середа, 14 квітня, 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
 Соціальна політика України на 2012 рік
 Український баскетбол об'єднався - офіційно
 Жінка і гроші: 10 типових помилок
Жінка і гроші - союз непростий...
Суспільство

В Україні «виростили» лише п’ятьох власних «злодіїв у законі»

03.02.2010
15:19
В Україні «виростили» лише п’ятьох власних «злодіїв у законі»

Переважна більшість так званих «злодіїв у законі» Східної Європи нині перебуває на території Росії – стверджують фахівці ГУБОЗ МВС України. Але у жовтні минулого року російська Держдума прийняла законодавство, яке передбачає для таких «коронованих» осіб посилену відповідальність (від 12 до 20 літ неволі, або довічне ув’язнення) і обов’язкове врахування згаданого статусу як обтяжуючої обставини. Ситуація чимось нагадує повальне вигнання кілька літ тому кримінальних «вершків» із Грузії, – дехто з них шукав і знаходив у нашій країні специфічний заробіток та прихисток.

Отже, з поправкою на євразійські масштаби РФ, це може означати, що марево загрози наступної злодійської міграції – російської, перед котрою візити домушників й татуйованих «князів» з Колхідської рівнини і берегів Ріоні виявляться другорядними витівками, набуде цілком реального наповнення. Звісно, якщо цей момент проґавлять правоохоронці – чого, сподіваємося, не станеться. Впевненості додає те, що українська міліція вже має досвід з відстеження міграцій усяких кримінальних елементів й подальшої нейтралізації їхнього впливу через діяльність спецпідрозділів боротьби з етнічною злочинністю та «злодіями в законі», створених у структурі БОЗ і карного розшуку.

П’ятеро кримінальних «князів» вже відреклись від титулу

У результаті комплексної роботи служби, тісної співпраці з іноземними колегами, передусім Російської Федерації, минулоріч ГУБОЗу вдалося припинити діяльність 18 «злодіїв у законі», які намагалися долучитися до так званого «перерозподілу сфер впливу» в нашій країні. Завдяки бозівцям чотирьох «авторитетів» заарештували, а десятьох видворили, заборонивши їм в’їзд до України на 5 літ. Вже цьогоріч подібна прикрість сталася з широко відомим у вузьких бандитських колах «Гізо Гальським», неодноразово судимого за тяжкі злочини у Грузії і Росії вимагача, якого затримали 14 січня, а за тиждень рейсом «Київ-Тбілісі» повернули на батьківщину. Цікаво, що «Гізо» перебував в Україні нелегально й намагався контролювати ділків тіньового бізнесу Одеського регіону, що раніше перебували під крилом іншого відомого «законника» – потайки легалізованого у 90-ті «Антімоза», який, у свою чергу, вирізнявся потужними корумпованими зв'язками і якого депортували ще у травні 2009-го, по тому, як затримали у Ворзелі на Київщині. До речі, тоді виявили схему легалізації в Україні іноземців, якій сприяв хтось із правоохоронців…

Під опікою української пенітенціарної системи нині відбувають покарання два «злодії у законі». Приміром, вже понад 10 літ у одиночній камері вінницької тюрми «відмірює» довічне ув’язнення Артур Ярошевський («Артур»), якого на нари відправила страшна витівка, влаштована ним у компанії блатних друзяк в одеському барі «Суворовський» у травні 1997-го, коли останній через конфлікт із «сусіднім столиком» розстріляв і закидав опонентів гранатами – тоді загинуло два охоронці й троє відвідувачів, сімнадцятеро отримали поранення. У тій ж зоні коротає час і Автанділ Антадзе («Авто»), затриманий на Вінниччині зі зброєю, наркотиками й підробленим паспортом, за що отримав п’ятирічний термін. Ще один український «авторитет» – одесит Валерій Шеремет («Шарик»), на рахунку якого 7 «ходок», контролював зграї кишенькових злодіїв у Південній Пальмірі, нещодавно потрапив у руки німецької поліції. Причому не без допомоги бозівців, які підказали колегам, що у Німеччину разом із сином виїхав небезпечний кримінальник. Згодом «Шарик» на пару із чадом погорів на квартирних крадіжках і нині очікує вердикту суду. «Забиває» найкраще місце на нарах й Чхартішвілі Паата («Принц») – викритий миколаївською міліцією грузинський нелегал та «злодій в законі», причетний до обігу важких наркотиків. Під час затримання у нього знайшли героїн і ювелірні вироби.

Ще п’ятеро «авторитетів» в останні роки взагалі відреклись від титулу, написавши відповідні заяви. Це такі, вже згаслі «зірки», як «Вася Ушастий» з Києва чи відряджений на 16 літ за вбивство комерсанта до Сокальської виправної колонії Львівщини «Хівря» (або «Хохол», «Герцог»), якого колись у Москві коронували «Шакро» і «Чистокровка». Добровільно-публічно відійшов на пенсію 80-літній старожил злодійського руху Одеси «Дубина», що відрікся від «касти». Але серед «відказників» є і доволі молоді люди – приміром, 36-річний «Льоха Краснодонський» – колишній спортсмен з Луганщини, який нині перебуває на обліку у психдиспансері, позаторік зрікся «титулу». Іншим відомим «капітулянтом» став «Крамар» (або «Біс», «Микола») – зухвалий грабіжник і злодій з Полтавщини.

