середа, 14 квітня, 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
 Соціальна політика України на 2012 рік
 Український баскетбол об'єднався - офіційно
 Жінка і гроші: 10 типових помилок
Жінка і гроші - союз непростий...
Політика

Кожна країна повинна пам’ятати своїх „героїв”

01.04.2011
12:00
Кожна країна повинна пам’ятати своїх „героїв”

Вони знов нагадали про себе... А ми знову згадали про вас... 

Леонід Данилович. 

Звичайно, кожна країна повинна пам’ятати своїх „героїв” (навіть, коли цей їхній статус доцільно писати у лапках). Втім, екс-президент навряд чи колись мріяв про те, щоби про нього згадали саме у такому контексті, як відкриття кримінальної справи. Журналісти отримали блискучий інформаційний привід, а громадськість – добру нагоду насолоджуватися найрізноманітнішими версіями розгублених політиків та експертів стосовно причин саме такого розвитку подій (якого ніхто не прогнозував). Справді, не в кожній країні і не щодня колишні лідери держави змушені витрачати свій час на спілкування зі слідчими... 

Заява заступника Генерального прокурора Рената Кузьміна 22 березня на прес-конференції про те, що у справі про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе порушено кримінальну справу проти екс-президента Кучми стала несподіванкою для самого Леоніда Даниловича. Перехвилювавшись, він у коментарі журналістам охарактеризував дії ГПУ словами „Це як сніг серед ясного неба”, злегка сплутавши атмосферні явища (зрештою, мовні помилки властиві деяким президентам України). Кучмі пред'явлено звинувачення за статтею 166 старого, що діяв у 2000 році, Кримінального кодексу („перевищення влади і службових повноважень, яке призвело до загибелі”). 

Та на цьому неприємності для Кучми не завершилися. Далі з'ясувалося, що в ході розслідування передбачається його очна ставка зі всесвітньо відомим майором Миколою Мельниченком. Леонід Данилович має важку алергію на колишнього охоронця, тому говорити про що-небудь зі „зрадником” рішуче відмовляється, як і традиційно не визнає автентичність „плівок Мельниченка”. Цікаво, які аргументи знайдуть слідчі ГПУ, щоби таки всадовити Леоніда Даниловича поряд із майором? Мабуть, шляхом компромісу – їм запропонують зручно влаштуватися на сусідніх кріслах, а не тулитися на одному дивані. 

І чого б це Віктор Янукович так некоректно ставився до одного зі своїх попередників? Навіщо змушувати стукотіти зболене старече серце у передчутті перспективи зміни статусу політичного пенсіонера на політичного в’язня? Ото брав би приклад з Леоніда Черновецького, який так любив своїх бабусь-пенсіонерок... 

Втім, „данєцкі” своїх не кидають, навіть якщо вони з дещо іншого „регіону”. Тому, цілком імовірно, що це такий собі несподіваний подарунок-сюрприз Леонідові Даниловичу, зроблений, щоправда, з традиційною „данєцкай” незграбністю. І в кінцевому результаті ГПУ урочисто запевнить українське суспільство, що Кучма є остаточно виправданий і кришталево чистий перед законом. Ну а поки що те ж саме суспільство буде енергійно клясти „рудого зловмисника”, на якийсь час забувши про суцільні провали влади в соціально-економічній та й усіх інших сферах діяльності. 

Просто Діма. 

Втім громадськість таки досить прискіпливо спостерігає за діяльністю та „успіхами” влади, тому інколи нагадує про своє існування. Того ж 22 березня кілька тисяч обурених освітян прийшли до Будинку уряду в Києві, прихопивши зі собою транспаранти, мегафони та дзвіночки, дзенькіт яких повинен був нагадати чиновникам про шкільні роки і про те, що „двійочникам” у владі немає чого засиджуватися. Конкретні ж вимоги полягали у 20-відсотковому підвищенні зарплати та наближенні тарифів першого розряду працівників освітньої галузі до мінімальної заробітної плати. 

