середа, 14 квітня, 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
 Соціальна політика України на 2012 рік
 Український баскетбол об'єднався - офіційно
 Жінка і гроші: 10 типових помилок
Жінка і гроші - союз непростий...
Інтерв'ю

Тетяна Метельова: «Для роботи над законом «Про захист тварин…» залучають прибічників вбивства»

28.12.2011
13:52
Тетяна Метельова: «Для роботи над законом «Про захист тварин…» залучають прибічників вбивства»

Про те, як в Україні змінилася ситуація з бездомними тваринами в 2011 році, про зоореалістів, що наживаються на крові та світовій силі добра, JeyNews розмовляв з відомою зоозахисницею, членом Міжвідомчої робочої групи КМУ з розробки нормативно-правових актів на виконання Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» при Мінприроди Тетяною Метельовою. 

     За останній місяць Україну відвідали відомі захисники тварин Бріджит Бардо і принцеса Майя фон Гогенцоллерн. Підтримка світової громадськості допомагає українським зоозахисниками?

     — Так, допомагає. Насправді лише підтримка Європи вкупі з нашими зусиллями й спроможна підштовхнути корупційну владу якщо не на рух у напрямі цивілізованості, то, принаймні, на його імітацію. Однак у наших умовах навіть імітація — це теж певний крок уперед. Скажімо, Міністерство екології під тиском європейської спільноти нібито заворушилося.

Вперше за останні 2,5 роки скликано засідання Міжвідомчої робочої групи, створеної для розробки нормативної бази під Закон України «Про захист тварин від жорстокого поводження» розпорядженням уряду і Наказом Мінприроди ще в жовтні 2008 року, після безпрецедентного пікетування Кабміну зоозахисниками зі всієї України. Однак склад цієї групи волею міністра змінено: до неї введено геть усіх представників так званого «зоореалізму» — ідеології вбивства безпритульних тварин, «аби не мучилися».

Речників убивства «з гуманних мотивів» у всій країні набирається не більше десятка, однак вони склали добру третину складу групи. І це, звісно, нонсенс. Задля забезпечення працездатності закону «Про захист тварин…» залучати до законотворчості прибічників убивства. Однак втручання європейських представників принаймні змусило владу відмовитися від упертого ігнорування проблеми жорстокості в нашому суспільстві. 

     Ви є співавтором проекту закону «Про захист тварин від жорстокого поводження» в новій редакції, який зараз перебуває на розгляді у ВР. У чому полягають відмінності вашої редакції Закону від того Закону, який діє зараз?

     — Законопроектом змінено саму філософію проблеми ставлення людини до тварини: від боротьби з наслідками безвідповідальності людини — безпритульними тваринами — до усунення причини появи цього явища. В ньому також здійснено імплементацію підписаної Україною 5 липня цього року Європейської конвенції «Про захист домашніх тварин».

Проектом  передбачено також легалізацію  вже існуючого в цій сфері позитивного вітчизняного досвіду розв’язання проблеми безпритульних тварин. Зокрема, нормативної легалізації інституту опікунства, запровадження економічних заходів стимулювання відповідального ставлення власників до тварин (запобігання неконтрольованого розмноження домашніх тварин, заохочення — податкового та іншими засобами — до стерилізації домашніх тварин, що не являють породної цінності, реєстрації домашніх тварин тощо), введення ліцензування та оподаткування діяльності з розведення домашніх тварин з метою продажу й отримання прибутку. 

     Як ліцензування розплідників може вплинути на ситуацію з бездомними тваринами?

     — Ліцензування діяльності, яка потребує фахових знань і відповідних умов та приносить чималий прибуток — звична практика європейських країн. Це було передбачено й ст. 14 чинного закону. Однак у грудні 2009 р. ліцензування було скасовано. Унаслідок будь-яка людина, далека від знань про генетику та потреби тварин, котра бажає підзаробити, розпліднюючи під виглядом дорогих порід казна кого, може вважатися заводчиком і отримувати неоподатковувані прибутки.

По-перше, це обман покупців, які справді  вважають, що за чималі гроші купують  представника якоїсь породи.

По-друге, некомпетентне розмноження веде до погіршення порід.

По-третє, така ситуація не лише сприяє неоподатковуваному збагаченню окремих ділків, а й напряму призводить до збільшення кількості безпритульних тварин. Відсутність ліцензування прибуткової діяльності породжує спокусу, наслідком якої є перевищення пропозиції народжених тварин над їхнім попитом. Зайві тварини викидаються на вулицю й поповнюють армію безпритульних.

На сьогодні на смітниках незрідка можна зустріти чистопорідних або метисів болонок, мопсів, стафів, вівчарок тощо, а з котів — персидських, нібелунгів, навіть священну бірму, оцикетів і сфінксів! Навіть декоративних тхорів — фреток!

