середа, 14 квітня, 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
 Соціальна політика України на 2012 рік
 Український баскетбол об'єднався - офіційно
 Жінка і гроші: 10 типових помилок
Жінка і гроші - союз непростий...
Політика

Працювати з Януковичем, бо як це – не працювати?!

04.04.2011
13:45
Працювати з Януковичем, бо як це – не працювати?!

Ставлення до влади в українців є достатньо специфічним. Визначається воно тим, що, відповідно до історичних обставин, практично кожна влада, яка зафіксувалася в національній пам’яті, була окупаційною. Одна – трошки м’якшою, інша – жорстокішою. Тому постійно тривають пошуки міфів про те, що при австрійцях ми взагалі ледь не демократією насолоджувалися, що польська була краща за московсько-комуністичну. А критикувати владу українську (від 1991 року) – це взагалі злочин. Бо це вже, нарешті, свої. На щастя, Кучмі вдалося розвіяти ілюзії про „свою, українську владу”, і народ дещо відкоригував політичний режим. На жаль, замало. 

Замало  тому, що українцям притаманна ще одна особливість. Це ірраціональне захоплення окремими політиками, які, коли влада, м’яко кажучи, не ідеальна, ведуть з нею принципове протистояння (боротьбу тощо), дбаючи виключно про інтереси держави і народу. Ці люди не помиляються – вони зазнають тактичних невдач задля великої, лише їм відомої і зрозумілої „Української Стратегії” (наступу тощо). Ці люди день і ніч думають лише про Україну. А палацові комплекси, угіддя, машини їм дають у „тимчасове користування” віддані (любі тощо) друзі, або ж підсувають підступні вороги, щоб потім дискредитувати. Але народ їх любить, довіряє їм своє майбутнє.

Так простіше – довірити, і потім спокійно очікувати, що життя зміниться вже завтра, чи принаймні наступного року. І політикам набагато простіше теж – можна нескінченно довго готувати „стратегічний етап боротьби”, періодично навіть „рятувати” Україну, принагідно змінюючи партійність чи навіть ідеологічні орієнтації. Бо цього вимагає Вища Ідея і Вища Доцільність. І суспільство їм вірить. 

Цей загальний вступ стосується багатьох. А останніми днями – одного політика, точніше, державного діяча, який належить до списку симпатій українського суспільства.

1 квітня  Віктор Янукович призначив Марину Іванівну Ставнійчук заступником голови Адміністрації Президента. Про це йдеться в указі Президента № 342/2011.  

Коротко про життєвий шлях Марини Іванівни. Народилася 3 травня 1965 року в місті Бершадь Вінницької області. У 1987 р. закінчила Київський державний університет ім. Т. Шевченка за спеціалізацією правознавство, юрист. У 1999-му захистила кандидатську дисертацію „Законодавство про вибори народних депутатів України: проблеми теорії і практики”. З 1987 р. – стажист адвоката в юридичній консультації Ленінського району Вінниці. З листопада 1987 по квітень 1997 року – аспірантка Інституту держави і права ім. В. Корецького НАНУ.

З 1997 року працювала молодшим науковим співробітником, вченим секретарем Інституту. У квітні 1999 року стає членом Центральної виборчої комісії, в грудні 2004 призначена заступником голови ЦВК. Від червня 2007 р. по березень 2010 р. була заступником голови секретаріату Президента Ющенка – представником Президента в Конституційному суді та в ЦВК. 3 березня 2010 р. В. Янукович підписав указ № 283/2010 про відставку М. Ставнійчук. Далі працює як член Венеціанської комісії (Європейської комісії за демократію через право).

Автор і співавтор понад 50 наукових робіт, зокрема книг „Український парламентаризм: минуле і сучасне” (1999), „Законодавство про вибори народних депутатів України: актуальні проблеми теорії та практики” (2001), „Конституція незалежної України” (2000), „Конституційне право України” (1999, 2000, 2002 рр.), „Виборче право України” (2003) і т.д. Заслужений юрист України (2002). Нагороджена Орденом княгині Ольги ІIІ ступеня (2005), Почесною грамотою Кабінету Міністрів України (2006). 

На новій посаді М. Ставнійчук, згідно інформації з „компетентних джерел”, буде займатися питаннями конституційного процесу, зокрема, роботою Конституційної асамблеї. Крім того, до сфери її відповідальності будуть віднесені питання зміни виборчого законодавства. Не виключено, що вона стане радником глави держави.