Мабуть, постійні протести і суспільні збурення, спричинені регулярними „інноваціями”  міністра Табачника вже достатньо  „дістали” Миколу Азарова. Тому прем'єр під час засідання Кабміну роздратовано заявив, що мітинг вчителів – це констатація безвідповідальності особисто Табачника і місцевих адміністрацій. „Я вкрай незадоволений, Дмитро Володимирович, тим, що ви опинилися нездатні вирішити це питання своєчасно і без конфліктів. Ви навіть не вийшли до вчителів, не знайшли необхідних слів для своїх людей. Виношу вам суворе попередження”. Так Микола Янович таврував свого підлеглого, який глибоко замислився над тим, що означають слова „опинилися нездатні”. Мабуть, Азаров скористався працею „Рекомендовані Президентам України висловлювання”. До виборів готується? Віктора Федоровича підсиджує? Чи то до місця „бацьки Лукашенкі” придивляється? 

Вже на наступний день на засіданні Кабміну таки було прийняте рішення ввести з 1 вересня 2011 р. 20-відсоткову надбавку до окладів всім категоріям педагогічних працівників. Для цього уряд проситиме у парламенту 370 мільйонів гривень. „Бородатий зловмисник” отримав по шапці, влада принципово відстоює інтереси народу і оперативно виправляє допущені клерками ляпи. Суспільство може заспокоїтися (до наступної ляпи). 
 

Юлія  Володимирівна. 

Завжди  приємно бачити і чути „Леді Ю”, „українську Жанну д’Арк, „опозиціонера №1”, „єдиного чоловіка в українській політиці” (всіх епітетів, наплоджених і розтиражованих іміджмейкерами, важко перелічити). Приємно чути – бо ніхто так водночас емоційно і солодко не розкаже, як українцям буде гарно і щасливо житися у світлому Юлиному майбутньому. Приємно бачити – тому що таки приємно. Хоча роки, щоправда, вже не ті... Але не на Вітренко ж заглядатися...  

І все  ніяк не дає русокоса і медовоуста Юлія Володимирівна спокійно спати теперішній владі. Так і хочеться чимось їй дошкулити, або й взагалі переселити із небезпечного політичного п’єдесталу до спокійної і тихої „Лук’янівки”. Відпочити... 

Але чоловікам  боротися з ніжною і тендітною  жінкою не личить, електорат не зрозуміє. Тому на вістрі атаки проти Тимошенко  від „регіоналів” поставлено Інну Богословську. Звичайно, не Юлія Володимирівна, але, принаймні, теж жінка. Постійні сутички в телеефірі та на шпальтах друкованих ЗМІ „тигрЮлі” та „тигрІнни” привертають уваги публіки не менше, ніж бої гладіаторів у давніх римлян. Тепер влада вирішила подарувати ефектний фінал, покінчивши з „неприємним” гладіатором.. 

Богословська  отримала „ігровий бонус” – тимчасову слідчу комісію з питань розслідування обставин підписання газових угод між НАК „Нафтогаз Україна” і ВАТ „Газпром” на предмет ознак державної зради у сфері економічної безпеки України (приблизно така офіційна назва). Фактично, комісія повинна з'ясувати (тобто, довести), чи були „газові угоди” з Путіним зрадою Батьківщини з боку лідерки партії „Батьківщина”.

Згідно обіцянок влади, останній удар (як вона сподівається) „тигрІнниною” комісією буде нанесено „об'єктивно і неупереджено”. 

Навіть гладіаторам інколи необхідний відпочинок, особливо перед таким серйозним боєм. Юлю Володимирівну таки відпустили до Брюсселя на саміт Європейської народної партії. Там вона щиро й емоційно, без присутності жодних неприємних опонентів чи, тим паче, екзальтованих опоненток, відвела душу стосовно „регіонального режиму”. Європейські „народники” дізналися, що Янукович з Азаровим, не покладаючи рук, відтягують Україну подалі від демократії, на догоду Кремлю займаються лише „симулюванням європейського вибору”, через що перспективи реальної євро інтеграції повільно щезають за обрієм. І не змогли не погодилися з Юлею в тому, що загроза демократії в нашій країні таки існує.

„Регіонали” визначили поведінку Тимошенко за кордоном як „антиукраїнську” та „безвідповідальну”, адже критикуючи владу, вона критикувала власну державу. Можливо, „тигрІнна” і тут розгледить „ознаки державної зради”? 

