вівторок, 13 квітня, 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
 Соціальна політика України на 2012 рік
 Український баскетбол об'єднався - офіційно
 Жінка і гроші: 10 типових помилок
Жінка і гроші - союз непростий...
Публікації
А. Палатний: Громада Яготина показала приклад того, як не дати себе ошукати

Тетяна Метельова: «Для роботи над законом «Про захист тварин…» залучають прибічників вбивства»
Джерело: JeyNews

Україна на порозі енергетичної війни
Ігор Ліскі спеціально для JeyNews

День міста Львова 2011 відсвяткують весело (програма)

Працювати з Януковичем, бо як це – не працювати?!

METRO Club прагне подякувати усім тих, хто зізнавався нам у симпатії через facebook.
JeyArt
У Тернополі відбудеться концерт Віктора Павліка «Освідчення»
JeyArt
 
Львівські новини

Політики повинні виконати коаліційну угоду або піти, - Ю. Тимошенко

21.11.2014
18:46

Розпочинати роботу парламенту потрібно з рішення про зняття недоторканості з президента, народних депутатів та суддів.

Про це заявила лідер партії "Батьківщина" під час презентації коаліційної угоди у Верховній Раді України, - повідомили JeyNews в прес-службі партії «Батьківщина».

 

Наводимо повний текст виступу Юлії Тимошенко:

"Ми всі добре розуміємо, що відпрацювати та підписати коаліційну угоду - це ще невиконана справа. Підписання - це лише початок, а насправді вся країна очікує негайного виконання цієї коаліційної угоди, втілення її в життя.

Сьогодні день річниці Майдану гідності. Нам треба твердо взяти зобов'язання побудувати країну гідності. Це також день відповідальності: або будуть втілені в життя всі накази Майдану, втілена в життя ця коаліційна угода, втілені всі очікування людей, або всі політики, які не справляться з цим завданням, мусять піти.

Партія "Батьківщина", підписуючи цю коаліційну угоду, дуже добре розуміє, що часу немає і треба діяти, починаючи з першої хвилини роботи парламенту. І ми вважаємо, що як у добрій родині сідають за стіл і перед тим моляться Богу, так само і у Верховній Раді треба, помолившись Богу, розпочати роботу з того, щоб зняти недоторканість з усіх без виключення політиків, суддів, із президента, народних депутатів.

Саме за наполягання нашої політичної сили цей пункт включений в коаліційну угоду. Ми вважаємо, що далі рухатись не можна, якщо політики не стануть рівними з усіма громадянами України: і президент, і судді - всі рівними перед законом.

Серцем цієї угоди мусить стати відновлення справедливості в усіх сферах життя людини. Сьогодні людина не відчуває справедливості, стикаючись з державною машиною. Наше завдання, пам'ятаючи ті жертви, які приніс народ, зробити все, щоб політики цього разу не програли і знову не розчарували країну.

У цій угоді велика частина присвячена поверненню миру в Україні. Один з першочергових кроків - це зняття позаблокового статусу, який під час правління режиму був встановлений на законодавчому рівні.

Ми також віримо в те, що буде раз і назавжди покінчено з корупцією і не тільки в коаліційній угоді, але й у реальному житті кожного українця".

Лідер "Батьківщини" також подякувала колегам по коаліції за підтримку пункту про звільнення всіх полонених політв'язнів, зокрема Надії Савченко, яка стала народним депутатом, а також за те, що партнери по коаліції дали право Надії бути членом Парламентської асамблеї Ради Європи від українського парламенту.

"Я вірю, що ми шансом, який надав народ політикам, скористаємося виключно для того, щоб люди відчули, що жертви були принесені не дарма і що їх боротьба закінчиться нарешті перемогою", - наголосила Юлія Тимошенко.

 

 

JeyNews

наступна   → Україна послідовно здійснюватиме економічні реформи, - В. Пятницький
попередня Уряд має бути сформований в найближчі десять днів, - А. Яценюк

Погода, Новости, Завантаження...


Назвіть себе *
Ваш e-mail *
Ваш коментар*
Введіть код, зображений на рисунку:
 
 
www.pogranicze.euПри повному або частковому використанні матеріалів ресурсу JeyNews гіперпосилання на нього є обов'язковим. Редакція не завжди поділяє думку авторів статтей. Редакція не несе відповідальності за інформацію, наведену в нередакційних або рекламних матеріалах. Всі права на інформацію, що підписана JeyNews і/або Jey Corporation належать ПП «Капітал-2000».
© 2007-2021, JeyCorporation
  Відвідування:  
Rambler's Top100 Rambler's Top100 Новости Днепропетровска, работа в Днепропетровске, образование, отдых, туризм, тренинги, выставки,
расписание автобусов, поездов, самолетов
Rate Us @ AMRAY
Корисні лінки: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!