Безумовно, ні у кого не може виникнути щонайменшого сумніву стосовно професійної компетентності Марини Іванівни у тих ділянках, які їй планує довірити Президент. Під час прямого телеефіру вона особисто пояснила, чому погодилась обійняти цю посаду: „Президент сказав, що він вважає за необхідне Україну розвивати в європейському цивілізованому напрямку. І звичайно, що коли мова йде про демократичну державу, коли мова йде про розвиток правової держави, я, як член Венеціанської комісії, просто не можу залишатися осторонь”.

Бездоганна  логіка. Дійсно, з ким ж ще „розвивати” Україну, як не з Януковичем? Потрібно допомагати йому втілювати практику розвитку демократії (придушення громадянського суспільства, наступ на свободу слова, заборона мирних зібрань, розганяння протестуючих) та розбудови правової держави (кримінальне переслідування опозиції, ув'язнення патріотів за пошкодження пам'ятника Сталіну, знесення наметового містечка на Майдані, переслідування організаторів та учасників податкового Майдану). 

Залишати  члена Венеціанської комісії в розпорядженні опозиції – неприпустима розкіш. І Марині Ставнійчук зробили пропозицію, перед котрою вона не змогла встояти. Є державники-патріоти, які не можуть відмовитися від високої посади, хто б її не запропонував. І Марина Іванівна абсолютно щира і тоді, коли спочатку голосувала в ЦВК „за” перемогу Януковича, не висловлюючи жодних зауважень щодо перебігу виборчого процесу, і під час Майдану, затверджуючи протоколи на користь Ющенка. Коли працювала в секретаріаті Ющенка, і коли пішла в Адміністрацію Януковича. 

Та, можливо, Марина Іванівна „проникає” в лави режиму з якимись таємничими намірами? 

Нещодавно в інтерв'ю тижневику „Київський телеграф” вона поділилася своїми міркуваннями стосовно Конституції. Для початку розвіяла міф, пов'язаний з оцінкою Конституції 1996 року європейськими експертами. Україна тоді стала ледь не останньою країною на пострадянському просторі, яка прийняла новий Основний закон. З огляду на це, Рада Європи, Венеціанська комісія вітали завершення конституційного процесу традиційним парламентським шляхом. Це й призвело до виникнення міфу про Конституцію 1996 року як про одну з кращих у Європі.

З цього приводу навіть було звернення Парламентської асамблеї Ради Європа до Венеціанської комісії: чи дійсно була дана така оцінка свого часу? 17 грудня 2010 року відповідь пролунала. Дійсно, Конституція 1996 року виглядала збалансованою. Однак практика її застосування свідчить про те, що виник цілий ряд серйозних проблем, про які Венеціанська комісія попереджала ще до і відразу після прийняття Конституції. Таким чином, необхідне продовження конституційного процесу.

 

З країни практично „третього світу” з підвищеними ризиками Україна повинна перейти в категорію регіонального лідера, конкуруючого суб'єкта, інтегрованого у світовий політико-економічний простір. Тому необхідна модернізація в правовій, соціальній та економічній сферах. Потрібно забезпечити ефективну і збалансовану роботу системи стримувань і противаг між інститутами влади. Провести судово-правову реформу на основі європейських підходів, вдосконалити інститути регіонального та місцевого самоврядування і т.д. Все правильно. Все це вимагає змін у Конституції. 

А ось, мабуть, головне. Не вирішене питання „легітимізації” влади. Після скасування політреформи 2004 року створена проблема легітимності Конституції в редакції 1996 року, а також владних інститутів. Венеціанська комісія не дає правової оцінки вердикту Конституційного Суду (рішення остаточне і оскарженню не підлягає), однак розглядає ситуацію як досить складну і нетрадиційну з точки зору практики європейського конституціоналізму. Та радить Україні провести нову конституційну реформу. 

І на завершення: „якщо ситуація в країні стане менш стабільною, то цю проблему відразу ж почне „розкручувати” опозиція. Влада повинна враховувати цю обставину”.

Ось так. Марина Іванівна, виявляється, рятуватиме режим Януковича від ймовірних  „посягань” опозиції. Надасть йому всю необхідну конституційну  легітимність. Мабуть, успіхів буде досягнуто, адже яка блискуча компанія професіоналів-політиків згуртувалася довкола Віктора Януковича – і Ганна Герман, і Владислав Каськів, і Дарка Чепак! А від 1 квітня – Марина Ставнійчук. На жаль, це не жарт. 