Деякі жертви «законників» не йдуть у міліцію

До ГУБОЗ постійно надходить оперативна інформація щодо активізації «злодіїв у законі», які потрапляють до України з території Грузії, Російської Федерації, Вірменії, Азербайджану і намагаються встановити кримінальні контакти, впливати на криміногенні процеси, зокрема контролювати певні види нелегального бізнесу. Але нині «авторитети» вже не мають важелів впливу в Україні, як то було 10-15 літ тому. Тим не менше, як показує практика, діяльність «законників» створює конфліктні ситуації, – такі, як минулорічна стрілянина в Голосіївському парку столиці чи замовне вбивство власника київського торгівельного центру «4ROOM» Алояна у жовтні, коли загинули два працівника спецпідрозділу «Титан», у скоєнні якого підозрюють московського «злодія в законі» на прізвисько «Мераб». Активна міграція окремих злодіїв пов’язана з витісненням їх з країн громадянства: намагаючись легалізуватися, вони використовують спрощений режим перебування в Україні і корумпованість українських чиновників.

За останніми даними, найбільше «авторитетів» до нас наїхало з Грузії –через прийняття цією країною у 2005-му закону про притягнення до суворої відповідальності «коронованих» злодіїв у разі доведення причетності до криміналу (від 8 до 12 років в’язниці). Це такі люди, як викритий ГУБОЗом у Києві в результаті спільної із російськими колегами спецоперації кримінальник «Матєвич», який збирався очолити міжнародний трафік важких наркотиків з Росії через Україну до Західної Європи. Нині у спеціально створеній у Грузії в’язниці відбуває покарання майже 50 «злодіїв у законі». Другий за значенням «експортер» лиходійської еліти в Україну – Росія. За національною ознакою далі місця цього рейтингу розподіляються так: азербайджанці, вірмени, чеченці. Своїх, доморощених «злодіїв у законі», українці, якщо можна так висловитися, «виховали» не так багато – п’ятеро.

Однак, упіймані заїжджі «авторитети» не завжди змиряються із долею висланця. Відомою є історія грузинського злодія «Рамаза Кутаїського», який до березня 2008-го був «смотрящим» по Ростовській області Росії, допоки його не викрили рубопівці. Росіяни намагалися депортували його до Грузії через Україну. Чому намагалися? А тому, що до Тбілісі в’язень не долетів, а зумів просто фантастичним чином щезнути під час нетривалого перебування літака на землі київській. Півтора року «Рамаз» переховувався у Києві, заробляв на крадіжках з квартир і авто, але нещодавно столичному УБОЗу пощастило «вирахувати» його разом із помічником.

За оперативною інформацією, в Україні перебуває кілька десятків «злодіїв у законі», яких насправді не так легко «вирахувати». Адже «авторитети», коли переховуються, не гуляють вільно вулицями – з’являються лиш у добре перевірених місцях. Вони непередбачувані, ведуть активне кримінальне життя, підтримують засуджених в місцях позбавлення волі через так звані «общаки» й мають дві основні робочі спеціалізації. Одні контролюють великі й не дуже угрупування крадіїв, грабіжників і розбійників, нерідко беруть безпосередню участь у «наскоках». Таких персон називають мастодонтами, вимираючим плем’ям, до якого належать представники найстарішої когорти, що дотримуються традицій.

Другі, або «авторитети» нової формації, які мало надають уваги слідуванню злодійському кодексові, найбільш цікавляться бізнесом – як «тіньовим», так і участю в легальних видах підприємництва. Тим людям і їхньому оточенню нерідко інкримінують участь у всіляких доходних оборудках й загалом аферах у сфері економіки. У орбіту їхнього інтересу потрапляють такі об’єкти, як порти, ринки і пов’язана з ними контрабанда. Щоб прокручувати залучені у своїх схемах мільйони (можливо, мільярди), «авторитети» обзаводяться зв’язками серед чиновництва (читай – купляють їх, допомагають у кар’єрі посадовцям-корупціонерам), очільників держпідприємств, правоохоронних структур, суду, їхніми друзями нерідко стають і доволі знані політики.

Загалом «кодекс злодіїв» не вітає насилля, але за потреби VIP-крадії не відмовляються від кривавих акцій. Приміром, чеченські «князі» вирізняються жорстокістю, скоюють вбивства, викрадають людей задля отримання викупу. Цікаво, що контингент, стосовно яких «законники» вчинюють якісь дії – люди непрості: це відомі бізнесмени, господарники і владні діячі, загалом багатії, що нажили нечесні капітали, відтак дехто з них боїться звертатися до міліції. Ці жертви перебувають на соціальних щаблях так високо, що не вважають за необхідне і раціональне будь-який розголос.

Мільйон двісті доларів на лапу – і злодій стає «політичним біженцем»

Окремої оповідки заслуговує передісторія нещодавньої екстрадиції з України азербайджанського «авторитета №1» на прізвисько «Ровшан Ленкоранський» (всього, як кажуть знаючі люди, є 16 «законників» азербайджанського походження), який з лютого 2007-го перебував у міжнародному розшуку за скоєння низки злочинів. Ця історія загалом є, так би мовити, квінтесенцією проблеми і наочною її ілюструє.

«Ровшана», який перебуває на вершині злодійської ієрархії, вважають одним з найавторитетніших кримінальників на теренах СНД і України. Свого часу, коли майбутній кримінальний бос був підлітком і зростав у пристойній родині, в нього вбили батька (він працював у міліції). Поки тривали слухання щодо підозрюваного у тій розправі, малий Ровшан десь дістав пістолет і проніс його в залу, де розглядали справу. У зручний момент хлопець вистрілів крізь грати і смертельно поранив того, хто зробив його напівсиротою. Відсидівши кілька літ у в’язниці для неповнолітніх, той вирішив, як не дивно, піти майже тим шляхом, що і кривдник його родини, якому юнак так жорстоко помстився.