Торік мені довелося брати участь у міжнародній  акції рятування доведених до голодної смерті сфінксів з Кіровограда, де такий-от ділок намагався нажитися з продажу кошенят, не витрачаючи при тому коштів на належне утримання  тварин — навіть лікування й годування. Однак хворі й помираючи від голоду сфінкси вперто «не хотіли» розмножуватися.

Відтак власник вирішив заробити хоча б на продажу самих смертників. Ми їх викупили. Вилікували. Усі вони на сьогодні прилаштовані в чудові сім’ї. Однак свою жахливу діяльність той громадянин безперешкодно продовжує й до сьогодні. А на вулицях Кіровограда дедалі частіше знаходять котів без шерсті. 

     Чи є в Україні міста, в яких ситуацію з бездомними тваринами можна назвати сприятливою?

     — Ну, хіба що в порівнянні з рештою. Взагалі з погляду цивілізованої культурної людини в Україні таких міст немає. Однак дещо благопристойнішою, ніж в інших містах, особливо маленьких, виглядає ситуація в Одесі, Києві, Луцьку, можливо, Львові, де фактично запроваджено на рівні міст програму ВСП («Відлов — Стерилізація — Повернення») як визнаний гуманним і фінансово найефективнішим метод скорочення чисельності безпритульних тварин.

У цих містах діють численні і потужні  зоозахисні організації, які вміють і працювати з владою, переконуючи її, і, за потреби, доводячи через суд невідповідність її дій закону (як-от у Луцьку), і дієво розвивати інститут волонтерства. Певні перспективні кроки зараз зроблено і в Донецьку, де цивілізований підхід знайшов підтримку з боку Фонду Ріната Ахметова. Найбільшою ж жорстокістю відзначається Житомир (тут відсутні зоозахисні організації, а влада свідомо веде боротьбу з явищем безпритульних тварин лише шляхом їх знищення) та, на жаль, на сьогодні Харків.

Найгірше  в Харкові не лише те, що, так і  не запровадивши на практиці ухвалену програму ВСП, влада відмовилася від неї, а й, передусім, те, що нині вбивство тварин тут визнано єдиним методом контролю їх чисельності. За офіційними даними, за 7 місяців цього року вбито 93% виловлених тварин, в тому числі — належних власникам. І здійснюється це під егідою нібито зоозахисників — уже згаданих зоореалістів, одна з яких очолила комунальне підприємство, що його силами і здійснюється убивство тварин.

Харків сьогодні став фактично осередком поширення зоофашизму: і практичного й, так би мовити, теоретичного. Адже зоореалісти, не обмежуючись рамками Харкова, намагаються поширити свою ідеологію на всю Україну і з цією метою невтомно розсилають пакети своїх пропозицій до владних структур усіх рівнів і до місцевих влад в регіонах. 

     В основі зоореалізма лежить ідеологія чи фінансовий інтерес?

     — Без жодного сумніву — фінансовий інтерес, лише незграбно замаскований під ідеологію. Одним з провідників зоореалістів є пан Колесник — директор приватної фірми «Кріт» (м. Миколаїв), що виробляє засоби вилову та знищення тварин. Інтерес тут прямий. Якщо не буде безпритульних тварин, не буде попиту й на продукцію цієї фірми, вона збанкрутує. Чим більше тварин, яких можна знищувати до нескінченності (адже знищують їх з року в рік, а їх не меншає), тим більші доходи у виробника засобів їх знищення.

Популярністю ідеологія вбивства користується й у деяких власників розплідників, які теж не зацікавлені в контролі над розмноженням тварин та ліцензуванні такої діяльності. Певна, що, якщо добре дослідити зв’язки таких-от фірмочок, зрештою виявиться, що зоореалізм і догхантерство, які не можуть існувати один без одного, годуються з однієї годівниці. 

     Що може зробити пересічний українець, щоб зупинити жорстокість?

     — Бути людиною. Адже людина — істота, яка, щоб бути собою, потребує іншого і визнає за ним право на існування, право на життя без болю. Будь-яка жива істота — не іграшка, якою можна погратися й покинути. Будь-яка істота відповідає любов’ю на любов і жорстокістю — на жорстокість. І якщо ти нехтуєш правом іншого на життя без болю, не варто очікувати, що хтось не знехтує твоїм правом на це. Європа зрозуміла, що викорінення жорстокості починається з виховання поваги до всього живого. Коли зрозуміємо ми? 

     Волонтери України щодня допомагають тисячам безпритульних тварин. Яка історія порятунку Вас вразила?