Далі буде, мабуть, цікаво. 

Юлій  Хвещук

 

< Назад

Кожна країна повинна пам’ятати своїх „героїв”
Місцеві вибори-2010: голоси «проти всіх» – додаткові мандати для партії влади
Кличко в «УДАРе»

Інші статті
Коментарі
 
ЮрийУВЫ.... Самоорганизация народа на нулевой отметке. Кого выбирали, ЯКОБЫ, того и терпели, и по сей день терпим. УВЫ. Это же нам платят, а не мы им зарабатываем. Федеральный налог, то что называют НДС (КАЖДЫЙ ГРАЖДАНИН ИЗО ДНЯ В ДЕНЬ ПРИ КАЖДОЙ ПОКУПКЕ ОТДАЁТ 20%). А куда же эти средства деваются? - ведь они физическим лицам не возвращаются. Кому будет не лень провести расчеты, я так думаю после этого человек задумается. В УКРАИНСКОМ бюджете цифры меньше.
 
СергейВ ответ всем и особо Патриоту Приднепровья - здесь размышления http://narodvpolitike.ru
 
КаменярВсі говорять про мафію і жахливі злочини влади! Але влада в Україні українцям не належить. Вони живуть в умовах окупації жидомасонською мафією, яка в Українців вкрала всі банки, всі підприємства, всю фармацію та навіть спортивні клуби, використавши биків-донецьких бандитів оформивши президентом Януковича, який є виконавцем знищення України, та спекулюючи на шовіністичних настроях так званого русско-язычного населения, яке не розуміє, що для жидів і українці і росіяни являються гоями,-скотами, яких жидівська віра велить обкрадати та знищувати. Як в 1917 році жиди хитрістю постаили на коліна всю Росію, знищивщи мільйони кращих росіян, так і тепер вони знищують кращих українців, поставивши під свій контроль майже всі політичні партії. Але в програмах жодної з партій немав технології виходу з цього глухого кута! Тільки Всенародний Фронт порятунку України визначив в своїй програмі рецепти! Саме тому депутати мажоритарщики Фронту й мають найбільший рейтинг, який перевищує рейтинги цих жалюгідних опозиціонерів, які здатні обслуговувати інтереси своїх партійних кланів. Див. Програму кандидатів Всенародного Фронту Порятунку України, яка виставлена на сайті ВФПУ - http://lalak.org.ua для всенародного обговорення.
 
PetroХАБАРНИКИ ВЛАСЕНКО, КИРИЛЕНКО ІНШІ - Тимошенко РЕКЕТЕРКУ ЗАХИЩАЮТЬ! БЕЗВСТИДНО ЗА ГРІШМИ РУКИ ПРОСТЯГАЮТЬ! А ВОНА БЕЗБОЖНО КІЛЕРІВ НАЙМАЛА! СІМЮ ЩЕРБАНЯ, ГЕТЬМАНА, МОМОТА ВБИВАЛА! УСІХ ПОЛІТИКІВ,ЄВРОПУ І АМЕРИКУ КУПЛЯЄ! НАГРАБОВАНИХ СИРІТСЬКИХ - 200 МЛРД. МАЄ! ТИМОШЕНКО КОКАЇНОВА ПЛЮВАЧКА! ЗЕЧКА ПУТІНА - ГНІЙНА БОЛЯЧКА! КАЛАМУТИЛА ТРОЇЛА, ВБИВАЛА І КРАЛА! 200млрд. У 30 КРАЯХ ЗАХОВАЛА! МАЙСТЕР ТЕХНОЛОГІЙ БРУДУ! СТІЛЬКИ ОБГАДИЛА ДОБРОГО ЛЮДУ! ОХОРОНЦІ ПРО НЕЇ РОЗКАЗАЛИ ! ТРИ РОКИ НА ШОФЕРА ЇЇ НАВЧАЛИ! ТУПА ЯК ФАНЕРА! У МІЗКАХ ГРІХ, ГРЯЗЬ ТА АФЕРА! ТОМУ УСІХ БРУДОМ ПОЛИВАЄ! БО ДЛЯ РОБОТИ РОЗУМУ НЕМАЄ!
 