Доволі скоро уродженець Баку піднявся на кримінальний п’єдестал на батьківщині, а згодом став впливовою фігурою серед собі подібних у Росії, Україні і навіть Європі. Приміром, серед його хороших знайомив був і убитий не так давно у Москві В’ячеслав Іваньков («Япончик»), на поховання якого з’їхалася мало не половина російської еліти. Після загадкової ліквідації московського «авторитета» Ікмета Мухтарова, з квітня 2006-го він взяв під оруду тамтешню азербайджанську злочинну рать. Та згодом у Білокам’яній стало некомфортно. Уникаючи переслідування властей і поліції Азербайджану, а також неприємностей у Росії, він кілька літ тому зміг перебратися в Україну, де займався звичними для себе речами, зокрема підкуповував, шантажував місцеву політичну й бізнес-еліту.

Рік тому сталося перше затримання «Ровшана» в Україні, по тому, як він утік з Москви у Київ. Тоді за запитом азербайджанської поліції, яка підозрювала кримінальника у замахові на вбивство і незаконне зберігання зброї, його мали видворити на батьківщину. Оперативники при ньому знайшли російський паспорт, але РФ позбавила його громадянства. Шевченківський райсуд Києва арештував останнього на 40 діб. Під час допитів «авторитет» поводився зухвало, не приховуючи відрази й ненависті до тих, хто його затримав – напевно ота пихатість і зверхність мала певні підстави. І дійсно, напередодні екстрадиції Держкомітет у справах національностей та релігій якимось дивним чином надав Джанієву статус політичного біженця (звісно, перемовини відбувалися через адвокатів). Дехто припускав: «Ровшан» не пошкодував 1,2 мільйона доларів готівкою своїм корумпованим зв’язкам. Затим його звільнили і він розгулював на волі. Тим не менше, «біженець» від звичного ремесла не відмовився – статус дозволяв вільно пресуватися та завойовувати вплив. Дотримуватися законослухняного способу життя йому не дозволяли як власні переконання, так і амбіції й обов’язки коронованого злодія, в якого напрочуд багато «відповідальних» функцій. Цей «біженець» неодноразово відвідував і сам організовував кримінальні сходки в Росії, Європі, але в основному відсиджувався в Україні, де в нього є рідня, а його безпеку тут підтримувала озброєна охорона.

Згодом Генпрокуратура опротестувала біженський статус злодія, а щодо заступника голови Держкомітету у справах національностей та релігій за матеріалами ГУБОЗ порушила кримінальну праву за фактом зловживання службовим становищем під час надання «Ровшану» згаданого статусу. Перші два суди «авторитет», який робив усе можливе, аби уникнути екстрадиції, виграв, але Вищий адміністративний суд зрештою позбавив його часткової недоторканності. Втім, «Ровшан», навіть довідавшись про скасування свого біженства, однак продовжував переховуватися в Україні.

Минулоріч у грудні його знов заарештували. На пару з азербайджанцем у сіті міліції потрапив громадянин Росії, що мешкав у Києві і є власником столичного ресторану, в авто якого знайшли нелегальний пістолет «Форт-12Р» із набоями. Документування виявилося напрочуд складним – фігурант перебував під захистом приватного охоронного агентства, «бодігарди» котрого були озброєні… мисливськими карабінами «Вулкан» і пістолетами для відстрілу гумових куль. Цікаво, та на оперативників, які працювали з «Ровшаном», він призводив враження достойного суперника.

Українці на «Ровшана» доказового компромату не зібрали. Хоча є певні відомості, що він займався вимаганням, але ці матеріали, вочевидь, чекатимуть кращих часів – маю на увазі те, що у «Ровшана», як би в нього не склалася доля в Азербайджані, є велике бажання повернутися до України…

 

Будь-якому учасникові «авторитетної сходки» загрожує депортація

Україна, як не прикро, нерідко стає місцем проведення так званих «сходок», коли, почасти навіть не дуже конспіруючись, до нас з’їжджаються десятки «хрещених батьків». Особливо почастішали ті збіговиська після убивства московського авторитета «Япончика», коли кримінальні клани постали перед проблемою нового «переділу». Нагадаємо найбільш резонансні «шабаші» – звісно ті, які міліції вдалося зірвати. Як вдалі приклади можна навести розгін березневої у Києві і серпневої у Сумах спільних україно-російських «конференцій» контрабандистів, організованих «Льорою Сумським». У Криму «Каха Новоросійський», якого шукали правоохоронці Росії за розбої і вимагання, намагався у серпні організувати черговий «симпозіум», але невдало. Цього разу його ораторське мистецтво оцінили не лише брати по цеху, а й оперативники, які продовжили протокольне спілкування в міліції Євпаторії. Згодом «Каху» депортували.

У наступному епізоді кайданки з’явилися на руках іншого режисера кримінальної «тусовки» – 57-річного російського рецидивіста «законника» на прізвисько «Робінзон», вже депортованого до Москви. «Робінзона», який є впливовим представником «традиційної школи» злодіїв і займався рекетом, кіднепінгом та розборками, взяли поблизу одного з київських ресторанів – той якраз був під дією наркотиків й дуже пручався, коли проти нього застосовували прийоми самбо. Його фігура цікава тим, що він зміг майже законним чином – без підкопів і втеч – вислизнути із російської колонії суворого режиму в Тюмені, де сидів за вимагання 20 тисяч доларів. Його поплічники на волі підробили медичні документи, за якими у в’язня «намалювався» рак печінки і «Робінзон» попрощався із зоною. Згодом обман сплив і «смертельно хворого» хитруна оголосили у міжнародний розшук. Майже на рік «Робінзон» забув про баланду – допоки його не викрили московські рубоповці. Три роки тому у Москві на нього здійснили замах: коли «авторитет» сідав у «Lexus LX 470», кілер почав стріляти у джип із «Макарова». Водій тоді отримав кулю в живіт, а «бос» – у голову. Із роздробленою щелепою «Робінзон» потрапив у «Скліф». Потім виявилося, що це помста Беслана Д. – абхазького колеги «Робінзона». Після лікування, від гріха подалі, останній перебрався до України, де, поки міг, контролював сферу крадіжок дорогих іномарок і поставки наркотиків.