     — Кожна історія унікальна по-своєму. І кожна — паросток порятунку людства від жорстокості. Однак найбільше вражає, коли злагоджені, оперативні й абсолютно безкорисливі дії здійснюються в колективній роботі мешканців багатьох країн світу. Так, скажімо, у рятуванні згаданих мною сфінксів з Кіровограду брали участь люди з України, Росії, Польщі, Німеччини, Швеції й навіть Португалії.

А днями мені довелося організовувати відправлення з Києва та Луганська ліків для покаліченого садистом кошенятка з Краснодару, що зараз лікується в Москві й куратором якого є дівчина з Аландських островів (Швеція). Зоозахист став сьогодні єдиним міжнародним явищем й світовою силою добра.

     Розмову вела Тетяна Коломиченко 

     

Джерело: JeyNews

< Назад

Тетяна Метельова: «Для роботи над законом «Про захист тварин…» залучають прибічників вбивства»
Віктор Скочко: Агрострахуванням ми захищаємо свої інвестиції
«Отрута сезону» знайшла своїх антигероїв

Інші статті
Коментарі
 
Володя з ЛуганськаЯ добре знаю цю Тетяну Метельову -- вона емоційно дуже нестабильна, вже давно не має сексульного партнера і тому просто "недотрахана". Крім того, вона завжди відзначалася "політичним заробітчанством" -- браася за будь-яку грантоїдську роботу, завдяки чому "третій сектор" в Україні виявився повністю скомпрометованим в очах переважної більшості людей. Зате в неї завжди була сила-силенна котів, яких вона любить більше, ніж людей.
 
АнатолийДа, собаки по классификации действительно относятся к домашним животным. Слоны. тигры- к диким.
 
В ИталииВ италии был фашизм. Но проблему бездомных- (не бродячие- какой-то вульгарный стиль письма, уже давно принята лексика для городских жителей - людей и собак- бездомный, т.к. в городах Бобики тоже хотят иметь дом) - они решили без жестокости и убийства. Что ж у нас всегда руки по локоть в крови? И мысли- тоже
 
СЕРГЕЙДавайте принимать законы по защите людей от бродячих собак. К бродячим собакам я отношусь нейтрально, пока они не угрожают моим детям. Но если такая угроза будет, то поверьте " зоофилы" я смогу уничтожить эту угрозу. Все бродячие собаки мира не стоят здоровья и жизни одного ребенка.
 
УбийцамАмериканские ученые выяснили, что умственные способности собак сопоставимы с уровнем интеллекта двухлетнего ребенка. Любая собака способна на примитивный счет, понимает около 160 слов и может замечать свои и чужие ошибки при простых действиях. Также венгерские кинологи и психологи выяснили, что у собак и детей одинаковая реакция на такие сигналы, как зрительный контраст и непосредственное обращение. Специалисты считают, что таланты и умения, присущие собакам, относятся к социальному интеллекту. (По материалам сайта newsliga.ru)
 
АлесяВот это- правильно. найти точки соприкосновения защитников животных и убийц животных. Например, расправа над хозяивами собачек. Почему без поводка ведет своего воспитанника на площадку для своих любимцев ? Ах. нет площадки? Почему нет площадки?! Ах, город не построил ? Почему не построил ?! В Украине собаки должны в туалет ходить на унитаз , что ли ?! Может, как в фильме "Чебурашка", взять и за день построить площадку в своем районе ? Днем ! И научиться законам и законным методам- писать открыто с подписями в организации в помощь невинным собакам - разве они виноваты, что они родились в Украине ?
 
"ливерной колбаской"сила и слабость- понятия переменчивые. Например, больной хантер чуствует себя сильным рядом с беззащитным Бобиком или старцем? А в тюрьме? За насилие детей и животных -там свои расправы. Вы ведь знаете, что только мать и собака всегда и всякого любят родного им человека. И людям уголовным они очень дороги. Поэтому больной хантер, ты готов обслуживать сокамерников? Например, представь, в какой позе тебе прияьнее будет почуствовать силу другого и свою животную слабость беззащитного ? В каком углу ? далеко ли от кровати? рядом ли с дверью ? Сколько раз на день ? а если сокамерников будет с десяток? Ты готов ко мщению того, кто сильнее тебя ? Ведь ты не умный, и не сильный, ты больной . Но тебя, безжалостного к слабым, также н-н-н-е пожалеют и будут угощать "ливерной колбаской" все сильные по очереди. Больной "герой" , ты- готов к этому?
 