капительман-григянхвещук, я розумію, що ти бютоголовий представник біомаси, але ти вже занадто відкрито цілуєш мене в жопу. не надо так, а то деякі не зрозуміють, хоч вони - кака, а я - цяця. от у суді - я працюю, а вони - сукі, і тут відпочивають. заздрять мені. ну вкрала я там декілька мільонів, (да ну!!), ну добре - мільярдів, так ви мені скажіть - а хто тут не краде? а що я ходжу у луї віттоні, то нехай ця біомаса (і бютоголова і синя) - удавиться. хоч би що - все одно я буду президентом!!! хоча б у майбутній колонії №13, що в селі гавноєдовка.
 
Патриот ПриднепровьяГраждане комментаторы! Напоминаю и вам, что сказал когда-то классик и о чем нынешнее поколение не имеет представления, поскольку его замордовали современные идеологи. Итак -"Люди всегда были и всегда будут глупенькими жертвами обмана и самообмана в политике, пока не научатся за любыми политическими, философскими, идеологическими, религиозными взглядами, обращениями, заявлениями, обещаниями различать интересы тех или иных классов". Даже одно то, что вы неравнодушны и что-то пытаетесь сказать по данному поводу есть уже некая борьба против несправедливости. Вот только надо определиться с кем вы - с вышеназванными или народом. Если последнее, то следует кроме слов гнева еще и другое что-то предпринимать. Думайте, пока еще есть немного времени...
 
киевлянкаНедалекий горец не понимает (за деньги наверное), что когда женщины говорят то, что говорит Индира, они показывают готовность ВСЕГО народа к действию. Когда миллионы женщин проклинают душегубов, то им не жить - это космические законы. Не действуют у нас социальные законы, поэтому вместо правосудия начинает действовать закон справедливости. НАЛОГИ В КАЗНУ! МИЛЛИАРДЫ ИЗ ОФФШОРОВ! БАНДИТОВ В ТЮРЬМЫ!
 
Gorecиндира - А хлеба как небыло так и не будет, и шо с того шо ты тута калякаешь. Чушь, бред, дерьмо. Они живут и жить будут, а мы только коментировать... ВСЁ
 
индираО да этих "героев" украинское общество никогда не забудет! Еще многие поколения украинцев (если доживут) будут вспоминать о дедушке Кучме, который за 11 лет своего режима переморил 5 миллионов украинцев. Как под видом независимости у народа украли и прибрали в частные руки все стратегические объекты и ресурсы страны. Как рудоволосый упырь Кучка наплодил олигархов, а 86% населения оставил за чертой бедности. Уже всем окончательно стало ясно, что Тимошенница, которая стала первым олигархом в Украине, заработав миллиарды на ЕЭСУ, Ющенко, Тигипко, Азаров, Янукович- это страшное наследие Кучмы, порожденное преступным режимом геноцида украинцев! Откуда у "святого" Кучмы, руководителя нищей страны мог появиться зять миллионер Пинчук? Считаю, что никакой жалости и пощады к кровопийцам и мучителям народа не должно быть! Даже если наш продажный суд вздумает обелить Кучку, все равно в памяти людей этот упырь останется диктатором: человеконенавистником, душителем демократии и свободы слова! ГАНЬБА!!!Кучме и всем его прихвостням !
Додати коментар
Назвіть себе *
Ваш e-mail *
Ваш коментар*
Введіть код, зображений на рисунку:
 
