вівторок, 13 квітня, 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
 Соціальна політика України на 2012 рік
 Український баскетбол об'єднався - офіційно
 Жінка і гроші: 10 типових помилок
Жінка і гроші - союз непростий...
Суспільство

"Таміфлю" - отрута?!

08.11.2009
17:00

Побоюючись епідемії грипу, багато людей покладають великі надії на прийняття антивірусного засобу "Таміфлю" (оселтамівір), як засіб профілактики і лікування звичайного, пташиного чи свинячого грипів.

Антивірусний препарат Оселтамівір, рекомендований Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) для лікування і профілактики грипу A/H1N1, негативно впливає на здоров'я дітей, при цьому не запобігає поширенню інфекції.

Документ, опублікований в понеділок в журналі British Medical Journal, закликає британське міністерство охорони здоров'я змінити свою політику відносно боротьби з поширенням так званого «свинячого» грипу.

Вчені провели дослідження за участю дітей до 12 років, результати якого показали, що негативні наслідки від "Таміфлю" "значно перевищують позитивний ефект". Організм більшості дітей або не реагує на препарат ніяк, або викликає блювоту, і, як стверджують фахівці, може викликати обезводнення і інші ускладнення. "Таміфлю" як ліки від свинячого грипу небезпечний для дітей.

У понад 50% дітей, які приймали препарат "Таміфлю", спостерігалися побічні ефекти, - повідомили фахівці британського Агентства із захисту здоров'я.

Співробітники агентства досліджували побічні ефекти антивірусного засобу осельтамівір на первинних стадіях розвитку епідемії, під час його видачі в профілактичних цілях всім однокласникам хворих дітей. Було проведено 2 незалежних дослідження, підсумком яких стали поради британському уряду про те, що осельтамівір не варто призначати для профілактики свинячого грипу.

У першому дослідженні, проведеному в 3-х англійських школах, взяли участь 103 дитини. У 53% учасників після прийому ліків спостерігалися побічні ефекти. Найчастіше у дітей була нудота (29%), в 20% були болі в животі, 12 відсотків хлопців повідомляли про розлади сну.

У іншому дослідженні брали участь учні старших класів шкіл Південно-західної Англії. За підсумками дослідження, побічні ефекти осельтамівіру спостерігалися у 51% молодих людей. Іншим небажаним наслідком прийому препарату стала нудота - 31%. Окрім того, у хлопців були головні болі (24%) і болі в животі (21%).

Після прийому Таміфлю в Японії загинуло 12 дітей. Міністерство охорони здоров'я  Японії заборонило виписувати підліткам протигрипозний препарат Таміфлю і радить лікарям відмінити призначення осельтамівіру хлопцям у віці від 10 до 19 років внаслідок частих нервово-психічних побічних ефектів, в яких також значиться сплутана свідомості і жахи.

Новий галас довкола Таміфлю в Японії почався у лютому, після загибелі двох підлітків 14 років, що вискочили з вікон своїх квартир. На початку березня в Японії було зафіксовано ще два аналогічні випадки: два 12-річні хлопчики отримали травми і переломи. Всі потерпілі напередодні приймали Таміфлю, оскільки були хворі на грип.

За даними американського Агентства по продуктах і ліках (FDA), котре вело розслідування цих інцидентів, починаючи з 2005 року було зафіксовано більше 100 випадків аномальної поведінки після прийому Таміфлю, причому більшість з них у Японії.

У листопаді минулого року FDA зажадало розмістити на упаковках Таміфлю додаткові попередження про можливі психотичні реакції на препарат у дітей і підлітків.

У жовтні 2005 року Пентагон замовив вакцинацію всіх військовослужбовців США у всьому світі проти так званого пташиного грипу H5N1. Панічні історії засобів масової інформації заполонили світ. Потім міністр оборони Дональд Рамсфельд оголосив, що він заклав до бюджету більш ніж $1 млрд. на створення запасів вакцини "Таміфлю". Президент Буш призвав Конгрес асигнувати ще $2 млрд. для поповнення запасів "Таміфлю".

До приходу у Вашингтон у січні 2001 року Рамсфельд був головою каліфорнійської фармацевтичної компанії Gilead Sciences. Gilead Sciences тримав ексклюзивний світовий патент на "Таміфлю", ліки, які вона розробила, і чиї світові маркетингові права були продані швейцарському фармацевтичному гігантові "Рош". Рамсфелд, як повідомляється, був найбільшим тримачем акцій Gilead Sciences, і отримував 10% від кожної проданої "Рош" дози "Таміфлю". Коли сталося просочування цієї інформації, Пентагон випустив коротку заяву про те, що міністр Рамсфельд вирішив не продавати, а зберегти свої акції в Gilead Sciences, стверджуючи, що продаж вказуватиме, що є що приховувати. Це болісне рішення принесло йому, за повідомленнями, додаткові мільйони, оскільки ціна акції Gilead Sciences злетіла більш ніж на 700 % протягом тижнів.

