четвер, 6 серпня, 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
 Соціальна політика України на 2012 рік
 Український баскетбол об'єднався - офіційно
 Жінка і гроші: 10 типових помилок
Жінка і гроші - союз непростий...
Публікації
А. Палатний: Громада Яготина показала приклад того, як не дати себе ошукати

Тетяна Метельова: «Для роботи над законом «Про захист тварин…» залучають прибічників вбивства»
Джерело: JeyNews

Україна на порозі енергетичної війни
Ігор Ліскі спеціально для JeyNews

День міста Львова 2011 відсвяткують весело (програма)

Працювати з Януковичем, бо як це – не працювати?!

METRO Club прагне подякувати усім тих, хто зізнавався нам у симпатії через facebook.
JeyArt
У Тернополі відбудеться концерт Віктора Павліка «Освідчення»
JeyArt
 
Новини регіону

Волинські студенти не проти нововведень Ніколаєнка

26.03.2007
13:17

На офіційному студентському рівні у Волинському держуніверситеті прийнято рішення не підтримувати акції протесту проти наказу Міністерства освіти і науки України № 84 від 5.02.2007 року «Про затвердження Умов прийому до вищих навчальних закладів України», які ініціюють активісти молодіжної громадської організації «Національний Альянс». До такої думки після тривалих дискусій дійшла Студентська рада ВДУ. Про це повідомила 26 березня редактор інформаційного центру ВДУ Антоніна Митко.

Проаналізувавши ситуацію, Студентська рада ВДУ дійшла висновку, що учасники акції неповною мірою поінформовані про те, проти чого протестують.

У газеті «Освіта України» від 16 березня ц.р. міністр освіти і науки Станіслав Ніколаєнко надав коментар щодо акцій протестів студентів. У ньому значиться: «Найближчим часом ми проведемо консультації, які, до речі, відбуваються вже кілька днів, та знімемо напругу в тих університетах, де вона виникла. Будемо рекомендувати ректорам, залежно від конкретних умов, проводити конкурсний відбір на основі випускних екзаменів за 4-й курс із урахуванням всіх оцінок за чотири роки бакалавратури. А якщо заяви на навчання в магістратуру подаватимуть студенти з інших університетів, то тут без іспитів не обійтися».

Таку заяву підтверджено також доповненням до листа МОН від 14.03.2007 № 1/9-143, в якому зазначено: «зараховувати результати державної атестації студентів за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра як вступне випробування для осіб, які закінчили даний вищий навчальний заклад у поточному році... Для осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра в попередні роки або в іншому навчальному закладі, фахові випробовування провести».

Координатор Студентської ради ВДУ Юлія Гринчук прокоментувала останні події так: «Прикро спостерігати за молодіжними лідерами, які вважають за можливе створювати свій імідж за рахунок скандальних акцій «на захист» студентства, не взявши до уваги думки студентства. Рада, що значна частина студентів нашого закладу розібрались у проблемі і не підтримали цього заходу. Це свідчить про наявність правової культури, знання законодавчих актів та здорового глузду у наших студентів».

«Вважаю, що «Національний Альянс» вирішив силами студентства Волині та школярів знову нагадати громадськості про себе, а лідер організації – підняти свій особистий рейтинг. Слід було з’ясувати всі обставини цієї справи і лише тоді робити висновки», – додає голова первинної профспілкової організації студентів ВДУ, студентка хімічного факультету Юлія Дмитрук.

22 березня під стінами головного корпусу ВДУ імені Лесі Українки відбулася акція протесту, ініціаторами якої стали ВОО «Національний Альянс» та Волинський студентський страйкком. Протестуючі вимагали відмінити наказ Міністерства освіти і науки України № 84 від 5.02.2007 року «Про затвердження Умов прийому до вищих навчальних закладів України».

ЗІК

наступна   → Симоненко погрожує суддям КС кримінальною відповідальністю
попередня Даїшники мають ще один привід для перевірки авто

Погода, Новости, Завантаження...


Назвіть себе *
Ваш e-mail *
Ваш коментар*
Введіть код, зображений на рисунку:
 
 
www.pogranicze.euПри повному або частковому використанні матеріалів ресурсу JeyNews гіперпосилання на нього є обов'язковим. Редакція не завжди поділяє думку авторів статтей. Редакція не несе відповідальності за інформацію, наведену в нередакційних або рекламних матеріалах. Всі права на інформацію, що підписана JeyNews і/або Jey Corporation належать ПП «Капітал-2000».
© 2007-2020, JeyCorporation
  Відвідування:  
Rambler's Top100 Rambler's Top100 Новости Днепропетровска, работа в Днепропетровске, образование, отдых, туризм, тренинги, выставки,
расписание автобусов, поездов, самолетов
Rate Us @ AMRAY
Корисні лінки: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!