 
Стрічка новин
RSS
Пошук по сайту:
14:31
ГПУ: За позовом прокуратури Київської області розірвано договір з ТОВ «Дім Лісника»
Генеральною прокуратурою України вживаються заходи щодо повернення державі майна та земельних ділянок, незаконно відчужених та переданих у користування колишн
14:20
Мер Полтави не визнав Росію агресором, а ЛНР-ДНР – терористами
Сьогодні Полтавська міська рада не змогла ухвалити рішення про визнання Російської Федерації країною-агресором, а ДНР та ЛНР – терористичними організаці
14:07
Артилерія ОК «Північ» за добу знищила 6 одиниць бронетехніки терористів
За інформацією прес-центру оперативного командування «Північ», терористи здійснюють спроби прориву оборони сил АТО у напрямках Щастя, Кр
16:19
А. Яценюк про заяви Москви щодо газового боргу: "Суд розбереться"
«Звертаємося до Росії бути дуже зваженими в будь-яких заявах, тому що ситуація на світовому ринку енергетичних ресурсів кардинально змінилася», -
16:06
Україна продовжуватиме протистояти російській пропаганді, - І. Геращенко
Україна усіма можливими способами буде протистояти російській пропаганді, адже інформаційна війна залишається однією з ключових складових гібридної  війн
16:02
С. Пашинський: Воєнний стан буде введений, якщо буде необхідність
Рішення про запровадження в Україні воєнного стану вже заготовлене і може бути введене в дію одразу, коли в цьому буде необхідність.  Про це заявив заст
00:29
В. Пинзеник: Уряд виводить країну в лідери..за видатками
Уряд виводить країну в світові лідери… По видатках, на жаль.  Про це заявив народний депутат України Віктор Пинзеник, аналізуючи проект закону
20:24
В. Кличко закрив другу сесію Київради
Мер Києва Віталій Кличко закрив другу сесію Київської міської ради VII скликання. Про це повідомили JeyNews у прес-службі Київського міського голови. “Це
17:20
У 2015 році жоден строковик в зону проведення АТО не направлятиметься, - МО України
Метою циклу часткових мобілізацій, які відбудуться у 2015 році, стане створення міцного резерву та заміна особового складу, який вислужив встановлений термін
16:37
В. Кличко привітав католиків України з Різдвом
Мер Києва Віталій Кличко привітав католиків України з Різдвом Христовим. Про це повідомили JeyNews у прес-службі Київського міського голови. “Вітаю в
16:03
Закон про РНБО повністю відповідає положенням Конституції України, - комітет ВР
  Комітет з питань національної безпеки та оборони на своєму засіданні сьогодні, 24 грудня, постановив залишити законопроект про внесення змін до Закону
15:26
П. Колодій привітав Р. Федика із призначенням на посаду прокурора Львівщини
Голова Львівської обласної ради Петро Колодій привітав Романа Федика із призначенням на посаду прокурора Львівської області. Офіційне представлення нового
19:17
МО: Країни-партнери надають матеріальну підтримку ЗСУ
У рамках надання міжнародної гуманітарної допомоги Збройні Сили України отримали черговий вантаж із Великої Британії. Британські колеги передали українським в
18:47
Президент України та Прем'єр-міністр Польщі обговорили перспективи розширення економічної співпраці
У Варшаві Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Головою Ради Міністрів Республіки Польща Евою Копач. Про це JeyNews повідомили у прес-службі Глав
18:38
Бійці в зоні АТО отримали гуманітарний вантаж від киян, - "УДАР"
Бійцям на передову в Дебальцеве був доставлений черговий гуманітарний вантаж, зібраний киянами. Вантаж супроводжував секретар координаційної ради КМДА Сергій

Архів новин

Фоторепортажі
Коментарі
Микола
В мене таке запитання, мені 24р. і я хотів би дізн
Гонта
С прискорбием нужно констатировать тот факт, что
ДДЖ
Йому треба було у Німеччину за кошти киян? Краще
Unique
На фоні тотального колапсу управління до коаліції
гість
молодець, нарешті хоч один совісний, бо сєня- пет
Новини Кіно і ТВ    
Завантаження новин...
Завантаження новин...
Твгид.юа — программа телепередач
 
www.pogranicze.euПри повному або частковому використанні матеріалів ресурсу JeyNews гіперпосилання на нього є обов'язковим. Редакція не завжди поділяє думку авторів статтей. Редакція не несе відповідальності за інформацію, наведену в нередакційних або рекламних матеріалах. Всі права на інформацію, що підписана JeyNews і/або Jey Corporation належать ПП «Капітал-2000».
© 2007-2021, JeyCorporation
  Відвідування:  
Rambler's Top100 Rambler's Top100 Новости Днепропетровска, работа в Днепропетровске, образование, отдых, туризм, тренинги, выставки,
расписание автобусов, поездов, самолетов
Rate Us @ AMRAY
Корисні лінки: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!