Паніка і страх смерті були уміло використані адміністрацією Буша, аби сприяти шахрайству пташиного грипу. Зловісно агукаючись поточною панікою свинячого грипу, пташиний грип сходив до величезних бройлерних птахофабрик в Таїланді і в інших частинах Азії (Tyson Foods з Арканзасу і CG Group з Таїланду), чиї продукти поставляються по всьому світу. Замість серйозних досліджень санітарно-гігієнічних умов цих промислових птахофабрик, адміністрація Буша і ВООЗ звинуватили дрібні родинні ферми, крок, який мав руйнівні економічні наслідки для фермерів, чиї кури вирощувалися в найбільш санітарно-безпечних природних умовах.

Тепер залишається спостерігати, чи використовує адміністрація Обами паніку довкола так званого свинячого грипу, аби повторити цей же сценарій, цього разу з "перелітними свинями" замість птахів. Мексиканська влада вже повідомила, що число підтверджених смертей від так званого свинячого грипу складає 7, а не 150 або більше, повідомлених в засобах масової інформації, і що в більшості інших випадків підозрювані хворіли на звичайний грип або простуду.

Це ж саме відбувається і в Україні. Керівник МЗС України Петро Порошенко, на черговому піар-засіданні Уряду Тимошенко, по-піонерські прозвітував про успішні переговори з виробником Таміфлю у Франції, з постачань цього препарату в Україну, за цінами "для країн третього світу", хоча перед цим в пресі звучали бідкання чиновників про бюрократичні перепони із завезенням не перевірених, сумнівних препаратів, що не мають дозволів на застосування в Україні (в тому числі і Таміфлю). Вже зрозуміло, що вся ця кампанія із залякування цілої країни епідемією свинячого грипу, має подвійне дно. Хтось хоче пропіаритися перед виборами, хтось заробити величезні гроші, хтось і те і інше, але нікого не хвилює, що від лікування ризиковими препаратами може загинути більше людей, ніж від самого грипу (створеного штучно).

"Таміфлю" - не карамельки, які можна сприймати не серйозно. Він має важкі побічні ефекти. Він містить речовини, які можуть мати потенційно небезпечні наслідки для дихальної системи людини і часто приводить до нудоти, запаморочення і інших, схожих з грипом симптомів.

З моменту спалаху паніки свинячого грипу (не свинячого грипу, а саме паніки свинячого грипу) продаж "Таміфлю", а також будь-яких препаратів, що продаються як протигрипозні, підскочили у вибуховому зростанні. На сьогоднішній день продано близько 1 млрд. препарату Таміфлю.

Думайте перед тим як покласти таблетки до свого рота, чи рота ваших дітей!

Адріян Дощ для КЕПУ, за матеріалами Інтернет-видань

< Назад

Про Різдво Христове
Back to USSR, або мистецтво витинанки...
В Україні «виростили» лише п’ятьох власних «злодіїв у законі»

Інші статті
Коментарі
 
VasyaВсякі ліки - отрута, та не всяка отрута - ліки.
 
ГришаОстается добавить, что закон "Про захист населення від інфекційних хвороб", принятый ВР с подачи КМ вводит обязаловку вакцинация наших детей ядохимикатами если они учатся в школе. Тем самым утверждается что невакцинированные здоровые дети опасны для вакцинированых!!! - как живой укор мафиозной политике наших стяжателей от здравоохранения.
 
ЯА в Канаді та Америці люди використовують для лікування, уже мабуть пів року, ще нічого такого не чула. Сама приймала теж місяців зо три тому, теж поки ніяких змін в організмі. Правда чи допомогло точно таміфлю не знаю, оскільки приймала і інші ліки та застосовувала народну медицину. А негативні наслідки можуть бути і від звичайного молока, чи хліба...
 
KohsarДавайте хором скажем спасибо Юле! Это же по инициативе этой курвы с косой нв Украину сбагрили этл самое "Тамифлю", от которого отказались в Европе. Да еще, якобы, и бабки изрядные из МВФ на это дело потратила. Если уже "наваривается" на жизни и здровье людей - это даже не преступление в обычном понятии.. Это очередной Холокост - Геноцид пртив собственного народа.Е судить нужно международным трибуналом, как государственного преступника., показательным процессом, вроде Нюрнбергского.
 
BrozТітоПод заголовком вродь пишет 08.11.2009 17:00
 
zТрудно дату статьи поставить?
 
кукувашу мать таміфлю не для профілактики а для лікування йобані ви макарони!
 
