четвер, 6 серпня, 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
 Соціальна політика України на 2012 рік
 Український баскетбол об'єднався - офіційно
 Жінка і гроші: 10 типових помилок
Жінка і гроші - союз непростий...
Публікації
А. Палатний: Громада Яготина показала приклад того, як не дати себе ошукати

Тетяна Метельова: «Для роботи над законом «Про захист тварин…» залучають прибічників вбивства»
Джерело: JeyNews

Україна на порозі енергетичної війни
Ігор Ліскі спеціально для JeyNews

День міста Львова 2011 відсвяткують весело (програма)

Працювати з Януковичем, бо як це – не працювати?!

METRO Club прагне подякувати усім тих, хто зізнавався нам у симпатії через facebook.
JeyArt
У Тернополі відбудеться концерт Віктора Павліка «Освідчення»
JeyArt
 
Всеукраїнські новини

Тарасюк вигнав Поживанова з НРУ

26.03.2007
15:07

Народного депутата Михайла Поживанова виключено з членів партії Народного Руху. Про це повідомила прес-служба народного депутата.

Зокрема, у повідомленні йдеться, що таке рішення було прийнято в суботу 24 березня на другій Всеукраїнській партійній конференції Народного Руху.

У прес-службі Поживанова зазначають, що ініціатором його виключення з лав партії став глава Народного Руху Борис Тарасюк.

За словами Поживанова, «цього слід було очікувати, тому що всім відомо нетерпиме й упереджене ставлення голови Народного Руху пана Тарасюка до персони Поживанова, який претендував на місце глави НРУ».

«Кожне моє інтерв’ю, кожне моє слово, висловлення перевіряються, аналізується, вириваються з контексту сказаного й з відповідними негативними коментарями розсилаються по обласних організаціях Народного Руху», - зазначив депутат.

Зокрема, він вважає, що це відбувалося через його прогресивні ідеї щодо більше рішучих кроків для підняття політичного іміджу й відновлення колишньої слави, добутої в часи партійного керівництва В’ячеслава Чорновола, за його тверду позицію щодо неможливості вступу нашої партії до лав широкої коаліції в альянсі з комуністами, і, разом з тим, щодо доцільності утворення єдиного опозиційного міжфракційного об’єднання з БЮТ ради реалізації єдиної загальної стратегії прогресивного розвитку держави.

«І, зрештою, за особисте усвідомлення паном Тарасюком моральної вразливості своєї позиції, як лідера нашої партії, що задовольняючи свої власні амбіції, переймаючись тільки своїм власним піаром, намагався втримаються в міністерстві за всяку ціну, не обертаючи уваги на стрімко спадаючий рейтинг партії (з 1,3 % до 0,2%)», - розказав Поживанов.

Також Поживанов зазначив, що «прецеденти відносно «дипломатичної майстерності» Бориса Тарасюка збирання зі свого шляху неугодних йому однопартійців, які на його особистий погляд, починали створювати йому здорову конкуренцію, були не одноразово».

proUA

наступна   → Лавринович продаватиме конфіскат в інтернеті
попередня Богатирьова про самооборону для окремих політиків

Погода, Новости, Завантаження...


Назвіть себе *
Ваш e-mail *
Ваш коментар*
Введіть код, зображений на рисунку:
 
 
www.pogranicze.euПри повному або частковому використанні матеріалів ресурсу JeyNews гіперпосилання на нього є обов'язковим. Редакція не завжди поділяє думку авторів статтей. Редакція не несе відповідальності за інформацію, наведену в нередакційних або рекламних матеріалах. Всі права на інформацію, що підписана JeyNews і/або Jey Corporation належать ПП «Капітал-2000».
© 2007-2020, JeyCorporation
  Відвідування:  
Rambler's Top100 Rambler's Top100 Новости Днепропетровска, работа в Днепропетровске, образование, отдых, туризм, тренинги, выставки,
расписание автобусов, поездов, самолетов
Rate Us @ AMRAY
Корисні лінки: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!