Правоохоронці затримали осіб при отримані хабара у сумі 163 тисячі доларів США
01.05.2008
15:25
Днями правоохоронцями Донеччини було затримано „на гарячому” при отримані хабара в сумі 163 тисячі доларів США директора, співзасновника та адвоката одного із товариств міста Маріуполя, які вимагали незаконну винагороду за підписання угоди щодо відчуження об’єкту нерухомості та земельної ділянки загальною площею 0.485 гектара.
Під час проведення оперативних заходів встановлено, що дане Товариство засноване низкою фізичних осіб та державою в особі Донецького регіонального відділення ФДМ України. Зазначений суб’єкт господарювання є власником споруд, розташованих в районі аеропорту міста Маріуполя на земельній ділянці, що належить Товариству на підставі державного акту на постійне користування.
Ще з початку цього року директором, співзасновником та при використані послуг адвоката було розпочато пошук потенційних покупців на вказане майно та землю. З пропозицією придбати нерухомість, що в подальшому забезпечить першочергове право на викуп земельної ділянки, до зловмисників звернувся потенційний покупець. Після проведення перемовин було визначено ціну продажу – 180 тисяч доларів США. При цьому висунуті вимоги – покупець повинен сплатити офіційну вартість будівель у сумі майже 86 тисяч гривень та передати директору та співзасновнику хабар в сумі 163 тисячі доларів США за їх згоду підписати договір.
Зловмисники були затримані правоохоронцями під час отримання хабара в одному із банків міста Маріуполя. Матеріали за цим фактом направлені до прокуратури Донецької області. Вирішується питання про порушення кримінальної справи, повідомляє прес-служба МВС.
JeyNews
< Назад
наступна → Кількість населення Львівщини за перший квартал цього року зменшилась на 2619 осіб
попередня ← Поховання загиблих унаслідок аварії вертольота Мі 8 відбудеться 2 травня
Всі новини
Хабар
