середа, 14 квітня, 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
 Соціальна політика України на 2012 рік
 Український баскетбол об'єднався - офіційно
 Жінка і гроші: 10 типових помилок
Жінка і гроші - союз непростий...
Публікації
А. Палатний: Громада Яготина показала приклад того, як не дати себе ошукати

Тетяна Метельова: «Для роботи над законом «Про захист тварин…» залучають прибічників вбивства»
Джерело: JeyNews

Україна на порозі енергетичної війни
Ігор Ліскі спеціально для JeyNews

День міста Львова 2011 відсвяткують весело (програма)

Працювати з Януковичем, бо як це – не працювати?!

METRO Club прагне подякувати усім тих, хто зізнавався нам у симпатії через facebook.
JeyArt
У Тернополі відбудеться концерт Віктора Павліка «Освідчення»
JeyArt
 
Львівські новини

Закон про РНБО повністю відповідає положенням Конституції України, - комітет ВР

24.12.2014
16:03

 

Комітет з питань національної безпеки та оборони на своєму засіданні сьогодні, 24 грудня, постановив залишити законопроект про внесення змін до Закону «Про Раду національної безпеки і оборони України» (№1343) щодо вдосконалення координації  та контролю у сфері національної безпеки у редакції Комітету з урахуванням висновків Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя та Інституту держави і права ім. В.М. Корецького Національної академії наук України.

«За» відповідне рішення проголосували тринадцять народних депутатів України – членів Комітету, - повідомили JeyNews в прес-службі «Народного фронту».

Комітет також  рекомендує  Парламенту прийняти законопроект №1343 як Закон, оскільки  за висновками вищезазначених установ він повністю відповідає положенням Конституції  України.

Зокрема,  у висновку Комітету з питань  правової  політики та правосуддя за підписом його голови Руслана Князевича зазначено, що «законопроект спрямований на усунення неузгодженостей між Законом України «Про Раду національної  безпеки та оборони» та Конституцією України, а також  вдосконалення законодавчих  засад виконання РНБОУ своїх конституційних  повноважень».

Члени Комітету з питань правової  політики наголошують, що законопроектом №1343 пропонується чітко визначити правові основи роботи РНБОУ, привести у відповідність компетенцію  роботи відомства  та положення Конституції  щодо роботи Голови РНБОУ.

У висновку Комітету наголошується, що керівництво у сферах  національної  безпеки та оборони здійснює Президент України, при цьому РНБОУ - є координаційним органом з питань нацбезпеки при ньому.

Згідно законодавства України, РНБОУ координує та контролює  діяльність органів державної  влади у сфері безпеки та оборони,  при цьому основні  засади державної  політики у даних  сферах визначені Законом України «Про основи національної  безпеки та оборони України».

«Враховуючи вищезазначене, Комітет дійшов до висновку, що проект закону про внесення змін до Закону України «Про Раду національної  безпеки та оборони України» щодо встановлення координації  та контролю у сфері національної безпеки та оборони (реєстр.№1343 від 10 грудня 2014 року),  поданий Президентом України, не суперечить положенням Конституції  України», - йдеться у висновку Комітету.

Вважають, що законопроект №1343 про РНБОУ повністю відповідає  Конституції  України і експерти Інституту держави і права ім. В.М. Корецького.

У експертному звіті за підписом Директора інституту, академіка НАН України Ю.Шемшученка, ідеться про те, що всі зміни, які передбачає законопроект, є коректними і не суперечать Основному закону України.

 

 

 

 

JeyNews

наступна   → В. Кличко привітав католиків України з Різдвом
попередня П. Колодій привітав Р. Федика із призначенням на посаду прокурора Львівщини

Погода, Новости, Завантаження...


Назвіть себе *
Ваш e-mail *
Ваш коментар*
Введіть код, зображений на рисунку:
 
 
www.pogranicze.euПри повному або частковому використанні матеріалів ресурсу JeyNews гіперпосилання на нього є обов'язковим. Редакція не завжди поділяє думку авторів статтей. Редакція не несе відповідальності за інформацію, наведену в нередакційних або рекламних матеріалах. Всі права на інформацію, що підписана JeyNews і/або Jey Corporation належать ПП «Капітал-2000».
© 2007-2021, JeyCorporation
  Відвідування:  
Rambler's Top100 Rambler's Top100 Новости Днепропетровска, работа в Днепропетровске, образование, отдых, туризм, тренинги, выставки,
расписание автобусов, поездов, самолетов
Rate Us @ AMRAY
Корисні лінки: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!