Завантаження...
 
 
субота, 22 листопада, 2008
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
 Вже відомо хто стане 4 президентом України?
Частина представників Партії регіонів стверджує, що...
 У Львові застрелили сина легендарного капітана "Карпат" Ігоря Кульчицького
Вбивство трапилося у центрі Львова серед білого дня
 Десятка найневдаліших проектів українського інтернету
Фахівці Інтернет Асоціації України визначили десять найневдаліших інтернет-проектів...
Публікації
Націоналізувати не можна банкрутити
Центр Разумкова
Метастази сепаратизму
Богдан Червак, провідник Київської міської організації ОУН член політради ВО \"Свобода\"
Знайомтеся — нова коаліція
Костянтин Рєуцький
Львівські таксисти хочуть легальних стоянок і протестують
JeyNews, http://schpop.livejournal.com/
Гонгадзе не забули
Роман Шмідт для JeyNews
Артем Чех: "Боюся, що у років 50 відмовлюся від усього написаного..."
JeyArt
Світлана Лобода: « Мене вже півроку кличуть у політику, ділянки пропонують…»
JeyArt
 
Всеукраїнські новини

Чубаров: Згуртування п`ятої колони на півострові загрожує суверенітету всієї України

27.05.2008
14:17
“Кримські татари вже звикли до гучних заяв з боку маргінальних  організацій, які не мають жодного впливу на суспільство. Хоча подібними заявами вони, на жаль,  формують в українців та національних меншин, котрі проживають на півострові,    негативне ставлення до кримськотатарського народу”. 

Про це в інтерв’ю Офіційному сайту Блоку сказав член Блоку “Наша Україна – Народна Самооборона”, заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, коментуючи рішення учасників “круглого столу”, ініційованого Союзом лівих сил  за участю депутатів Верховної Ради Криму. Згідно з цим рішенням, прийняття будь-якого закону з формулюванням “Про відновлення прав осіб, депортованих за національною ознакою” є неприпустимим, а діяльність Меджлісу кримських татар як незаконної організації має бути припинена.

Чубаров зауважив, що “потрібно не стільки реагувати на такі заяви, скільки правовим шляхом врегулювати питання, які пов’язані з відновленням прав кримськотатарського народу. Бо саме відсутність правових механізмів такого врегулювання дає можливість всіляким маргіналам нагромаджувати цинічні логічні конструкції, зокрема, наголошуючи, що нібито депортація – це щось на кшталт переїзду на нову квартиру.  Закони мають, врешті, дати чіткі оцінки нашому минулому – Голодомору, депортації, масовим вбивствам людей, вони також мають бути спрямовані на усунення наслідків цих злочинів”.

Характеризуючи висловлювання  лідера Союзу лівих сил щодо кримських татар, Чубаров зазначив, що “Василь Волга дуже нервово шукає собі нішу в лівому спектрі і не знайшов нічого кращого, ніж   спробувати розіграти антитатарські настрої серед певної частини жителів півострова”.

“Але водночас, - підкреслив Чубаров, - ми ведемо моніторинг подібних виступів, проявів такої ксенофобії для того, щоб не проґавити момент консолідації дій п’ятої колони в Криму, скоординованих ззовні. Актуалізація теми Чорноморського флоту у виступах російських високопосадовців, публічні дискусії між проросійськими організаціями щодо ефективності використання російських матеріальних ресурсів, - ми слідкуємо за усіма подібними діями, аби не допустити жорсткого протистояння на Кримському півострові”.

JeyNews

наступна   → Ми маємо зосередити увагу не на реагуванні, а на упередженні аварій, - перший заступник Міністра
попередня На Одещині співробітники кредитної спілки привласнили грошові кошти вкладників зазначеної спілки на загальну суму понад 2,4 млн. гривень

 
www.fakty.net.ua

Назвіть себе *
Ваш e-mail *
Ваш коментар*
Введіть код, зображений на рисунку:
 
  JeyArt - Ще більше кави!
Загрузка...

При повному або частковому використанні матеріалів ресурсу JeyNews гіперпосилання на нього є обов'язковим. Редакція не завжди поділяє думку авторів статтей. Редакція не несе відповідальності за інформацію, наведену в нередакційних або рекламних матеріалах. Всі права на інформацію, що підписана JeyNews і/або Jey Corporation належать ПП «Капітал-2000».
© 2007-2008, JeyCorporation
  Відвідування:  
Rambler's Top100 Rambler's Top100 Яндекс цитирования
Безlimitні нотатки, Журнал Музеї України, інформаційно-пізнавальний журнал Нова Січ, Святий Миколай в Україні, Рожевий Слоник: творчий портал, Все про помаранчеву революцію