ЛишеРозумнимЛише для розумних : альтернатива- це винахід інших дій, які приводять до бажаної мети. Ну то як з головою- порядок чи є проблеми ? Ні людина, ні тварина не хоче жити ні на вулиці, ні в в азіатській краіні, де їх не люблять. Для хворої людини- є садизм та вбивство, яке закінчуєть зламаним собі життям та тюрьмою з сексуальним знущанням сокамерниками над такими горе- героями. Для нормальної людини- знайдення альтернатив. Наприклад, взяти одне гарнесеньке собаченя на своє попечіння. Це -звиайний педагогічний прийом людини для отримання дорослості та відповідальності. А , може, вже існують альтернативи і не треба винаходити велосіпед ? Може, слід поїхати в Європу і подивитись ? стати друзями з нормальними підлітками Європи? Біда тільки, що "вушка осла видно навіть з-під капелюшка", тобто людина з кровавими руками відчутна, і це- назавжди
 
oppoА почему эти любители животных не избивали хозяев собак котрые изуродовали людей ,где были они когда в мариуполе стая собак растерзала ребёнка, а в киеве когда загрызли насмерть людей а в харькове а в донецке в одессе чел 10 изуродованных псами... Где их праведный гнев и избиения когда чел выгоняет на уллицу бойцовскую собаку?? И знает что она опасна для людей.Методы этого изувера конечно шокируют но идея правильная .И вообще на законодательном уровне-закрепление собаки за хозяином -чип в ухо- плата за содержание-при условии вывода на улицу-плата за уборку дерьма за животными и уголовная отвественность за укусы причинённые жителям города И страховка обязательная гражданской ответственности владельцев любой собаки..Единственный способ -уничтожать всеми способами ,если власть не может это цивилизованно решить.Вот тут введи в поисковик гул название выделенное // " Собаки знакомые и незнакомые. " там описано 20 способов самообороны от этих тварей.
 
здоровий глузді сміх, і гріх! Люди про що ви говорите? так, ми відповідальні за тих кого приручили. Я теж маю (мала) домашню тварину. на-жаль, вона загинула...Але кого тут звинувачувати? Хіба що саму себе. Не впильнувала на прогулянці. знайшла вже мертвою...Звісно жадь. Але звинувачувати когось, хто займаєжться санітарною очисткою нашого середовища від небезпечних тварин, а безпритульні такими ї є, у тому, що загинула моя собачка, - теж не розумно. Ви мабуть не дуже уважно вивчали європейський досвід у цій справі...Поцікавтеся...Не такі вони вже і святі...А ось відповідальність за недогляд за домашніми тваринами, за те. що незарєєстровані (так буде легше контролювати їх популяцію на нашому утриманні) треба впровадити. Ось тоді і не буде на вулицях стільки покинутих звірят. А на-разі, із тими що вже є треба реально щось робити і вже точно не підгодовувати...
 
Оленапрочитала статью и комментарии и вспомнилась мне В.Высоцкого "Песня о переселении душ" цитата из песни Кто верит в Магомета, кто - в Аллаха, кто - в Иисуса, Кто ни во что не верит, даже в черта, назло всем. Хорошую религию придумали индусы: Что мы, отдав концы, не умираем насовсем. Стремилась ввысь душа твоя, - Родишься вновь с мечтою, Но, если жил ты, как свинья, - Останешься свиньею. ... Так, кто есть кто, так, кто был кем,- мы никогда не знаем, С ума сошли генетики от ген и хромосом... Быть может, тот облезлый кот был раньше негодяем, А этот милый человек был раньше добрым псом. весь текст здесь http://www.bards.ru/archives/part.php?id=15659
 
ВасильВідлов-стерилізація-повернення-"вкусняшка" догхантера...
 
Владкаждая убитая догублюдком собака- деньги комунальщику. без лоха и жизнь плоха. Если бы у догхантэра были б мозги , он бы направил свою агрессию на то животное,которое допускает наличие бездомных животных на улицах. Знаю ,что чилавек с валынай миня нипаймёт ...
 
ТатьянаВсем тем кто призывает уничтожать бездомных животных,дает рецепты(В том числе Ликвидатору) желаю такой же смерти.И пусть им не будет добра нм на этом,ни на том свете,Жалкие ущербные людишки.Из-за таких моральных уродов невозможно жить в этой стране. Дай Бог силы и здоровья кто спасает бедолаг от этих варваров.
 
danaчерез виродків, які розкидають отруту для бездомних песиків.. загинула моя собака, яку я дуже любила..і загибель якої я дуже важко переживаю. люди, все в житті повертається. і той, хто розкидав отруту, теж буде вмирати в таких же муках, в яких помирала моя дорога і любима собака. отруєння вже набули масового характеру: 700-річчя,Варшавська,Стрийськ а,Рясне-2,Левандівка,Мазепи… бережіть своїх собак…:(
 
