понеділок, 6 квітня, 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
 Соціальна політика України на 2012 рік
 Український баскетбол об'єднався - офіційно
 Жінка і гроші: 10 типових помилок
Жінка і гроші - союз непростий...
Публікації
А. Палатний: Громада Яготина показала приклад того, як не дати себе ошукати

Тетяна Метельова: «Для роботи над законом «Про захист тварин…» залучають прибічників вбивства»
Джерело: JeyNews

Україна на порозі енергетичної війни
Ігор Ліскі спеціально для JeyNews

День міста Львова 2011 відсвяткують весело (програма)

Працювати з Януковичем, бо як це – не працювати?!

METRO Club прагне подякувати усім тих, хто зізнавався нам у симпатії через facebook.
JeyArt
У Тернополі відбудеться концерт Віктора Павліка «Освідчення»
JeyArt
 
Всеукраїнські новини

У Чорновола в’януть вуха від заяв Ющенка

29.03.2007
17:45

Член фракції Партії регіонів Тарас Чорновіл закликає коаліцію ігнорувати «провокаційні дії опозиції» і не виводити людей на мітинги. Про це він сказав під час виступу у Верховній Раді.

Чорновіл заявив, що документ, що зачитувався з трибуни ВР як проект указу про дострокові вибори, завідомо свідомо заготовлявся як фальшивка, щоб потім його легше було спростувати, «відхреститися».

«У цій ситуації треба добре подумати, де може бути провокація і не наступити на міну», - застеріг депутат.

На його переконання, коаліція своєю протидією може створити опозиційним силам передумови для проведення Майдану і викликати дострокові вибори.

У свою чергу член фракції КПУ Микола Кравченко вважає необхідним попередити президента про персональну відповідальність за наслідки розпуску парламенту.

«Він (президент) поїхав до Луганську і таке там говорить, що вуха в'януть. Так просто вирішуються проблема розпуску парламенту, введення військ», - зазначив депутат.

Одним з перших завдань Верховної Ради Кравченко назвав попередження президента «з урахуванням його особистісних якостей характеру» про його персональну відповідальність як громадянина.

«Треба намалювати картину, коли з Юліного боку будуть провокатори, стінка піде на стінку, постраждає людей п'ять, не дай Боже. Хто буде відповідати за кров? Ми маємо сказати, що він (президент) буде відповідати», - заявив депутат.

На його переконання, президенту треба нагадати, що «він тут поки живе».

«Досить з ним загравати, ми з ним загралися. Пора покінчити з тим, що він слухає то Юлю, потім «Нашу Україну», потім не знає, що робити, і в нього народжується «брєдова» ідея про розпуск», - додав він.

«Ми маємо поставити президенту питання, на якій підставі голова ЦВК зустрічається сьогодні з вищими посадовцями США», - зазначив Кравченко.

На його переконання, коаліція повинна винести рішення про характер діяльності президента. «І не боятися сказати, що його діяльність антинародна, антидержавна, антиконституційна і т.д.», - заявив депутат.

Також він висловив переконання, що Міністерство внутрішніх справ не повинно виконувати указ президента про розпуск парламенту у разі його підписання.

«Ми не боїмося його, ми знаємо про всі його справи», - заявив Кравченко, додавши, що усьому виною є слабкість президента.

Українська правда

наступна   → Ющенко: Консультації щодо розпуску ВР призначено на завтра
попередня

Погода, Новости, Завантаження...


Назвіть себе *
Ваш e-mail *
Ваш коментар*
Введіть код, зображений на рисунку:
 
 
www.pogranicze.euПри повному або частковому використанні матеріалів ресурсу JeyNews гіперпосилання на нього є обов'язковим. Редакція не завжди поділяє думку авторів статтей. Редакція не несе відповідальності за інформацію, наведену в нередакційних або рекламних матеріалах. Всі права на інформацію, що підписана JeyNews і/або Jey Corporation належать ПП «Капітал-2000».
© 2007-2020, JeyCorporation
  Відвідування:  
Rambler's Top100 Rambler's Top100 Новости Днепропетровска, работа в Днепропетровске, образование, отдых, туризм, тренинги, выставки,
расписание автобусов, поездов, самолетов
Rate Us @ AMRAY
Корисні лінки: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!