субота, 15 грудня, 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
 Соціальна політика України на 2012 рік
 Український баскетбол об'єднався - офіційно
 Жінка і гроші: 10 типових помилок
Жінка і гроші - союз непростий...
Публікації
А. Палатний: Громада Яготина показала приклад того, як не дати себе ошукати

Тетяна Метельова: «Для роботи над законом «Про захист тварин…» залучають прибічників вбивства»
Джерело: JeyNews

Україна на порозі енергетичної війни
Ігор Ліскі спеціально для JeyNews

День міста Львова 2011 відсвяткують весело (програма)

Працювати з Януковичем, бо як це – не працювати?!

METRO Club прагне подякувати усім тих, хто зізнавався нам у симпатії через facebook.
JeyArt
У Тернополі відбудеться концерт Віктора Павліка «Освідчення»
JeyArt
 
Всеукраїнські новини

Експерт: Пебіжчиків мусять позбавити мандату

28.03.2007
15:48

Політолог, директор українського філіалу Міжнародного інституту гуманітарно-політичних досліджень Володимир Малинкович вважає, що депутати ВР, які покинули ряди своїх фракцій, повинні автоматично позбавлятися депутатських повноважень. Про це він заявив в ексклюзивному інтерв'ю.

«Це той окремий випадок, коли я згоден з Юлією Тимошенко. З погляду оновленої Конституції, депутати, які вийшли з фракції, повинні втратити мандат», - підкреслив політолог.

Він називав неконституційними дії тих депутатів, які намірилися, покинувши лави фракції, у складі якої вони пройшли до парламенту, створити нову власну фракцію. В той же час він не погодився з думкою Президента України Віктора Ющенка, який, за словами Малинковича, стверджує, що коаліція повинна формуватися тільки з фракцій. «Це в Конституції не записано», - підкреслив експерт і додав:

«Індивідуальне членство в коаліції цілком можливе, більш того, воно і було, тому що всі депутати підписували рішення про входження в коаліцію індивідуально. Коаліція фракцій цілком може бути коаліцією фракцій, куди хтось додасться. Це не можна розглядати як антиконституційну міру, а ось перехід депутатів з однієї фракції в іншу дійсно теоретично може позбавити їх мандату».

Малинкович процитував Конституцію, ст. 81, пункт 7, де сказано, що «у випадку не входження, або виходу народного депутата зі складу такої фракції, його повноваження припиняються достроково». Він уточнив, що це питання повинне розв'язуватися керівництвом фракції, з якої вийшов депутат, а не всім парламентом у цілому, шляхом голосування.

Коментуючи також той факт, що Президент України ставить під сумнів легітимність Кабміну, який був вибраний такою парламентською більшістю, політолог підкреслив:

«Уряд був створений давно, коли в цій коаліції перебіжчиків ще не було і ніякого зв'язку тут бути не може. Легітимність уряду, здається, не викликає сумнівів, і якщо вже і говорити про нелегітимність уряду, то винуватий у цьому сам Президент, який тягнув зі своїм «добром» на коаліцію, коли ще підписував Універсал».

ForUm

наступна   → Парубій: Головою НСНУ стане Кириленко
попередня БЮТ вимагає звільнити Цушка

Погода, Новости, Завантаження...


Назвіть себе *
Ваш e-mail *
Ваш коментар*
Введіть код, зображений на рисунку:
 
 
www.pogranicze.euПри повному або частковому використанні матеріалів ресурсу JeyNews гіперпосилання на нього є обов'язковим. Редакція не завжди поділяє думку авторів статтей. Редакція не несе відповідальності за інформацію, наведену в нередакційних або рекламних матеріалах. Всі права на інформацію, що підписана JeyNews і/або Jey Corporation належать ПП «Капітал-2000».
© 2007-2018, JeyCorporation
  Відвідування:  
Rambler's Top100 Rambler's Top100 Новости Днепропетровска, работа в Днепропетровске, образование, отдых, туризм, тренинги, выставки,
расписание автобусов, поездов, самолетов
Rate Us @ AMRAY
Корисні лінки: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!