popстерилизация кошки в Харькове стоила 350-400 гривен, собаки – примерно вдвое дороже!!! Какое бабло присваивают эти очистители !!!Да на меня государство меньше тратит на больницу - на ЧЕЛОВЕКА- 2 грн в день в больнице!!А на на собачку 800 грн на кошечку 400.Да дай обьявление и бомжи будут по 100 грн сносить скальпы этих бродячих псов.и не надо никаких служб!А насчёт убийства шприцом или палкой разницы нет эффект один и тот же-чистые улицы.надо знать украинские реалии по отчётам общества собачников в Харькове было -было 20 тыс собак(откуда!!! -кто их считал-просто в проект стерлизации с потолка взяли эту цифру что бы получить бабло ))стерлизовалисколько?? т.е получили бабло за стерлизацию а осталось теже 20тыс но через месяц их будет 120.000 всё зависит от размеров финансирования. Этих собак бездомних-дворовых которые давно стали источником получения денег различными благотворительными обществами и ветучреждениями и т.д давно пора уничтожитьОни имеют сотни тысяч на стерлизации но фактически присваивают бабло Я не садист но.. чем потом лечится и за чей счёт?тут от хозяина собаки не получишь возмещение, а от этой своры тем более .Вообще то должен оплатить МЭР и райадминистрация т.к.это их о прямая обязанность следить за этими псами и регулировать их популяцию. Но выиграть суд у мерии - невозможно.Единственный способ -уничтожать всеми способами ,если власть не может это цивилизованно решить.Вот тут введи в поисковик гул название выделенное // " Собаки знакомые и незнакомые. " там описано 20 способов самообороны от этих тварей
 
Злой ДогхантерРеалист, сидя в интернете много "вафлеров" не поймаешь. Тебе надо выходить на улицу и патрулировать город. Сейчас температура -20 и я уверен что ты долго торчать на улице не будешь.
 
РеалистЧеловеки !!! Будьте реалистами. Красивым названием ДОГХАНТЕР на самом деле называют себя ущербные чмошники, трусы и ссыкливые дрочеры...., они никогда не скажут тебе правды, они "крутые" только с теми кто заведомо слабее их, даю 100% что они снимают свою "охоту" на видео, что бы потом можно было просматривать и поддрачивать в компании с такии же обсосами..., когда такое чмо берёшь за ухо и обещаешь "дать ремня" - эффект сразу - полные штаны..., страшно... могут ведь и морду набить... куда проще собаку травануть втихаря и получить оргазм... Таких вафлёров, если есть бог и он отправить такого задрота в зону, ждёт одно - петушиный угол... и это радует !!!
 
ЛіквідаторНа воплі собакозахисників нема чого звертати увагу. Бродячих собак знищували, знищуємо і будем знищувати аж до останньої!
 
2012Бачу хворих у нас багато ,чого вартують самі назви Дохгантер,Ліквідатор(напевно Чорнобиль на чувака стильно вплинув)Злий дохгантер і так далі(для тих в кого розумова відсталість не дозволяє розуміти українську можу перекласти ,,,безкоштовно).Так ось очевидно після скликання нарад створення груп на захист безпритульних тварин пропоную в терміновому плані скликати комісію відповідальну за тих всіх шизіків які називають себе айболитами і радіють завдаючи стражданння та приносячи смерть.Такі чувачки сьогодні ганятимуться за бідними тваринами ,а завтра ...уявляю потрапити такому під руку в вечірню годину коли нікого поруч ...До речі а чому б вам самим псевдоліквідаторам і хантерам не прийняти по таблеточці ? Світ стане чистіше !
 
ВоБлинАфигеть! Их (бездомных собак) надо кормить! Ето волонте=ёр говорит. Дальше некуда, приехали. Их кормить - они размножаются - решать вопрос прививок и тп кормить опять. Вот основная причина безумного распространения свор бродячих собак - подкормка. В реальной жизни остаются максимум 1-2 щенка или вообще 0 (да- да, муму, а что делать, МЫ В ОТВЕТЕ ЗА ТЕХ КОГО ПРИРУЧИЛИ, а некоторые слабые духом не хотят отвечать) а тут целые выводки.
 
Завтрашний ДогхантерСмерть от изониазида, конечно же жестокая смерть... но не люблю я собак, никогда не любил, щенков не брал и, соответственно, не выгонял на улицу. Но как раз сегодня в Одессе на ул Терешковой гоняла группа блоховозов за одной течной сукой. Псы (я не присматривался к наличию у них ошейников) были в крайней степени накала - скалили нехилые клыки друг на друга, рычали и кидались на конкурентов. Не дай бог, суке не понравился бы кто-то из прохожих - стайка в несколько минут порвала бы несчастнорго. Чего ради? Зоофилы, дорогие мои, я сочувствую вашей любви к собаченькам, но не понимаю, почему вы их не разобрали по своим домам для устройства им райской жизни! Не можете предотвратить их нападение на людей? Тогда молчите, когда кому-то приходится делать грязную работу. А то вы мне напоминаете "интэлэгэнтов" воротящих нос от сантехника, прочищающего засоренную канализацию в доме этих "интэлэгэнтов"
 
СаламандраЧеловек согрешил и лишился рая. Животные были вынуждены пойти за человеком на Землю.Только в земных условиях человек может познать добро и зло и сделать свой сознательный выбор. Звери не имеют ни сознания, ни права выбора. Они лишь свидетели поступков людей и служат мерилом человеческой душевности. В древней арийской трации была норма:" если ты нашел возле своего дома ребенка или щенка - воспитай их." Агрессия - крик о помощи.Спешите спасти свою душу.
 