Та найбільш врожайним на «сходки» для ГУБОЗ став минулорічний жовтень. Поблизу київського кафе на Великій Васильківській оперативникам вдалося «прийняти» одного з найстаріших грузинських «авторитетів» - 63-річного «Амірана Ланчхутського» («Нос», «Дідусь» – коронований ще у 70-ті), який перебував в Україні нелегально й приїхав з Італії за фальшивими документами на «перемовини». Замість повернення на Апенніни, «Дідусеві» довелося летіти у Тбілісі, де на нього вже чекав конвой поліції. Того ж місяця на зборищі у Києві засвітилися інші «злодії у законі» - уродженці Грузії «Лапша» (входить до п’ятірки найвпливовіших «царів» колишнього СРСР, якого шукав Інтерпол, мешкав в Іспанії) і «Квата». Згадана «сходка» могла завершитися серйозним побоїщем через конфлікт між її учасниками, які ніяк не доходили згоди щодо схеми наркотрафіку з Росії до України.

Тим часом в Одесі вполювали «Омара Уфимського» – 52-річного чеченського «злодія в законі», якого шукала московська міліція і який хотів обдурити українських оперативників, представившись підданим Казахстану. В паспорті, який виявився підробленим, зазначалося, що він живе в Алма-Аті. У барсетці «казаха» знайшли справжній раритет – нарізний самозарядний 6,35-мм пістолет «Steyr Mod», випущений сто літ тому в Австро-Угорщині і досі придатний для стрільби! Крім «Омара» взяли й чотирьох уродженців Грозного (троє мешкали у Москві, один – у Білгород-Дністровському районі Одещини). Днями одного видворили у Придністров’я, а інших депортували до РФ. Цікаво, що позаторік у Варні болгарська поліція, коли ліквідовувала чеченську банду, яка займалася розбоями, відмиванням коштів, контрабандою та махінаціями з нерухомістю на Чорноморському узбережжі, затримувала і декого із згаданих вище людей «Омара». Це ж угрупування болгари підозрювали у фінансуванні чеченських бойовиків.

На думку фахівців, окрім невпинної роботи оперативних служб потрібно якщо не зовсім зачинити двері, то хоча б мінімізувати «щілини» для просочування очільників кримінальних кланів. Найперше, слід законодавчо визначити саме поняття «злодія в законі», а також внести законодавчі зміни, спрямовані на посилення відповідальності «авторитетів».

Геннадій Карпюк

ДЗГтаМД України

Підготовлено за сприяння прес-служби ГУБОЗ МВС України

JeyNews (Фото gazeta.aif.ru)

< Назад

Про Різдво Христове
Back to USSR, або мистецтво витинанки...
В Україні «виростили» лише п’ятьох власних «злодіїв у законі»

Інші статті
Коментарі
 
MAXА мені здається не тих ловлять. Мажорів саждати тре ба а не "законників" якби рада і влада працювала по злодійським "понятіям" не булоб такого бардаку в країні. Ні звісно як сказа один дуже відомий кінематографічний сищик злодій повинен сидіти. та якраз і саджають злодіїв. а вбивць (ДТП в пяному вигляді ітд ) синків дипутатів, чи людей у погонах відпускають... де справедливість.... Сталіна б вам...... от тоді б подивились хто мажор а хто вор....
 
иван дуракТвари что воры что политики что те что те людям несут только одну боль и горе тут какойто выблядок написал что воры чесные люди так вот честные не седят по зонам вы глянте их послужной список по каким статьям они срока тянули неоднократно
 
admiralne nado putats vorov i bespredelshikov.kto ne uvazhaet poriadok i muzhskie poniatia emu ne poniats suts materi-zhizn voram-smerts sukam! kto liubit stukachei?podonki,potomu- chto oni gotovi sami prodats i druzei i dazhe rodinu!bolshe 50 shtrafnikov stali geroiami velikoi otachestvennoi-i vse oni bili s poniatiami!!!a komisari-suki rastrelivali bez sledstvia dazhe 18-19 letnix pacanov priamo v akopax-vori-zhe tak nikogda ne sdelaiut!!!
 
ANDREWVOT ETO VI GONJAETE!EB VASHU DUSHU!!!
 
НаталияТерпеть не могу воров в законе и остальных уголовников. Отвращение вызывают и парни, которые чтут "пацанские понятия". Это просто омерзительно! Криминал, беспредел и те же воры в законе - это всё клоака!!!
 
КостянВоры в законе и прочие субъекты, имеющие отношение к криминалу - самые настоящие лохи.
 
FLYукрал вещь...финкой в бок, продал наркоту- финкой в бок....
 
имяпс 14.4 уничижен есть пред ним лукавнуяй,боящыя же Господа славит,кляныйся искреннему своему и не отметася. Вариант современный_-14.4 тот в глазах которого презрен отверженный,но который боящихся Господа славит;кто клянется,хотябы злому,и не изменяет. ВОТ откуда это-"вор в законе". только у зверей закона НЕТ.но есть и челоВЕКи живущие без закона кто же они?
 
сержкакой мудак писал єту статью?высасуют с пальца разную хуйню! а ты мразь не думаешь .что ушатый может с тебя с спросить за клевету?ты лучше пиши за витька пидорка а не трогай порядочных людей! и чтобы ты знал что наркотой по понятиям занимаются барыги. вор никогда торговать наркотой не будет! пососи хуй у крыси витька и напиши статью сколько крыса накрала у народа и сколько они пидоры загнали людей у могилы а ты козел долбаный облиаваешь грязью порядочных людей! а может ты ебаться хочешь?
 