ЖорикКакое тамифлю? От причин связанных с употреблением алкоголя в Украине ежегодно гибнет около 46 тыс. чел., а это сопоставимо с численностью населения Миргорода или Джанкоя. Так что ваше Тамифлю - ромашки. Вот тут по алкоголю инфа, которую нужно донести до каждого! В том числе и до ваших детей! - alco-pravda.info
Додати коментар
Назвіть себе *
Ваш e-mail *
Ваш коментар*
Введіть код, зображений на рисунку:
 
 
Стрічка новин
RSS
Пошук по сайту:
14:31
ГПУ: За позовом прокуратури Київської області розірвано договір з ТОВ «Дім Лісника»
Генеральною прокуратурою України вживаються заходи щодо повернення державі майна та земельних ділянок, незаконно відчужених та переданих у користування колишн
14:20
Мер Полтави не визнав Росію агресором, а ЛНР-ДНР – терористами
Сьогодні Полтавська міська рада не змогла ухвалити рішення про визнання Російської Федерації країною-агресором, а ДНР та ЛНР – терористичними організаці
14:07
Артилерія ОК «Північ» за добу знищила 6 одиниць бронетехніки терористів
За інформацією прес-центру оперативного командування «Північ», терористи здійснюють спроби прориву оборони сил АТО у напрямках Щастя, Кр
16:19
А. Яценюк про заяви Москви щодо газового боргу: "Суд розбереться"
«Звертаємося до Росії бути дуже зваженими в будь-яких заявах, тому що ситуація на світовому ринку енергетичних ресурсів кардинально змінилася», -
16:06
Україна продовжуватиме протистояти російській пропаганді, - І. Геращенко
Україна усіма можливими способами буде протистояти російській пропаганді, адже інформаційна війна залишається однією з ключових складових гібридної  війн
16:02
С. Пашинський: Воєнний стан буде введений, якщо буде необхідність
Рішення про запровадження в Україні воєнного стану вже заготовлене і може бути введене в дію одразу, коли в цьому буде необхідність.  Про це заявив заст
00:29
В. Пинзеник: Уряд виводить країну в лідери..за видатками
Уряд виводить країну в світові лідери… По видатках, на жаль.  Про це заявив народний депутат України Віктор Пинзеник, аналізуючи проект закону
20:24
В. Кличко закрив другу сесію Київради
Мер Києва Віталій Кличко закрив другу сесію Київської міської ради VII скликання. Про це повідомили JeyNews у прес-службі Київського міського голови. “Це
17:20
У 2015 році жоден строковик в зону проведення АТО не направлятиметься, - МО України
Метою циклу часткових мобілізацій, які відбудуться у 2015 році, стане створення міцного резерву та заміна особового складу, який вислужив встановлений термін
16:37
В. Кличко привітав католиків України з Різдвом
Мер Києва Віталій Кличко привітав католиків України з Різдвом Христовим. Про це повідомили JeyNews у прес-службі Київського міського голови. “Вітаю в
16:03
Закон про РНБО повністю відповідає положенням Конституції України, - комітет ВР
  Комітет з питань національної безпеки та оборони на своєму засіданні сьогодні, 24 грудня, постановив залишити законопроект про внесення змін до Закону
15:26
П. Колодій привітав Р. Федика із призначенням на посаду прокурора Львівщини
Голова Львівської обласної ради Петро Колодій привітав Романа Федика із призначенням на посаду прокурора Львівської області. Офіційне представлення нового
19:17
МО: Країни-партнери надають матеріальну підтримку ЗСУ
У рамках надання міжнародної гуманітарної допомоги Збройні Сили України отримали черговий вантаж із Великої Британії. Британські колеги передали українським в
18:47
Президент України та Прем'єр-міністр Польщі обговорили перспективи розширення економічної співпраці
У Варшаві Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Головою Ради Міністрів Республіки Польща Евою Копач. Про це JeyNews повідомили у прес-службі Глав
18:38
Бійці в зоні АТО отримали гуманітарний вантаж від киян, - "УДАР"
Бійцям на передову в Дебальцеве був доставлений черговий гуманітарний вантаж, зібраний киянами. Вантаж супроводжував секретар координаційної ради КМДА Сергій

Архів новин

Фоторепортажі
Коментарі
Микола
В мене таке запитання, мені 24р. і я хотів би дізн
Гонта
С прискорбием нужно констатировать тот факт, что
ДДЖ
Йому треба було у Німеччину за кошти киян? Краще
Unique
На фоні тотального колапсу управління до коаліції
гість
молодець, нарешті хоч один совісний, бо сєня- пет
Новини Кіно і ТВ    
Завантаження новин...
Завантаження новин...
Твгид.юа — программа телепередач
 
www.pogranicze.euПри повному або частковому використанні матеріалів ресурсу JeyNews гіперпосилання на нього є обов'язковим. Редакція не завжди поділяє думку авторів статтей. Редакція не несе відповідальності за інформацію, наведену в нередакційних або рекламних матеріалах. Всі права на інформацію, що підписана JeyNews і/або Jey Corporation належать ПП «Капітал-2000».
© 2007-2021, JeyCorporation
  Відвідування:  
Rambler's Top100 Rambler's Top100 Новости Днепропетровска, работа в Днепропетровске, образование, отдых, туризм, тренинги, выставки,
расписание автобусов, поездов, самолетов
Rate Us @ AMRAY
Корисні лінки: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!