Злой догхантерКиянка, если тебя беспокоит жизнь бродячих собак, так лучше спасай их, забирай к себе домой. И не надо тут распускать сопли про бумеранги.
 
КиянкаДуже хороша и чесна стаття. А здохам хочу сказати,що жорстокість породжує жорстокість, і пройде не багато часу коли ваші нащадки нагодують ядом вас. ...Что посеешь,то ты и пожнёшь, Бумеранг назад к тебе вернётся,
 
Злой догхантерЯ тоже регулярно кормлю бродячих собак. Использую ливерную колбасу с изониазидом и метоклопрамидом. Редко какая собачка откажется от такого лакомства. В первую очередь стараюсь накормить безнадзорных собак с красными ошейниками
 
speshЯ - простой волонтер. Работаю по программе ОСВ ( отлов-стерилизация-возвращение) в Киеве. Программа работает нормально. Все собаки, с которыми работаю, - социальны и не размножаются. При стерилизации собакам делают еще и привики. Просто не нужно забывать их КОРМИТЬ!
 
Зоореалист- практикЗнаете,что объединяет всех зоозащитников из лагеря г-жи Метелевой? 1.Отсутствие элементарной культуры ( видели бы Вы ее на недавней встрече группы по внесению поправок в Закон! Истерика - это самое мягкое определение!) 2.Неумение слушать проивоположное мнение 3.Желание быть на виду СМИ и приезжих примнцесс 4.Отсутствие аргументов и тысячекратное повторение одной и той же навязчивой идеи,которая не дает им покоя 5.Нежелание признать факт того,что ОСВ не РАБОТАЕТ! 6.А уж ,что до оскорбления, то все эти дамы,как из инкубатора. 7.Повышенный интерес к финансовой стороне вопроса. Им нужна власть и деньги ( не дай Бог!)
 
Львів'янинТанюша Метельова, не нада розказувати що собак ніяк не меншає. Зараз у Львові набагато менше собак ніж було рік тому. А все через те, що стали активно працювати догхантери та комунальна служба відлову.
 
ЗоореалістІване, "одинаковые термины" - це що? слово "собака" чи слово "безпритульний"? А ще ми бігаємо ночами по місту, і кусаємо собак, заражаючи їх таємничими "прсевдобешенствами"... Цирк на дроті.
 
Ивандогхантеры это преступники, нарушающие закон о защите животных и место которых в тюрьме или психиатрической больнице. http://www.unian.net/ukr/news/news-468643.html Алексей Ведула один из примеров типичного догхантера. А зоореалисты своими собаконенавистническими псевдонаучными идеями вдохновляют разных выродков на противозаконные и аморальные действия. Зоореалисты и догхантеры связаны, почитайте их посты, они даже используют одинаковые термины. Зоореалисты не гнушаются ничем, ради уничтожения бездомных животных - они "заказывают" неправдивые статьи журналистам и инициируют псевдобешенства среди бездомных животных по всей украине.
 
Зоореалист № 11В Одессе, которую пани Метелева считает "сравнительно благопристойной" за время программы ОСВ более 10 000 человек пострадали от укусов именно бездомных животных( по данным СЭС), число покусанных ( и разорванных насмерть) домашних животных не учитывается вообще. 27 декабря 2011 погиб человек, его загрызли бездомные собаки. Милиция не возбудила уголовное дело- несчастный случай! нет состава преступления, нет халатности властей! "Человек, его жизнь и здоровье, честь и достоинство, неприкосновенность и безопасность признаются в Украине наивысшей социальной ценностью. " Конституция Украины. ст 3 В то же время в Одессе за год отравлено более 2 000 бездомных собак. Количество погибших животных на дорогах и от болезней вообще не подсчитывается.. Лицемерие подобных Метелевой "зоозащитников" в сочетании с их ненавистью к реалистам приводит к гибели тысяч бездомных животных( не только собак). И спрашивать у нее, в чем состоит основа зоореализма по меньшей мере странно. А вот услышать ее предложения как уменьшить печальную статистику покусов и гибели граждан Украины от бездомных собак было бы познавательно.
 