Юлій  Хвещук,

Львівське регіональне відділення Інституту національного державознавства

 

< Назад

Кожна країна повинна пам’ятати своїх „героїв”
Місцеві вибори-2010: голоси «проти всіх» – додаткові мандати для партії влади
Кличко в «УДАРе»

Інші статті
Коментарі
 
ИванКлассическая чиновническая проститутка. Ни совести, ни чести
 
УкраїнецьШановні! Коли українці оберуть собі Президента України - чистого, у 3-му поколінні етнічного українця? Досить Україні жидів обирати у владу!Набридло бачити їхні морди!Подивиться: Порошенко, Добкин, Тігипко, Юля -чисті жиди.Ну скільи можна терпіти цю мразь у владі?
 
ЖеніхЦя жінка була ладі при усіх 4-х президентах!Мабудь кіска у не солодка!
 
ЗнаючийПо-перше народе, ця политш...., з якої сімї?. Інформую її батько був секретарем райкому компартії Погребищенського району Вінницької області. Тому про порядність, моральність тут мови не може бути взагалі. А якщо її хтось називає "професіоналом", то в неї IQ таке, як у самого главного "проффесора". Чому сьогодні твориться правове свавілля, да і не тільки, а вона не висловлюється з цього питання, зокрема дій ВАСУ щодо депутатства Балоги та Домбровського.
 
дядя ВасяЗаказная статья и очень жаль, что столько грязи вылито на женщину, сколько у нас в стране быдла и мудаков .А что из вас что-нибудь сделал для страны
 
донецький бикприпоминаю як ця поблядюжка в 2004 після 2-го туру голосувань соплі підтирала,рюмсаючи,що іі засталяли януковські підписувати протокола.А тепер тут хтось каже,що вона проФФесіонал.Та іі місце на окружній,вона проста "заплєчна".
 
сашамне марина нравится и как женщтна и как человек
 
гостьУходя "к януковичу" она защищает прежде всего свои интересы и ее можно понять. Ведь никто не узнает что она на самом деле думает про него и его команду. Это то же самое что Вы работаете в Донецкой шахте, получаете зарплату но при этом всем своим нутром просто НЕНАВИДИТЕ эту донецкую шпану пришедшую к власти "на крови". Я думаю именно так она сейчас живет. Нет, я ее не оправдываю, но в такой ситуации сейчас миллионы и жертвовать своей семьей из-за того что у власти "дебил при деньгах" она не стала и молодец, правильно делает баба.
 
гостьТобі продажна Оратівська тварюко в могилі уже пора бути
 
ЛюдынаВот это безпринципное чмо, уверен до конца дней своих будет метаться между всеми, и не важно какая у кого мораль. Из за таких стервозных мерзавок мы и живём так хреново.
 
popи что ушёл прыщ ушла вона и челу вместе с ними идти в тюрьму или на пасеку.опыт есть ум есть знания есть -чего не поработать на благо родины!у вас так или с нами или против всех -но посмотри что ты сам то принимаешь от этой власти ВСЁ и не идёшь на баррикады-значит не всё так и плохо у этой власти вот посмотри про остальных политиков скопируй название в поисковик (( .Вот почитай введи в поисковик ((Статьи: Секс-подвиги от Юдифи до Синди и Анюты Чепмэн ) и поймёшь что только продажные политики сродни шпионкам Но ставнийчук вроде не такая оголтелая-буква закона по моему для неё главнее чем политика
 
валераvм.и!сколько вам заплатили=что бы вы переметнулись из одного лагеря в другой?
 
жоржгидко дивитись на цю запроданку, як і на її колишнього "шефа"-зрадника народу.
 
МАКСИМНЕВЖЕ ЇЙ НЕ СТИДНО ЩЕ ЩОСЬ ТЕРЕВЕНИТИ.одне словом ПОВІЯ і політична і ПОВІЯ для ЇЇ старечого тіла-противно , просто гидко тепер дивитись її по телевізору.Шльондра янека гидота., побійся бога, все це відіб"ється на твоїх дітях.Пишу і просто гидко писати про таку запроданку і мразь.
 
МиколаТа ж цей Юлій Хвещук - нацюк свидомый. То й слюною бризгае. У ных же: або, як воны, або все погано!
 
ВладимирС списку продажних лярв поповнення: Чорновил, Ганна Гебельсовна Герман, Інна Гебельсовна Богословська (Кастрюлькіна), Одарка Чепаг, Каськів...
 
