субота, 15 грудня, 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
 Соціальна політика України на 2012 рік
 Український баскетбол об'єднався - офіційно
 Жінка і гроші: 10 типових помилок
Жінка і гроші - союз непростий...
Публікації
А. Палатний: Громада Яготина показала приклад того, як не дати себе ошукати

Тетяна Метельова: «Для роботи над законом «Про захист тварин…» залучають прибічників вбивства»
Джерело: JeyNews

Україна на порозі енергетичної війни
Ігор Ліскі спеціально для JeyNews

День міста Львова 2011 відсвяткують весело (програма)

Працювати з Януковичем, бо як це – не працювати?!

METRO Club прагне подякувати усім тих, хто зізнавався нам у симпатії через facebook.
JeyArt
У Тернополі відбудеться концерт Віктора Павліка «Освідчення»
JeyArt
 
Всеукраїнські новини

Російські депутати підтримують українських колег

23.03.2007
18:40

Російські парламентарії підтримують стурбованість своїх українських колег з приводу розміщення елементів американської ПРО в Чехії і Польщі.

«Позиція, виказана українською Верховною Радою відносно американських систем ПРО, це твереза позиція, що відповідає інтересам України, та і російсько-українських відносин. Я впевнений, що вона відображає думку і більшої частини українського населення», - заявив у четвер голова комітету Держдуми у справах СНД і зв'язків із співвітчизниками, екс-секретар Ради Безпеки РФ Андрій Кокошин.

За його словами, те, що зараз роблять США, ніяк не відповідають декларованим планам щодо забезпечення захисту тих чи інших регіонів світу від терористів.

«Ці кроки направлені явно на порушення стратегічної стабільності і на зміцнення політичних позицій США в тих чи інших регіонах. Те, що робилося відносно України і стосовно планів і ідей розгортання там тих або інших компонентів ПРО, участі України в дослідженнях і розробках - це явно було частиною політичного задуму відколоти Україну від Росії і посилити там позиції США», - сказав Кокошин.

Він відзначив, що «останнім часом дещо еволюціонувала і позиція українського президента, який став висловлюватися набагато більш обережно, навіть збалансовано відносно американських планів створення ПРО і закликати до пошуку взаємоприйнятних рішень з урахуванням думки, як Росії, так і європейських партнерів США.

«Не можна не відзначити, що плани США викликали досить серйозні розбіжності серед європейських членів НАТО, які не могли не врахувати тут і позицію Росії, і позицію власних експертів і політиків», - сказав Кокошин.

Він нагадав, що «свого часу був план створення європейської ПРО, де домінуючу роль грали американці».

«Німці тоді припинили свою участь у цій програмі, зрозумівши, що ніякого доступу ні до технологій, ні до оперативних планів вони не мають, а повинні тільки поставляти якісь цукерочки для своїх заокеанських партнерів. У французів була аналогічна позиція. У результаті ця програма тихо померла », - сказав Кокошин.

За його словами, зараз США підняли ще одну хвилю. «Але якщо держави і політики зацікавлені в підтримці забезпечення стратегічної стабільності, в балансі політичних сил в Європі, якщо вони проявлять належну твердість, як зокрема, зробили наші українські колеги, я думаю , що і тим планам, на яких зараз наполягають певні сили у Вашингтоні, теж не судиться реалізуватися», - сказав Кокошин.

Нагадаємо, що Верховна Рада України на засіданні в четвер за підсумками заслуховування інформації з Міноборони і МЗС України прийняла за основу проект постанови , в якій виразила стурбованість планами розміщення елементів американської ПРО в Чехії і Польщі. За це рішення проголосували 243 з 374 депутатів, що реєструвалися.

Парламент має намір доручити уряду довести цю позицію до Ради безпеки ООН, ОБРЄ і урядів інших зацікавлених держав.

ForUm

наступна   → Статки Димінського та Антонова порахували
попередня Прокурор відзвітує депутатам

Погода, Новости, Завантаження...


Назвіть себе *
Ваш e-mail *
Ваш коментар*
Введіть код, зображений на рисунку:
 
 
www.pogranicze.euПри повному або частковому використанні матеріалів ресурсу JeyNews гіперпосилання на нього є обов'язковим. Редакція не завжди поділяє думку авторів статтей. Редакція не несе відповідальності за інформацію, наведену в нередакційних або рекламних матеріалах. Всі права на інформацію, що підписана JeyNews і/або Jey Corporation належать ПП «Капітал-2000».
© 2007-2018, JeyCorporation
  Відвідування:  
Rambler's Top100 Rambler's Top100 Новости Днепропетровска, работа в Днепропетровске, образование, отдых, туризм, тренинги, выставки,
расписание автобусов, поездов, самолетов
Rate Us @ AMRAY
Корисні лінки: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!