zoomo4kaУважаемые люди. Все посты прото ужасны тем, что пишут их люди, чьи сердца и душа настолько закрыты, что однажды оглянувшись мы окажемся в войне! Мы уже воюем. Я например на стороне любви, терпимости, состродании. Я не Фанат, однако даже малому ребенку понятно что такое боль, потеря друга и что такое наконецто -смерть. То зло что человек натворил, он отлично прикрываеться что это не я!!А ведь пройдя мимо твоего соседа, что несет к мусорнику в полиэтил. пакетике котов с запиской простите немогу забрать с собой, переезжаю? вы пройдете..!Значит Соучасник! и Как в притче о Иисусе и проститутке? Кто бросит камень ? МЫ ВСЕ ВИНОВАТЫ!. НУЖНО ЛИШЬ УМЕТЬ ПРИЗНАВАТЬ И ИСПРАВЛЯТЬ! НЕ одному , но ВСЕМ НАМ. Встать и сказать "Что я могу сделать? чтобы чтото изменилось? , а не сидеть и смотреть как "чтото меняется само собой" НЕТ этой проблеммы уже чиновников!!!ВСе брошено на НАС! Так что не будьте детьми поделившись на лагеря. Отравить легко. А вот Взять ответственость , это как родить ребенка. Лучше ессли что и делать так хоть если не можешь ничего, "Напиши Хочу помочь, могу распечатать обьвки, или раскидать по доскам. Ведь это ТЫ МОЖЕШЬ, И не говори что ты ЛАМЕР и руки из Ж, И незнаешь как на клавиши нажимать." ЕСли хочешь помочь хоть чемто -помогай и нечего тут делиться на нечасных ДХ и ненормальных Зоозащитников и правльных Зоореалистов. Станьте самим собой!!Иначе ВЫ Все НИчто! И Катиться Мир На ЙУХ!. Известно что в годы где были "бригады" люди давайли свое Слово и за это можно было и умереть. Слово было как признак личной чести. Я ОТВЕЧАЮ ЗА СВОИ ПОСТУПКИ!. А ВЫ МОЖЕТЕ СКАЗАТЬ ЧТО ВЫ СДЕЛАЕТЕ ШАГ НА РЕШЕНИЕ ПРОБЛЕММЫ БЕЗ ГЛУПОЙ БОЛТОВНИ ТУТ ?
 
ЛіквідаторОлександр, ізоніазид для людей це ліки від туберкульозу, а для собак він є високотоксичним. Щоб серйозно отруїтись людині треба з'їсти хоча б 3-5 шматків ковбаси, тобто 30-50 таблеток.
 
ОлександрЛіквідатор, дай Боже щоб ти сам наївся такої ковбаси.
 
Злой догхантерЕсли во Львове вместо безвозвратного отлова будет отлов-стерилизация-возврат, то будьте уверены - после возврата будет отправка бобиков на радугу.
 
kubrickБандеровцы-догхантеры, отравите своих родных и себя.
 
ЗоореалістОтакої. Чого тільки не довідаєшся часом про себе... Audiatur et altera pars, інакше - нехай буде вислухана й інша сторона. Цей принцип корисний не лише для судочинства, але й для діяльності журналіста. Чи не бажають шановні представники JeyNews поспілкуватися не лише з пані Метельовою - але й з представленими нею в такому чорному світлі зоореалістами? Дуже раджу це зробити: будете здивовані. Нам справді є що сказати, і чим поділитися. http://real-ap.ru
 
Злой догхантерИгорь, ты что-то имеешь против догхантеров? Забери всех бродячих собачек к себе домой и догхантеры исчезнут сами собой. Догхантеры - обычные люди, которых просто за%%али собаки на улицах. Никакой связи между ними и властью нет.
 
ИгорьХорошее интервью. Отлично рассказывает об источнике проблемы - финансовых интересах дельцов, покупающих власть и держащий при себе отряды черной сотни - так называемых догхантеров, которые являются обыкновенными убийцами-отравителями, прячущимимся под маской защитников людей. А на самом деле - это моральные уроды и уголровные преступнмкм, кторые под покровом ночи травят живых существ. После этого умирают собаки в муках много часов.
 