ОЛЕГВ НЕЇ ЗАПРОДАНКУ БУДУТЬ ПЛЮВАТИ ВЛАСНІ ДІТИ. МРАЗЬ РІДКІСНА
 
ПитроПро Маринку ще напередодні виборів 2004 року кучмо-януковичі зробили документальний фільм і показали по ТБ - яка вона розумна та чесна, але вже тоді вона була куплена, що вона і підтвердила, проголосувавши за перемогу януковича. Такі люди - найстрашніші, вона продасть кого-завгодно, аби їй було добре. Але прийшов час,щоб її викинули в унітаз, як використаний презерватив, і злили воду.
 
ВолодимирКриворотая продажная Ставнийчук проживала в моем доме. Сучка за твою зраду порядних людей выдповыси! Сучко не виходь на ТВ багатьох дратуэш. Чекаэш кушат говна - буде.
 
НАРОДВИТЕК - БРАВО!!! ебать телку прыщавого-БИС! ВЕРХ МАЗОХИЗМАю Она даже поправилась(У прища после отсоса сплевывала, а тут не получается приходится глотать :))
 
ВИТЯА КАК ОНА СОСЁТ !!! :)))
 
ПравдорубПроститутка политическая.
 
БогданЦілком згоден з 999
 
ГеоргийЧего взвились идеологически замороченные? Человек использует свои знания и возможности для материального обеспечения. Ей что схиму принимать ввиду того, что власть поменялась? А жить на что? Вы ли не такие? Власть приходит и уходит, а стремление человека к материальному достатку никогда не пройдет. Прежняя власть ничем не лучше нынешнейю Так что терпимее, терпимее.
 
NПатриоту Приднепровья Какой она профессионал? Профессионал точно знает что, как и когда нужно делать, чтобы было хорошо всем, а не толь тем кому «повезло»! А эта – барышник! Может и грамотная, но дешевка! Мало быть профессионалом! Нужно еще быть ЧЕЛОВЕКОМ! Должности себе выторговывает! Статьи они все сейчас пишут, даже те которые их писать вообще не умеют! А кто их читает, а главное чему они учат и на что они влияют? Только на гонорары «писателей»! А так званый «профессионал», который за оклад из одних «штанишек» в «другие «прыгает» не вызывает уважения. Хотя зачем таким уважение?! Им нужны только деньги! А с таких «спецов» как эта – нужно штрафы вычитать за плохую работу! Они не простые исполнители! Они руководители и организаторы процессов! А результаты их деятельности видят даже непосвященные в «докторские труды». С ее профессиональной принципиальностью и волей в принятии решений и их отстаивания - ее уровень максимум начальника отдела..
 
NEMEZIDAОкончательный разгром МайдаУна 2004 произойдёт тогда, когда под суд пойдут Марина, Вера УльЯЯЯнченко и некий журналист Роман Скрыбин (схожесть имён и фамилий - СЛУЧАЙНЫЕ)! А уж суд пусть разбирается!
 
УПА-2КОКЕТКА-ПРЄДАТЄЛЬНІЦА...
 
СейфуллоШановний Аристотелю, нечисть від влади,ЯК НА МЕНЕ,неможливо відділити- БО ЦЕ ОДНЕ ТІЛО!. Ну як відділити фаллос від тіла!!?? Тому ВЛАДУ,в її нинішньому вигляді треба просто ЗНИЩИТИ!!!!!!!!
 
Микита Київськийпрокладка РИГІОнальна!
 
Патриот ПриднепровьяЛюди все как-то жили эти 20 лет, в том числе и эта женщина. И те же самые 10 лет в качестве аспиранта. Вспомните, как многим из нас в это время жилось. Если кому-то повезло и в него все было удачно, может здесь ерничать. Но многим было не сладко. Тем не менее, Мария выжила и стала человеком далеко не последним. Как специалист выборного права ей нет равных в Украине, поэтому если кто-то говорит о ней, как о непрофессионале, тот заблуждается. Она умница и профессионал! Профессионалы нужны в различных отраслях. Она - в своей отрасли права. И правильно поступил Президент, что не побрезговал толковым специалистом, не глядя, что была в другом политическом лагере. Кадры надо беречь, а талантливых еще более. И так вот уже 20 лет идет их растяжка по 180 партиям. Так что же теперь, на всю жизнь быть в изоляции, если однажды вступил в связь с неудачным порлитиком? Вот Мария Ивановна и станет вносить коррективы в те неприятные моменты, которые характеризуют нынешнюю власть. Лишь сообща можно добиваться прогресса!
 