РОБну слава те хоть 5 -пусть живут -страна свободная должна быть -лишь убийцы вне закона
 
АндрійА ви придивіться - у уголовніков і у мєнтов одне їбало, однаковий вираз обличчя, ругаються так само, і водку жруть однаково...
 
serg2103А Витек Хам по масти -сука. И вором в законе быть не может.
 
КлимЗатоо у нас призидент "в законе" и страна, как зона....
 
milaЖить по законам Вселенной и не будет ни воров, ни ментов, ни водки, ни наркотиков, ни проституции, ни......... К чистым помыслам зло не причастно. Живите, любите, трудитесь, рожайте детей и радуйтесь!!!!!!!!!!
 
Мао-цзедун."От публичной полемики, которая должна продолжаться не менее 10 000 лет, небо не обвалится, рыбы будут плавать, а трава не перестанет рости"
 
РАСтранно, большинство воров - хачи. Неужели нам врут и не все культуры одинаковы?...
 
ВасяЗаповедь : не воруй.
 
Запорожский ЭсаулА чего Вы хотели, если президентом в Украине Бандюк Виктор Янукович (Витя Хам зоновское погоняло). Вот они падлы и лезут в Украину
 
ТунгаПроблема не в статусе а в том что превратили Украину в буферную зону кто хочет тут тусуется и делает свои дела и по всей видимости это выгодно нашим чиновникам потому что никто не стремится закрыть границы для незаконного въезда жителей из других стран и никто их не контролирует. Давайте все валите жить на Украину и т.д.все кому дома жить тесно или стремно все к нам Украина большая места всем хватит. Вы попробуйте выехать в Канаду или Автралию вас хрен кто туда впустит а в Украину пожалуйста!
 
OdessaНа счет заработка тоже правда-вор на то и вор,а не барыга,сутинёр, и тд и тп. Воры живут(жили) только с краж и аффер.Могли заниматься подделкой денежных знаков и всякой другой заманухой...Вором никогда не станет тот,у кого руки запачканы продажей наркотиков,людьми(проституцией),кровью(убийством,кроме случаев самообороны)...так что вор в криминальном мире завется старший брат...то что "брилиант" последний вор который недопускал "взноса в общак" денег с "бакланки"(грабежей,разбоев) и не разрешал давать деньги тем же комерсам для оборота и прибыли в кассу,ментам для решения проблем и замыливания глаз, был найден повешенным,совершил самоубийство(что означало п-ц всем кто сидел в это время) или убили. Это сейчас в зонах ментов содержат на деньги полублатных,торгуют наркотиками,оружием,людьми...Вот до чего доводит (людей) жадность и стремление к роскоши...
 
OdessaТо,что воры и криминальный мир порядочнее в своём роде,чем наши власть имеющие это 100%. Согласен с тем,что понятия придумали те,которые сильно рвались к управлению и контролю криминального мира ещё в довоенное время. Знаю про "положенца" который забил лично своего племянника,который засунул свои руки в "общак",а его слова были такие...чтоб блатные не трогали,потому что они его проучат как его племянника,а Я проучу его как подобает...То,что рука у племянника была поломана это факт,но то,что племяннику придётся носить имя "крысы" для такой семьи это очень неприятно,но тем ни мение...Так кто больше придерживается порядка воры или правители? Кто порядочнее воры или правители? Эта ситуация одна из миллиарда и говорит она о том,что сначала нужно быть человеком принципа,а не проституткой в костюме...А отказываются они от статусов из-за преса нелюдского...Опускают,забивают,короче компраметируют...А не из-за денег,как менты со звёздами и дипутаНЫ...Так кто порядочнее?
 
максчто воры,что мусора,что чиновники-одна мразь,и для них работяга всегда лох,а комерс-лох с которого еще и можно сдоить. Сами же эти скоты ничего полезного не совершили в жизни,ну разве что для себе подобных,и то с какой-то выгодой. А всякие разговоры прочесть и порядочность-это для сявок до16,и для поклонников жанра шасон в музыке. Простых людей спасет только право свободно владеть оружием,и предельно прозрачный закон о самообороне и защите имущества.
 
ПетрВоры в законе и воры без закона присутствуют в государстве ровно настолько, насколько позволяет государство. Во владениях настоящего, а не книжного Дракулы никто не брал себе золотой кувшин, выставленный, чтобы прохожие могли напиться воды из колодца. Есть аналогичные и более современные примеры. А человек слаб, ему всегда было присуще стремление оправдать свои поступки.
 
Палычnevazno прав, насчет рук тоже правильно, мне дед говорил не за то тебя бью,а за то что попался а если дурак-грузи грузы
 
Палычтолько красота спасёт мир ,,,красота и массовые расстрелы
 
трам пам пам[snaiper] ааааа красавчиг про проффесора не провтыкал :D 5 балов!
 
megrelbraci vori eto sprovedlivost . pravda. eta lyudi kotorie projivayut jizn kristalno. kak mojna ix sravnivat s mintamiili ili pravitelstvenimi chinovnikami. podumaite chto pishite.
 
