбол об'єднався - офіційно
 Жінка і гроші: 10 типових помилок
Жінка і гроші - союз непростий...
Публікації
А. Палатний: Громада Яготина показала приклад того, як не дати себе ошукати

Тетяна Метельова: «Для роботи над законом «Про захист тварин…» залучають прибічників вбивства»
Джерело: JeyNews

Україна на порозі енергетичної війни
Ігор Ліскі спеціально для JeyNews

День міста Львова 2011 відсвяткують весело (програма)

Працювати з Януковичем, бо як це – не працювати?!

METRO Club прагне подякувати усім тих, хто зізнавався нам у симпатії через facebook.
JeyArt
У Тернополі відбудеться концерт Віктора Павліка «Освідчення»
JeyArt
 
Львівські новини

«УДАР» боїться брати відповідальність за дії влади, - Й. Ситник

14.11.2014
19:31

Складанням повноважень у виконавчій владі ВО "Свобода" відкрила шлях для переможців виборів, аби вони нарешті продемонстрували свою професійність у владі та взяли на себе всю повноту відповідальности за ситуацію в державі та Львівській області зокрема.

Однак, як виявилося, "УДАР" боїться цієї відповідальности й заздалегідь шукає винних.

Про це заявив голова Львівської обласної організації ВО "Свобода" Йосиф Ситник, коментуючи закиди Львівської обласної організації політичної партії "УДАР" Віталія Кличка" на адресу свободівців, - повідомили JeyNews у прес-службі Львівської обласної організації ВО «Свобода».

"Я здивований, що в політикумі ще є такий суб'єкт, як "Львівська обласна організація політичної партії "УДАР" Віталія Кличка", адже все керівництво та чільні представники "УДАРу" на парламентських виборах були зареєстровані в ЦВК як безпартійні. Зрозуміло, що це було зроблено для того, щоби на плечах Президента та популярному бренді його новоствореної партії пройти до парламенту", – зазначив свободівець.

За його словами, так само 2010-2012 років ці люди для проходження до влади використовували бренд популярного у світі спортсмена-боксера. А тепер ці політичні пристосуванці закидають "Свободі", що в "сьогоднішніх умовах самоусунення від виконання обов'язків можна прирівняти до дезертирства у воєнний час".

"І це говорять ті, які в кінці лютого та на початку березня 2014 року при формуванні нового уряду побоялися брати на себе частину відповідальности, залишивши "Батьківщину" і "Свободу" сам-на-сам із наслідками режиму Януковича та війною з Путіним, що набирала обертів", – зазначив Йосиф Ситник.

Голова Львівської обласної організації ВО "Свобода" наголосив: упродовж весни, літа і осені свободівці в уряді та місцевих адміністраціях ухвалювали непопулярні рішення (двічі – секвестр б'юджету, зменшення фінансування державних, обласних та районних програм, виконання рішень щодо трьох хвиль мобілізації, створення територіальних батальйонів), допомагали родинам загиблих і організовували повернення тіл героїв додому та їх похорони, намагались ремонтувати дороги без реального фінансування, впроваджували заходи з енергозбереження у б'юджетній галузі тощо.

"Натомість "ударівці" весь цей час не зникали з телеекранів, організовували шоу-люстрації та проплачені пікети під Львівською облрадою та держадміністрацією, по-фарисейськи критикували наші дії, безпідставно звинувачуючи у непрофесіоналізмі, іронічно коментували щирі вчинки молодих голів РДА.

Більше того, перед виборами "ударівці" активно підтримали ганебні мінські домовленості, дезінформуючи виборців, що, мовляв, настав мир, та переконували, що за три дні створять нову коаліцію. Проте вже закінчується третій тиждень після виборів, а віз і нині там".

Свободівці після офіційного оголошення результатів виборів учинили згідно з европейською політичною практикою – подали у відставку з політичних посад, давши можливість переможцям виборів пропонувати свої кандидатури до обговорення громадськости на посади голів ОДА і РДА – публічно і завчасно, а не кулуарно та за партійними квотами. "До речі, саме так було навесні цього року, коли сотні представників громад приїжджали в ОДА і пропонували свої кандидатури, – додав Йосиф Ситник.

– Ми відкрили шлях, щоби переможці виборів нарешті показали своїх професіоналів на посади і взяли на себе всю повноту відповідальности, як у державі, так і в області. Адже у них тепер вся повнота влади в України: Президент, парламент, майбутні коаліція та уряд, голови адміністрацій".

Зрештою, за словами націоналіста, партійці ВО "Свобода" не можуть брати на себе спільну відповідальність з політичними угрупованнями, представники обласних осередків та центральне керівництво яких дотримуються протилежних думок з приводу ситуації в країні: "Ми повністю погоджуємося з тезою, "що оцінку нашим вчинкам дають виборці, а в окремих випадках – компетентні органи".

Але це стосується не лише нас. Ми прийняли з вдячністю і гідністю результат виборів, вчинили так, як належить відповідальним політикам і щиро дивуємося з реакції вчорашніх партнерів по коаліції. Люди вам висловили довіру, але ви боїтеся брати відповідальність на себе без нас? Якщо у вас не вистачає духу, інтелекту, сили в цей буремний час протистояти викликам і виправдати довіру виборців, то чи варті ви цієї довіри?.." – зазначив голова Львівської обласної організації ВО "Свобода".

 

 

 

JeyNews

наступна   → В. Кличко у Гамбурзі відвідав тяжко поранених учасників АТО
попередня Сили і засоби для захисту держави у нас є, – П. Порошенко

Погода, Новости, Завантаження...


Назвіть себе *
Ваш e-mail *
Ваш коментар*
Введіть код, зображений на рисунку:
 
 
www.pogranicze.euПри повному або частковому використанні матеріалів ресурсу JeyNews гіперпосилання на нього є обов'язковим. Редакція не завжди поділяє думку авторів статтей. Редакція не несе відповідальності за інформацію, наведену в нередакційних або рекламних матеріалах. Всі права на інформацію, що підписана JeyNews і/або Jey Corporation належать ПП «Капітал-2000».
© 2007-2019, JeyCorporation
  Відвідування:  
Rambler's Top100 Rambler's Top100 Новости Днепропетровска, работа в Днепропетровске, образование, отдых, туризм, тренинги, выставки,
расписание автобусов, поездов, самолетов
Rate Us @ AMRAY
Корисні лінки: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!