АристотельА ты, Михаил,видать, не созрел до интелигентности.Кроме как злобы на львовщину так не накопил.А если объективно,то тебе до львовских далеко в самосознании.Это я тебе как представитель восточного региона.Надо же, нашел проблему для высказываний;и это на фоне грабежа народа преступной властью,избранной такими же тупорылыми.
 
МихаилВ этой статье - вся интеллигентность львовщины. Зависть, обращение к жупелам при недостатке аргументов, отсутствие самокритики и оголтелое нежелание РАБОТАТЬ. Причина поражения переворота 2004 года - отсутствие конструктивных сил у превентивной оппозиции. Взяв власть, запад Украины провёл 5 лет в борьбе друг с другом, не создав ничего, что стало бы центром консолидации умных, работящих и честных украинцев. Осталось только опять бороться, к штыку приравняв перо. Необольшевизм с галицийским окрасом.
 
АристотельМолодцы Вася,Зевс!Только так держать!Мой преклонный возраст требует обратиться к молодежи:"Не будьте пассивными, используйте все средства для удаления власти от нечисти, учтите допущенные предыдущими поколениями грубые ошибки, когда верили преступникам и проходимцам и в результате получали то, что имеем".
 
александрШановны придставники власти на сьогоднишний день ваша власть знищуэ нашу симю яка складаэться з 5-душ напроти нашого будинку в 30 метрах поставляна АЗС за №17 Колумбини де э начальник Маланчак И. И. який проживаэ мисто Калинивка вулиця Шмита 5 ця людина вбаваэ мою симю його заправка робе без всяких документив вони пошкодили грузовими машинами яки зайжають на заправку моэ помешкання . Моя симя проживаэ в сараи де находяця свини ,моих дитей заливаэ кровю и головними болями в мене образовався бронхит ви вбиваэте украинський народ отака ваша хороша власть знищувати бидних людей можна б було писати дуже багато но нелюдям яки не мають серця и их не родила мати иь цьго не зрозумити.Жмеренка вулиця Асмолова48.
 
васяПрофесионал не то слово - ох...е...нный професионал, как и ее бывший гниломордый лидер, а теперь сука бандюковичу отсасывает, орнажевая революционерка-демократка долбанная за хорошую зарпплату.Шоб вы падлы все повыздыхали начиная от юща и заканчивая янучаром вместе со своим выводками и туда же 450 кнопкодавов.
 
999 для Зевса"Марина Ставнийчук вполне грамотный профессионал " судя по подтверждающему в статье тексту Ставнийчук НИ ОДНОГО ДНЯ не работала специалистом - 10 (!!!)лет работала СТАЖЕРОМ У АДВОКАТА в ЮРИДИЧЕСКОЙ КОНСУЛЬТАЦИИ!!!! Большая половина всей страны предпочтет НЕ ДОПУСКАТЬ таких горе-профессионалов ТЕОРЕТИКОВ к управлению страной - сильно уж больно таковых имелось и имеется сейчас у власти, только толку АБСЛЮТНО никакого....
 
999У всеми любимого товарисча ВИ ленина такие люди как Ставнийчук назывались очень конкретным термином - ПОЛИТИЧЕСКАЯ ПРОСТИТУТКА, и Ставнийчук об этом отлично в курсе чтобы она там ни плела ... осталось дождаться когда еще одна самая "преданная" подстилка переметнется - это конечно же Иринна Ванникова!!!! и будет полная гармония!!...
 
ЗевсСегодня семья Морганов - вполне уважаемая семья миллиардеров. А ведь начинали с пиратства и разбоя. Марина Ставнийчук вполне грамотный профессионал и вряд-ли на её месте должен был бы оказаться какой-нибудь бывший жулик. Так что зря автор наезжает на Марину.
Додати коментар
Назвіть себе *
Ваш e-mail *
Ваш коментар*
Введіть код, зображений на рисунку:
 
