вівторок, 13 квітня, 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
 Соціальна політика України на 2012 рік
 Український баскетбол об'єднався - офіційно
 Жінка і гроші: 10 типових помилок
Жінка і гроші - союз непростий...
Публікації
А. Палатний: Громада Яготина показала приклад того, як не дати себе ошукати

Тетяна Метельова: «Для роботи над законом «Про захист тварин…» залучають прибічників вбивства»
Джерело: JeyNews

Україна на порозі енергетичної війни
Ігор Ліскі спеціально для JeyNews

День міста Львова 2011 відсвяткують весело (програма)

Працювати з Януковичем, бо як це – не працювати?!

METRO Club прагне подякувати усім тих, хто зізнавався нам у симпатії через facebook.
JeyArt
У Тернополі відбудеться концерт Віктора Павліка «Освідчення»
JeyArt
 
Львівські новини

Україна послідовно здійснюватиме економічні реформи, - В. Пятницький

21.11.2014
19:27

Для Уряду України найважливішими залишаються чотири ключових питання – активізація промислового розвитку, дерегуляція, удосконалення інвестиційного клімату та сприяння зовнішньоекономічній діяльності українських товаровиробників.

На цьому наголосив в.о. Міністра економічного розвитку і торгівлі України Валерій Пятницький під час конференції «День економіки Східної Європи», яка відбулася 20 листопада у Берліні, - повідомили JeyNews у прес-службі Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

Наразі питання номер один – це імплементація Угоди про Асоціацію з ЄС, яка є підґрунтям для подальшої реалізації кожного із вищезгаданих пріоритетів, зазначив Валерій Пятницький. Стосовно відновлення промислового розвитку в.о. Міністра звернув увагу, що промислове виробництво в Україні забезпечує близько 3 мільйонів робочих місць і біля 20% ВВП країни.

«Незважаючи на безпрецедентні події, саме ця галузь має унікальну можливість здійснити реструктуризацію і відновити свій розвиток», – висловив упевненість Валерій Пятницький.

Цьому, на його думку, сприяє декілька чинників. А саме: реалізація Угоди про асоціацію (це шлях до радикального поліпшення інвестиційного клімату й залучення коштів європейських інвесторів);  упровадження великих інфраструктурних проектів, у тому числі й пов'язаних із відновленням районів зони АТО (сприятиме загальній модернізації інфраструктури); девальвація, яка дозволяє захистити внутрішній споживчий ринок на тлі значного зростання вартості імпортованої продукції (отож, вітчизняні виробники мусять мати можливість освоїти виробництво відповідних товарів народного споживання, особливо в дешевому сегменті, який в даний час заповнено продуктами з Азіатсько-Тихоокеанського регіону); необхідно враховувати передумови для відродження військово-промислового комплексу, який традиційно є однією з найбільш високотехнологічних галузей.

Відновлення промислового розвитку має ґрунтуватися на створенні системи фінансових інститутів і підтримки економічного розвитку. А це – система кредитування реального сектору економіки, національне експортно-кредитне агентство, проведення активної зовнішньоторговельної політики за допомогою закордонних торгових представництв, система кредитної підтримки малого та середнього бізнесу.

Важливу роль у цьому процесі відновлення відіграватиме розвиток найперспективніших галузей економіки: гірничодобувної, хімічної промисловості, металургії, машинобудівного комплексу, військово-промислового комплексу. Україна має значний потенціал для розвитку й модернізації своєї економіки, наголосив Валерій Пятницький.

 

 

 

JeyNews

наступна   → М. Порошенко та Д. Байден поспілкувалися з пораненими українськими бійцями
попередня Політики повинні виконати коаліційну угоду або піти, - Ю. Тимошенко

Погода, Новости, Завантаження...


Назвіть себе *
Ваш e-mail *
Ваш коментар*
Введіть код, зображений на рисунку:
 
 
www.pogranicze.euПри повному або частковому використанні матеріалів ресурсу JeyNews гіперпосилання на нього є обов'язковим. Редакція не завжди поділяє думку авторів статтей. Редакція не несе відповідальності за інформацію, наведену в нередакційних або рекламних матеріалах. Всі права на інформацію, що підписана JeyNews і/або Jey Corporation належать ПП «Капітал-2000».
© 2007-2021, JeyCorporation
  Відвідування:  
Rambler's Top100 Rambler's Top100 Новости Днепропетровска, работа в Днепропетровске, образование, отдых, туризм, тренинги, выставки,
расписание автобусов, поездов, самолетов
Rate Us @ AMRAY
Корисні лінки: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!