вівторок, 31 березня, 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
 Соціальна політика України на 2012 рік
 Український баскетбол об'єднався - офіційно
 Жінка і гроші: 10 типових помилок
Жінка і гроші - союз непростий...
Публікації
А. Палатний: Громада Яготина показала приклад того, як не дати себе ошукати

Тетяна Метельова: «Для роботи над законом «Про захист тварин…» залучають прибічників вбивства»
Джерело: JeyNews

Україна на порозі енергетичної війни
Ігор Ліскі спеціально для JeyNews

День міста Львова 2011 відсвяткують весело (програма)

Працювати з Януковичем, бо як це – не працювати?!

METRO Club прагне подякувати усім тих, хто зізнавався нам у симпатії через facebook.
JeyArt
У Тернополі відбудеться концерт Віктора Павліка «Освідчення»
JeyArt
 
Новини регіону

Тільки Івано-Франківська міліція з народом

29.03.2007
14:50

Голова партії «Велика Україна» Ігор Гекко отримав відповіді від керівництва шести обласних управлінь МВС на своє звернення з вимогою прокоментувати висловлювання народного депутата від Соціалістичної партії Василя Волги, який заявив, що правляча коаліція не визнаватиме легітимним Указ Президента про розпуск парламенту, якщо такий указ буде видано, і залучить внутрішні війська для контролю над всіма центральними органами виконавчої влади. Про це повідомила прес-служба політичної партії «Велика Україна».

З шести обласних управлінь Міністерства внутрішніх справ лише керівництво МВС Івано-Франківської області заявило, що «співробітники органів внутрішніх справ, які перебувають на службі, прийняли Присягу і завжди залишаються вірними народу України, суворо дотримуючись Конституції і чинного законодавства».

У відповідях управлінь МВС в Київській, Чернігівській, Чернівецькій, Житомирській областях та місті Києві про Присягу і вірність народу України не йшлося. Зокрема, заступник начальника УМВС у Чернігівській області Ю. Буренок розцінює антиконституційну заяву народного депутата Василя Волги «виключно як реалізацію громадянином конституційного права на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань». Решта керівників управлінь МВС в областях відповідей на запит «Великої України» не надіслали.

Нагадуємо, що партія «Велика Україна» одразу відреагувала на провокаційну і антиконституційну заяву депутата-соціаліста Василя Волги проведенням в Києві 7 березня акції, метою якої було закликати міністра внутрішніх справ і всіх міліціонерів не піддаватися на політичні провокації і лишатися вірними Присязі, Конституції і народові України.

ЗІК

наступна   → Турчинов шукає винних у львівській газеті
попередня На Тернопільщині БЮТ та НУ діятимуть спільно

Погода, Новости, Завантаження...


Назвіть себе *
Ваш e-mail *
Ваш коментар*
Введіть код, зображений на рисунку:
 
 
www.pogranicze.euПри повному або частковому використанні матеріалів ресурсу JeyNews гіперпосилання на нього є обов'язковим. Редакція не завжди поділяє думку авторів статтей. Редакція не несе відповідальності за інформацію, наведену в нередакційних або рекламних матеріалах. Всі права на інформацію, що підписана JeyNews і/або Jey Corporation належать ПП «Капітал-2000».
© 2007-2020, JeyCorporation
  Відвідування:  
Rambler's Top100 Rambler's Top100 Новости Днепропетровска, работа в Днепропетровске, образование, отдых, туризм, тренинги, выставки,
расписание автобусов, поездов, самолетов
Rate Us @ AMRAY
Корисні лінки: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!