 
Стрічка новин
RSS
Пошук по сайту:
14:31
ГПУ: За позовом прокуратури Київської області розірвано договір з ТОВ «Дім Лісника»
Генеральною прокуратурою України вживаються заходи щодо повернення державі майна та земельних ділянок, незаконно відчужених та переданих у користування колишн
14:20
Мер Полтави не визнав Росію агресором, а ЛНР-ДНР – терористами
Сьогодні Полтавська міська рада не змогла ухвалити рішення про визнання Російської Федерації країною-агресором, а ДНР та ЛНР – терористичними організаці
14:07
Артилерія ОК «Північ» за добу знищила 6 одиниць бронетехніки терористів
За інформацією прес-центру оперативного командування «Північ», терористи здійснюють спроби прориву оборони сил АТО у напрямках Щастя, Кр
16:19
А. Яценюк про заяви Москви щодо газового боргу: "Суд розбереться"
«Звертаємося до Росії бути дуже зваженими в будь-яких заявах, тому що ситуація на світовому ринку енергетичних ресурсів кардинально змінилася», -
16:06
Україна продовжуватиме протистояти російській пропаганді, - І. Геращенко
Україна усіма можливими способами буде протистояти російській пропаганді, адже інформаційна війна залишається однією з ключових складових гібридної  війн
16:02
С. Пашинський: Воєнний стан буде введений, якщо буде необхідність
Рішення про запровадження в Україні воєнного стану вже заготовлене і може бути введене в дію одразу, коли в цьому буде необхідність.  Про це заявив заст
00:29
В. Пинзеник: Уряд виводить країну в лідери..за видатками
Уряд виводить країну в світові лідери… По видатках, на жаль.  Про це заявив народний депутат України Віктор Пинзеник, аналізуючи проект закону
20:24
В. Кличко закрив другу сесію Київради
Мер Києва Віталій Кличко закрив другу сесію Київської міської ради VII скликання. Про це повідомили JeyNews у прес-службі Київського міського голови. “Це
17:20
У 2015 році жоден строковик в зону проведення АТО не направлятиметься, - МО України
Метою циклу часткових мобілізацій, які відбудуться у 2015 році, стане створення міцного резерву та заміна особового складу, який вислужив встановлений термін
16:37
В. Кличко привітав католиків України з Різдвом
Мер Києва Віталій Кличко привітав католиків України з Різдвом Христовим. Про це повідомили JeyNews у прес-службі Київського міського голови. “Вітаю в
16:03
Закон про РНБО повністю відповідає положенням Конституції України, - комітет ВР
  Комітет з питань національної безпеки та оборони на своєму засіданні сьогодні, 24 грудня, постановив залишити законопроект про внесення змін до Закону
15:26
П. Колодій привітав Р. Федика із призначенням на посаду прокурора Львівщини
Голова Львівської обласної ради Петро Колодій привітав Романа Федика із призначенням на посаду прокурора Львівської області. Офіційне представлення нового
19:17
МО: Країни-партнери надають матеріальну підтримку ЗСУ
У рамках надання міжнародної гуманітарної допомоги Збройні Сили України отримали черговий вантаж із Великої Британії. Британські колеги передали українським в
18:47
Президент України та Прем'єр-міністр Польщі обговорили перспективи розширення економічної співпраці
У Варшаві Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Головою Ради Міністрів Республіки Польща Евою Копач. Про це JeyNews повідомили у прес-службі Глав
18:38
Бійці в зоні АТО отримали гуманітарний вантаж від киян, - "УДАР"
Бійцям на передову в Дебальцеве був доставлений черговий гуманітарний вантаж, зібраний киянами. Вантаж супроводжував секретар координаційної ради КМДА Сергій

Архів новин

Фоторепортажі
Коментарі
Микола
В мене таке запитання, мені 24р. і я хотів би дізн
Гонта
С прискорбием нужно констатировать тот факт, что
ДДЖ
Йому треба було у Німеччину за кошти киян? Краще
Unique
На фоні тотального колапсу управління до коаліції
гість
молодець, нарешті хоч один совісний, бо сєня- пет
Новини Кіно і ТВ    
Завантаження новин...
Завантаження новин...
Твгид.юа — программа телепередач
 
www.pogranicze.euПри повному або частковому використанні матеріалів ресурсу JeyNews гіперпосилання на нього є обов'язковим. Редакція не завжди поділяє думку авторів статтей. Редакція не несе відповідальності за інформацію, наведену в нередакційних або рекламних матеріалах. Всі права на інформацію, що підписана JeyNews і/або Jey Corporation належать ПП «Капітал-2000».
© 2007-2021, JeyCorporation
  Відвідування:  
Rambler's Top100 Rambler's Top100 Новости Днепропетровска, работа в Днепропетровске, образование, отдых, туризм, тренинги, выставки,
расписание автобусов, поездов, самолетов
Rate Us @ AMRAY
Корисні лінки: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!