вівторок, 13 квітня, 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
 Соціальна політика України на 2012 рік
 Український баскетбол об'єднався - офіційно
 Жінка і гроші: 10 типових помилок
Жінка і гроші - союз непростий...
Публікації
А. Палатний: Громада Яготина показала приклад того, як не дати себе ошукати

Тетяна Метельова: «Для роботи над законом «Про захист тварин…» залучають прибічників вбивства»
Джерело: JeyNews

Україна на порозі енергетичної війни
Ігор Ліскі спеціально для JeyNews

День міста Львова 2011 відсвяткують весело (програма)

Працювати з Януковичем, бо як це – не працювати?!

METRO Club прагне подякувати усім тих, хто зізнавався нам у симпатії через facebook.
JeyArt
У Тернополі відбудеться концерт Віктора Павліка «Освідчення»
JeyArt
 
Львівські новини

Слідча група ГПУ, СБУ і МВС працює як єдине ціле, - В. Ярема

08.12.2014
19:35

У понеділок, 8 грудня, під час оперативної наради за участі керівників Генеральної прокуратури України, Служби безпеки України та Міністерства внутрішніх справ України було обговорено діяльність спільної слідчої групи щодо розслідування злочинів проти учасників мирних акцій протесту на Майдані, до складу якої увійшли представники всіх трьох силових відомств.

Про це сказав Генеральний прокурор України Віталій Ярема на спільній прес-конференції з Головою Служби безпеки України Валентином Наливайченком та Міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим, - повідомили JeyNews у відділі зв’язків із ЗМІ Генпрокуратури України. 

«Ця група вже сформована і складається з 83 осіб», - зазначив він, наголосивши, що рішення про її створення було прийняте у зв’язку із зауваженнями з боку громадськості, членів родин та адвокатів потерпілих учасників мирних акцій протесту щодо взаємодії оперативних і слідчих підрозділів під час розслідування злочинів на Майдані.

Водночас Генеральний прокурор України підкреслив серйозність завдань цієї групи, оскільки злочин проти учасників Майдану є злочином номер один в історії України. За словами Віталія Яреми, створені служби, серед яких аналітична група, будуть займатися розшуком підозрюваних у цьому провадженні осіб, яких на сьогодні 22, накладенням арешту та поверненням в Україну арештованих коштів, взаємодією з міжнародними організаціями, в тому числі з Міжнародним кримінальним судом, Міжнародною дорадчою групою тощо.

«Таких слідчих груп ще не було в Україні, і ми зобов’язані довести цю справу до логічного завершення», - наголосив Генеральний прокурор.

В той же час Голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко підкреслив, що Служба безпеки дуже серйозно поставилася до роботи в такому форматі, більше того нею вже розпочато роботу з адвокатами і родичами потерпілих.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, в свою чергу, підкреслив, що найскоріше розслідування злочинів проти учасників мирних акцій протесту на Майдані, є питанням престижу для української правоохоронної системи в цілому.

 

 

JeyNews

наступна   → В зоні АТО загинув голова Першотравневого первинного осередку «УДАРу»
попередня Податківці і митники зобов’язані будуть відшкодовувати збитки, нанесені бізнесу, - О. Продан

Погода, Новости, Завантаження...


Назвіть себе *
Ваш e-mail *
Ваш коментар*
Введіть код, зображений на рисунку:
 
 
www.pogranicze.euПри повному або частковому використанні матеріалів ресурсу JeyNews гіперпосилання на нього є обов'язковим. Редакція не завжди поділяє думку авторів статтей. Редакція не несе відповідальності за інформацію, наведену в нередакційних або рекламних матеріалах. Всі права на інформацію, що підписана JeyNews і/або Jey Corporation належать ПП «Капітал-2000».
© 2007-2021, JeyCorporation
  Відвідування:  
Rambler's Top100 Rambler's Top100 Новости Днепропетровска, работа в Днепропетровске, образование, отдых, туризм, тренинги, выставки,
расписание автобусов, поездов, самолетов
Rate Us @ AMRAY
Корисні лінки: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!