КатюхаВот смешно читать комменты особенно об отрубании рук. Да, воровство грех и хорошим не заканчивается , но вот наши воры по сравнению со властьимущими значительно чище , вот пример простенький. Я думаю мало кто из авторитетов украдет деньги у онкобольных детей а если и украдет - коллеги по цеху косо посмотрят , на Ющенковская женушка - бывшая первая леди украла без зазрения совести у умирающих детей деньги на больницу - и не в одном глазу :( Посадили - нет , посадят ?? НЕТ так что следите за своими руками и не рубите чужих
 
nevaznoVse vori,sozdai uslovija i kazdij sebe v korman polozit
 
ВладимирУ каждого свое мнение, кто За. а кто и Против. Но один уже ответил правильно, депутаты и все кто есть у руля Власти те и являются Ворами в Законе. Так что прежде чем обсырать простого вора и рубить руку, подумай сам сколько Ты украл в своего государства и соседа. Кто и как был воспитан, в какой семье, в каком достатке. А вот если не ошибаюсь, так в ВВЗ смотрит за порядком, принимает важные решения для своего круга соратников. И все такое. Так что не судите и сами не будете осуждены. Прежде чем судить померяйте шкуру такого .. ВОЛКА..
 
Flaqnawigator, Умно. Это уже проверено во многих странах, воров государства содержат сами - для порядка.
 
nawigatorСлышь пацаны о чём вы в своих коментах спорите, воры были, есть и будут. А то что менты написали, кого они там приняли и когда, это всё фуфло. Они и не такое могут написать. Без воров страну просто накроет волна уголовного беспредела.
 
Монахздесь вы как дети малые тот за власть тот за воров тот за ментов тот чтоб руки отрубить тот за то чтобы повесить А ВЫ В свое жизни спросите себя чего вы хотите кому вы нужны чего вы стоите а потом пишите с умом а не с критикой в своей душе а то читать ваши комментарий скучно и нелепо вор он есть вор его жизнь осудит мент как был ментом так и помрёт им а честный человек каким был таким и останется на всю свою жизнь только выбор всегда есть у всех когда надо остановиться. Удачи вам в своём выборе.
 
КонстантинДа всё это езда по ушам и манипуляция чел.мнения ! Вор в законе это не гопник и не шушера какая то ! Это очень умные сильные духом люди которые никогда не шли на сотруднечество с властями! А сейчас всеми делами заправляют мусора - а толку у них ни совести ни чести ( у ментов )Воры честнее и умнее ...... Я ТАК ДУМАЮ
 
СаняВоры в законе есть и будут,мелких кто то должен же котролировать,я уважаю этих людей,и вся эта иерархия будет жить вечно,если бы эти люди были бы у руля государства было бы всё лучше,они умеют с люьми разговаривать,а ни то что менты и депутаты,они знают что надо...
 
БАБАЙ1000 ЛЮДЕЙ 1000 МНЕНИЙ ,НЕПОЙМУ ЧТО ВЫ ТУТ ДРУГ ДРУГУ ДОКАЗЫВАЕТЕ? ПОХОДУ НАИВНО ПОЛАГАЯ ЧТО ПЕРЕУБИДИТЕ ДРУГ- ДРУГА И НАВЯЖИТЕ СВОЕ МНЕНИЕ ВСЕ ВЫ ВЫРАСЛИ В РАЗНОЙ СРЕДЕ ДЛЯ ОДНИХ С ВОРАММИ ХОРОШО ДРУГИМ НЕ ОЧЕНЬ. ОДНИ ИЗ ВАС УВАЖАЮТ ИХ ДРУГИЕ ПРИЗИРАЮТ"каждому своё" НЕ ВИЖУ СМЫСЛА ГОВОРИТЬ ОБ ЭТОМ ,А ВРАГ КАК ВИЖУ У ВСЕХ 1- НАША ВЛАСТЬ,
 
Ивансогласен за варовство надо руки отрубать ! штоб неповадно было !
 
andreycaжать всех вместе и воров и депутатов и ментов тех которые зажрались, как пауков в одну банку
 
АртемВот когда вы прийдете, умники домой, а у вас взломан зомок, пропали деньги, которые вы собирали на операцию,вынесли технику, и все что вы собирали пол своей жизни,тогда я и посмотрю как вы запоете, а вернее завоете. ВОРАМ НУЖНО РУКИ ОТРУБЫВАТЬ.Раньше в старину так быстро отучивали.
 
ВовчикА воровать грех. Совесть не замучает, так и счастья не будет. Есть 1000 способов зарабатывать законно, точнее, почти законно.
 
ЯйчикКороче, Иосиф Виссарионович, тоже сидел когда-то, и сын его при Хрущеве в лагерях загнулся. Сейчас официально воры в законе это депутаты и чинухи, а мы в своем неписанном законе уже и не воры вовсе. Сейчас любой вшивый капитан милиции по хлеще нашего ворует. Кто меня узн ал, привет.
 
ЯпончикПпц без воров в законе молодие шавки начнут такое гамно творить што ппц.Вори в законе щас просто участвуют в спорах и т д
 
СлавЛюди в законе выдержанные морально и физически! Уверен многие не такие плохие люди как все думают. Рассудительные т.к. большая практика жизни! У таких людей можно научиться быть мужчиной и отвечать за свои поступки в жизни. Думаю нашим политикам нужно учиться у людей в законе. и может тогда будет порядок в стране, а не пиздабольство. Есть хорошие правила у людей в законе, это отвечать за свои слова! Вот кто должен стать у руля в нашей стране. Уважение к пожилым людям и родителям у них в первую очередь! Поэтому кто и нелюде, так это все депутаты всех уровней и милиция!
 
ВОР НИКОНОРШАВКИ--РТЫ ПОЗАКРЫВАЛИ!ВОРЫ--МОЛОДЦЫ!УВАЖАЮ ИХ.
 
ИгорьЧитаю я ваши коменты и удивляюсь -- уродами, которые воруют наших детей, продают нашим детям наркотики, убивают наших друзей, родных и близких, воруют кошельки в маршрутках и прочую аналогичную шушару вы чуть ли не в Боги превозносите! Это все мерзкие твари, которые не хотят работать, но зато хотят вкусно есть и сладко спать. И не зависит это от того "в законе" он или не "в законе"! Вся эта мразь не зависимо от статуса достойна одного -- тюрьмы с "лебедями и дельфинами". Правда некоторые достойны несколько другого - виселицы.
 