ЛіквідаторБезпритульних собак потрібно знищувати! Спосіб дуже простий. Кожну собаку годуємо шматком ліверної ковбаси, в який кладемо 10 таблеток ізоніазиду 300 мг + 1 таблетку метоклопраміду. Детальніше на сайті - vreditelyam.net
Додати коментар
Назвіть себе *
Ваш e-mail *
Ваш коментар*
Введіть код, зображений на рисунку:
 
 
Стрічка новин
RSS
Пошук по сайту:
14:31
ГПУ: За позовом прокуратури Київської області розірвано договір з ТОВ «Дім Лісника»
Генеральною прокуратурою України вживаються заходи щодо повернення державі майна та земельних ділянок, незаконно відчужених та переданих у користування колишн
14:20
Мер Полтави не визнав Росію агресором, а ЛНР-ДНР – терористами
Сьогодні Полтавська міська рада не змогла ухвалити рішення про визнання Російської Федерації країною-агресором, а ДНР та ЛНР – терористичними організаці
14:07
Артилерія ОК «Північ» за добу знищила 6 одиниць бронетехніки терористів
За інформацією прес-центру оперативного командування «Північ», терористи здійснюють спроби прориву оборони сил АТО у напрямках Щастя, Кр
16:19
А. Яценюк про заяви Москви щодо газового боргу: "Суд розбереться"
«Звертаємося до Росії бути дуже зваженими в будь-яких заявах, тому що ситуація на світовому ринку енергетичних ресурсів кардинально змінилася», -
16:06
Україна продовжуватиме протистояти російській пропаганді, - І. Геращенко
Україна усіма можливими способами буде протистояти російській пропаганді, адже інформаційна війна залишається однією з ключових складових гібридної  війн
16:02
С. Пашинський: Воєнний стан буде введений, якщо буде необхідність
Рішення про запровадження в Україні воєнного стану вже заготовлене і може бути введене в дію одразу, коли в цьому буде необхідність.  Про це заявив заст
00:29
В. Пинзеник: Уряд виводить країну в лідери..за видатками
Уряд виводить країну в світові лідери… По видатках, на жаль.  Про це заявив народний депутат України Віктор Пинзеник, аналізуючи проект закону
20:24
В. Кличко закрив другу сесію Київради
Мер Києва Віталій Кличко закрив другу сесію Київської міської ради VII скликання. Про це повідомили JeyNews у прес-службі Київського міського голови. “Це
17:20
У 2015 році жоден строковик в зону проведення АТО не направлятиметься, - МО України
Метою циклу часткових мобілізацій, які відбудуться у 2015 році, стане створення міцного резерву та заміна особового складу, який вислужив встановлений термін
16:37
В. Кличко привітав католиків України з Різдвом
Мер Києва Віталій Кличко привітав католиків України з Різдвом Христовим. Про це повідомили JeyNews у прес-службі Київського міського голови. “Вітаю в
16:03
Закон про РНБО повністю відповідає положенням Конституції України, - комітет ВР
  Комітет з питань національної безпеки та оборони на своєму засіданні сьогодні, 24 грудня, постановив залишити законопроект про внесення змін до Закону
15:26
П. Колодій привітав Р. Федика із призначенням на посаду прокурора Львівщини
Голова Львівської обласної ради Петро Колодій привітав Романа Федика із призначенням на посаду прокурора Львівської області. Офіційне представлення нового
19:17
МО: Країни-партнери надають матеріальну підтримку ЗСУ
У рамках надання міжнародної гуманітарної допомоги Збройні Сили України отримали черговий вантаж із Великої Британії. Британські колеги передали українським в
18:47
Президент України та Прем'єр-міністр Польщі обговорили перспективи розширення економічної співпраці
У Варшаві Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Головою Ради Міністрів Республіки Польща Евою Копач. Про це JeyNews повідомили у прес-службі Глав
18:38
Бійці в зоні АТО отримали гуманітарний вантаж від киян, - "УДАР"
Бійцям на передову в Дебальцеве був доставлений черговий гуманітарний вантаж, зібраний киянами. Вантаж супроводжував секретар координаційної ради КМДА Сергій

Архів новин

Фоторепортажі
Коментарі
Микола
В мене таке запитання, мені 24р. і я хотів би дізн
Гонта
С прискорбием нужно констатировать тот факт, что
ДДЖ
Йому треба було у Німеччину за кошти киян? Краще
Unique
На фоні тотального колапсу управління до коаліції
гість
молодець, нарешті хоч один совісний, бо сєня- пет
Новини Кіно і ТВ    
Завантаження новин...
Завантаження новин...
Твгид.юа — программа телепередач
 
www.pogranicze.euПри повному або частковому використанні матеріалів ресурсу JeyNews гіперпосилання на нього є обов'язковим. Редакція не завжди поділяє думку авторів статтей. Редакція не несе відповідальності за інформацію, наведену в нередакційних або рекламних матеріалах. Всі права на інформацію, що підписана JeyNews і/або Jey Corporation належать ПП «Капітал-2000».
© 2007-2021, JeyCorporation
  Відвідування:  
Rambler's Top100 Rambler's Top100 Новости Днепропетровска, работа в Днепропетровске, образование, отдых, туризм, тренинги, выставки,
расписание автобусов, поездов, самолетов
Rate Us @ AMRAY
Корисні лінки: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!