середа, 27 січня, 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 Соціальна політика України на 2012 рік
 Український баскетбол об'єднався - офіційно
 Жінка і гроші: 10 типових помилок
Жінка і гроші - союз непростий...
Публікації
А. Палатний: Громада Яготина показала приклад того, як не дати себе ошукати

Тетяна Метельова: «Для роботи над законом «Про захист тварин…» залучають прибічників вбивства»
Джерело: JeyNews

Україна на порозі енергетичної війни
Ігор Ліскі спеціально для JeyNews

День міста Львова 2011 відсвяткують весело (програма)

Працювати з Януковичем, бо як це – не працювати?!

METRO Club прагне подякувати усім тих, хто зізнавався нам у симпатії через facebook.
JeyArt
У Тернополі відбудеться концерт Віктора Павліка «Освідчення»
JeyArt
 
Львівські новини

Міськвиконком: Центру Львова – односторонній рух!

26.03.2007
15:19

Щоби розв’язати транспортну проблему у місті, необхідно на більшості вулицях центральної частини Львова ввести односторонній рух. Таку пропозицію озвучили представники управління транспорту та зв’язку Львівської міської ради під час засідання виконавчого комітету міськради, 23 березня.

З точки зору фахівців, які представляли присутнім на виконкомі «Схему організації дорожнього руху», від вирішення транспортної програми Львів відстав на 25 років. Навіть ті дані, на основі яких розробили нинішні пропозиції, зібрані шість років тому. За цей час кількість транспорту у Львові значно зросла. Більше того, за прогнозами, через 7-8 років кількість автомобілів у нашому місті зросте удвічі і становитиме 250 тисяч машин.

Серед озвучених пропозицій – організувати у центральній частині міста якнайбільшу кількість вулиць з одностороннім рухом.

«На десять метрів ширини вулиці можна утворити дві смуги з рухом в один бік та забезпечити обабіч вулиці місця для паркування», – вважають в управлінні транспорту та зв’язку. Також у запропонованому проекті – організація у центрі міста підземних стоянок, зокрема, під перехрестями вулиці Словацького з вулицею Стефаника та вулицею Крушельницької, під вулицею Університетською (з двома заїздами), перед будинком облдержадміністрації. Для облаштування доріг та стоянок перед будинком на Винниченка фахівці розробили три варіанти – усі вони передбачають будівництво перед приміщенням ЛОДА ще однієї дороги.

Перш ніж приймати остаточне рішення щодо запропонованої схеми, члени виконкому вирішили провести додаткову нараду, на якій визначити конкретні пропозиції з розв’язання транспортної проблеми. Нарада має відбутися вже у першій половині квітня.

ЗІК

наступна   → Кисельов переконаний, що Кушнарьова убили
попередня Лавринович продаватиме конфіскат в інтернеті

Погода, Новости, Завантаження...


Назвіть себе *
Ваш e-mail *
Ваш коментар*
Введіть код, зображений на рисунку:
 
 
www.pogranicze.euПри повному або частковому використанні матеріалів ресурсу JeyNews гіперпосилання на нього є обов'язковим. Редакція не завжди поділяє думку авторів статтей. Редакція не несе відповідальності за інформацію, наведену в нередакційних або рекламних матеріалах. Всі права на інформацію, що підписана JeyNews і/або Jey Corporation належать ПП «Капітал-2000».
© 2007-2021, JeyCorporation
  Відвідування:  
Rambler's Top100 Rambler's Top100 Новости Днепропетровска, работа в Днепропетровске, образование, отдых, туризм, тренинги, выставки,
расписание автобусов, поездов, самолетов
Rate Us @ AMRAY
Корисні лінки: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!