УкраинецИ к слову - Серега правильно пишет о порядке, но сейчас воров живующих по понятиям, раз и обчелся, большиство апельсины давшие в общаг бабок и коронованные такими же, ушли времена порядочных воров. У нас в Раде такие же апельсины сидят, заплатили и при "владе" стали, так что отличие от настоящих воров и апельсинов видно по нашей Раде на ее примере.
 
УкраинецДля Миши, что пишет о расплодившихся воров из России - почитай фамилии Миша и найди хотя бы одно отличие от русской и иной нации фамилии. Сколько тебе лет что так не внимательно читаешь? Воры в основном - Грузия, а там уже весь Кавказкий регион. А то, что они обосновуются на Украинских просторах-пастбищах и не отстреливаются, это вопрос к нашим "ментам".
 
мишароссиия - это завод по производству воров и уголовников , а потом это все быдло валит к нам !!! пиздец соседи попались!!!
 
KentДля "Проходил мимо", пораХУЙ, візьми статистику і не труси бадиль. Населення Росії складає 143 млн.чол, в європейській частині близько 114 млн.чол. Слов'янські і несловянські кріїни східної Європи 152-155 млн.чол.
 
ЫЫЫДа в ДГЗтаМВД половина - олухи им некуй делать так пишут бредятину да еще с ошибками!
 
КиевНе "ЛІТ" а років
 
afonя смотрю кто что написал МИТЯ братан прав ВАСЯ БРИЛИАНТ был последним правовым... да и Японеца нет а сейчас все не такие лишбы деньги были
 
shadowДа дюбой наш депутат дает сто очков форы всем им вместе взятым. Мало того, что каждый из них имеет больше этих пяти, так еще и законы под себя пишет. И амнистию своим стартовым капиталам объявили. Вот где масштаьы. И никакого вонючего подполья.
 
realty24.in.uaкрасавцы
 
Тяп ЛяпУкраина - это отстойник воров с Грузии, помойная яма Еуропы.
 
вотПо поводу президента, полный бред, писал дебил который совершенно далёкий от зоновских понятий! Во все времена за ДЕНЬГИ можно было валить на волю любыми путями. Не обязательно сучить ментам. а просто их покупать.
 
иванСоглашусь что воры в законе успешные менеджеры, как сейчас принято говорить, но тем не менее все решают бабки ментам по фигу вор ты или нет даешь бабки и ты авторитет.
 
проходил мимо 2настоящий вор не занимается наркотиками и другими "грязными" делами. а мололеток уже никто несможет взять под контроль. неписаные понятия уже "описяные"!
 
МитяОдним из последних истинных людей в вышеупомянутом статусе был Василий Степанович Бабушкин(Вася Бриллиант),убитый в Суликамской "крытке"для особоопасных рецедивистов - Белый Лебедь. Белый Лебедь и Чёрный Дельфин-это две спецзоны,где власти пытались сломать воров в законе,выбивая любыми способами отречение от данного статуса.
 
Проходил мимоДо чего же злобные все эти статьи на украинском языке! Цитата: "Переважна більшість так званих «злодіїв у законі» Східної Європи нині перебуває на території Росії". Ну так само собой - на территории России пребывает не только большинство "воров законе" в Восточной Европе, но и вообще большинство людей в Восточной Европе. Всё пропорционально. Представляете, если бы при существующих пропрорциях большинство воров было бы, например, в Эстонии? :)) Лучше бы автори привёл количество "воров в законе" на 1000 человек населения - это было бы справедливей. А то не знают уже, как еще кольнуть Россию. Правда, ей самой от этого не холодно и не жарко.
 
CCCRE: Евгений НЕ кто не спорит, что "КРИМИНАЛ БЫЛ ЕСТЬ И БУДЕТ".Но всё зависит каким он будет. Если страна будет расти экономически и развиваться. То криминала будет меньше и он будет не такой беспредельный ... Когда вся страна сплошной криминал, куда не кинься все воруют..)) Хотя уже и воровать не чего, сеОдно переделы, поглощения. раньше бомбили ларьки, теперь рейдерство предприятий т .д... Задумайтесь страна в первых списках по эпидемиях спида, туберкулёза, гипатита и т.д. А вы тут расхваливаете воров , какие они классные.. Ваши матери, сестры, дети , близки..как они будут жить дальше.. мамы , сёстры , девчёнки на панель.. классное "светлое" будуйщее .
 
CССВсё это бред и реклама для воров... Беспредел и так есть...а понятия это как кнут для быков, чтобы свиту можно было в узде держать. Они об этих понятиях давно забыли.. Не одна крупная группировка невсостоянии существовать без поддержки и даже в некоторых случаях желания крупных чинов из силовых структур Государства.. Когда надо они очень хорошо и с ментами общаются и своих сдают, когда это им нужно.. Воры уходят в прошлое, сегодня приходят новые прагматичные так называемые клановые бизнес-структуры.. Да и напомню что воров "в законе" создали сами большивеки (многие тоже пришедшие из криминала )...для того чтобы легче было контролировать и влиять на криминальную обстановку в то время...
 
ВасяВоры в законе - наиболее квалифицированные, наиболее успешные "менеджеры" криминального бизнеса. У них лучше всего поставлена организация промысла - с точки зрения эффективности и безопасности. У них лучше всего организована работа по подбору и воспитанию кадров (тех самых малолеток, которые по глупости в первый раз попали взону), а также по подкупу властей. В общем - они лучше всех воруют , а их братва меньше всего сидит.
 
СерёгаБлагодаря ВОРАМ В ЗАКОНЕ в уголовном мире и на зонах есть порядок!!!!!!!!Если не будет ВОРОВ будет беспредел в уголовном мире, блатние и малолетки будут лепить свои дырявие понятия!!!!!!!!!!!!Единствиные кто их может контролировать ето ВОРЫ!!!!
 
snaiperА чому п’ятьох, а вітя ХФедрроович що вже не враховується? Ви що його безпредельщиком рішили рахувати.
 
ЯАвтор розуміє, бо автором є Геннадій Карпюк ДЗГтаМД України
 
Михалычцей матерiал зписано з блокноту прес служби мвс !!!! Тому автор навiть не розумiе про що вiн хотiв написати....
 
николаевну закон есть закон не важно чей он
Додати коментар
Назвіть себе *
Ваш e-mail *
Ваш коментар*
Введіть код, зображений на рисунку:
 
 
Стрічка новин
RSS
Пошук по сайту:
14:31
ГПУ: За позовом прокуратури Київської області розірвано договір з ТОВ «Дім Лісника»
Генеральною прокуратурою України вживаються заходи щодо повернення державі майна та земельних ділянок, незаконно відчужених та переданих у користування колишн
14:20
Мер Полтави не визнав Росію агресором, а ЛНР-ДНР – терористами
Сьогодні Полтавська міська рада не змогла ухвалити рішення про визнання Російської Федерації країною-агресором, а ДНР та ЛНР – терористичними організаці
14:07
Артилерія ОК «Північ» за добу знищила 6 одиниць бронетехніки терористів
За інформацією прес-центру оперативного командування «Північ», терористи здійснюють спроби прориву оборони сил АТО у напрямках Щастя, Кр
16:19
А. Яценюк про заяви Москви щодо газового боргу: "Суд розбереться"
«Звертаємося до Росії бути дуже зваженими в будь-яких заявах, тому що ситуація на світовому ринку енергетичних ресурсів кардинально змінилася», -
16:06
Україна продовжуватиме протистояти російській пропаганді, - І. Геращенко
Україна усіма можливими способами буде протистояти російській пропаганді, адже інформаційна війна залишається однією з ключових складових гібридної  війн
16:02
С. Пашинський: Воєнний стан буде введений, якщо буде необхідність
Рішення про запровадження в Україні воєнного стану вже заготовлене і може бути введене в дію одразу, коли в цьому буде необхідність.  Про це заявив заст
00:29
В. Пинзеник: Уряд виводить країну в лідери..за видатками
Уряд виводить країну в світові лідери… По видатках, на жаль.  Про це заявив народний депутат України Віктор Пинзеник, аналізуючи проект закону
20:24
В. Кличко закрив другу сесію Київради
Мер Києва Віталій Кличко закрив другу сесію Київської міської ради VII скликання. Про це повідомили JeyNews у прес-службі Київського міського голови. “Це
17:20
У 2015 році жоден строковик в зону проведення АТО не направлятиметься, - МО України
Метою циклу часткових мобілізацій, які відбудуться у 2015 році, стане створення міцного резерву та заміна особового складу, який вислужив встановлений термін
16:37
В. Кличко привітав католиків України з Різдвом
Мер Києва Віталій Кличко привітав католиків України з Різдвом Христовим. Про це повідомили JeyNews у прес-службі Київського міського голови. “Вітаю в
16:03
Закон про РНБО повністю відповідає положенням Конституції України, - комітет ВР
  Комітет з питань національної безпеки та оборони на своєму засіданні сьогодні, 24 грудня, постановив залишити законопроект про внесення змін до Закону
15:26
П. Колодій привітав Р. Федика із призначенням на посаду прокурора Львівщини
Голова Львівської обласної ради Петро Колодій привітав Романа Федика із призначенням на посаду прокурора Львівської області. Офіційне представлення нового
19:17
МО: Країни-партнери надають матеріальну підтримку ЗСУ
У рамках надання міжнародної гуманітарної допомоги Збройні Сили України отримали черговий вантаж із Великої Британії. Британські колеги передали українським в
18:47
Президент України та Прем'єр-міністр Польщі обговорили перспективи розширення економічної співпраці
У Варшаві Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Головою Ради Міністрів Республіки Польща Евою Копач. Про це JeyNews повідомили у прес-службі Глав
18:38
Бійці в зоні АТО отримали гуманітарний вантаж від киян, - "УДАР"
Бійцям на передову в Дебальцеве був доставлений черговий гуманітарний вантаж, зібраний киянами. Вантаж супроводжував секретар координаційної ради КМДА Сергій

Архів новин

Фоторепортажі
Коментарі
Микола
В мене таке запитання, мені 24р. і я хотів би дізн
Гонта
С прискорбием нужно констатировать тот факт, что
ДДЖ
Йому треба було у Німеччину за кошти киян? Краще
Unique
На фоні тотального колапсу управління до коаліції
гість
молодець, нарешті хоч один совісний, бо сєня- пет
Новини Кіно і ТВ    
Завантаження новин...
Завантаження новин...
Твгид.юа — программа телепередач
 
www.pogranicze.euПри повному або частковому використанні матеріалів ресурсу JeyNews гіперпосилання на нього є обов'язковим. Редакція не завжди поділяє думку авторів статтей. Редакція не несе відповідальності за інформацію, наведену в нередакційних або рекламних матеріалах. Всі права на інформацію, що підписана JeyNews і/або Jey Corporation належать ПП «Капітал-2000».
© 2007-2021, JeyCorporation
  Відвідування:  
Rambler's Top100 Rambler's Top100 Новости Днепропетровска, работа в Днепропетровске, образование, отдых, туризм, тренинги, выставки,
расписание автобусов, поездов, самолетов
Rate Us @ AMRAY
Корисні лінки: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!