середа, 14 квітня, 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
 Соціальна політика України на 2012 рік
 Український баскетбол об'єднався - офіційно
 Жінка і гроші: 10 типових помилок
Жінка і гроші - союз непростий...
Публікації
А. Палатний: Громада Яготина показала приклад того, як не дати себе ошукати

Тетяна Метельова: «Для роботи над законом «Про захист тварин…» залучають прибічників вбивства»
Джерело: JeyNews

Україна на порозі енергетичної війни
Ігор Ліскі спеціально для JeyNews

День міста Львова 2011 відсвяткують весело (програма)

Працювати з Януковичем, бо як це – не працювати?!

METRO Club прагне подякувати усім тих, хто зізнавався нам у симпатії через facebook.
JeyArt
У Тернополі відбудеться концерт Віктора Павліка «Освідчення»
JeyArt
 
Львівські новини

В. Пинзеник: Уряд виводить країну в лідери..за видатками

27.12.2014
00:29

Уряд виводить країну в світові лідери… По видатках, на жаль. 

Про це заявив народний депутат України Віктор Пинзеник, аналізуючи проект закону «Про Державний бюджет України на 2015 рік», - повідомили JeyNews в прес-службі В. Пинзеника.

При цьому економіст уточнив, що йдеться про видатки, які мають здійснити публічні органи влади наступного року по відношенню до річного обсягу виробленої продукції. Віктор Пинзеник зауважив, що номінальний обсяг ВВП наступного року планується в розмірі 1721 млрд.грн., а обсяг видатків зведеного бюджету (без коштів, що передаються пенсійному фонду) – 552 млрд. 

Це, за підрахунками економіста, на 25% більше цього року.  «Може ми не помітили бурхливого зростання української економіки, яка дає ресурс для такого  зростання? А можливо в Уряді вважають, що у нас не величезна дірка у бюджеті, а  надлишок грошей, які просто нема куди дівати? Будь-якій думаючій людині зрозуміло: не може бути стрімкого нарощування видатків держави, економіка якої падає (за прогнозом, у 2015 році очікується спад ВВП на 4,3%)», - зазначив нардеп.

 Віктор Пинзеник зауважив, що це ще не всі бюджетні видатки. Бо є ще 88 млрд. грн. «Вони нібито і видатки, і нібито ні, бо в загальну суму видатків бюджету їх не включають, хоча здійснити їх Уряд передбачає», - сказав економіст. Більше того, зауважив він, це мінімальна цифра, яку Урядові дозволяють перевищити. Отримуємо 640 млрд. (552+88).

Цифри видатків Пенсійного та інших фондів наступного року Віктор Пинзеник оцінює в 300 млрд. грн. Набігає 940 млрд. грн. або 55% ВВП. «Згадаємо ще десятки законів, стосовно яких щорічно приймаються рішення по зупиненню дії або норми яких просто не виконуються і які потребують ще близько 10% ВВП», - додав економіст.

«Мені важко назвати країни, де рівень державних видатків до створеного продукту є вищим. І коли постає питання усунення  критичного дисбалансу бюджету (дефіциту), то вийти з нинішньої ситуації, не проводячи значного скорочення видатків, н е м о ж л и в о. Шкода, що Уряд вперто не хоче бачити проблему, а головне – адекватно діяти», - резюмував Віктор Пинзеник.

 

 

JeyNews

наступна   → С. Пашинський: Воєнний стан буде введений, якщо буде необхідність
попередня В. Кличко закрив другу сесію Київради

Погода, Новости, Завантаження...

 
ГонтаС прискорбием нужно констатировать тот факт, что очередное «дер_мо» всплыло на поверхность. Виртуальная пулька, которая так и не вошла в лобик Яценюка, очень здорово повлияла на его умственные способности. Ни одной.… Ни одной конструктивной креативной идеи, способной объединить нацию и дать надежду на выход с кризиса. Уже сейчас нужно принимать решение,- нужен ли такой премьер-министр. Промедление смерти подобно….

Назвіть себе *
Ваш e-mail *
Ваш коментар*
Введіть код, зображений на рисунку:
 
 
www.pogranicze.euПри повному або частковому використанні матеріалів ресурсу JeyNews гіперпосилання на нього є обов'язковим. Редакція не завжди поділяє думку авторів статтей. Редакція не несе відповідальності за інформацію, наведену в нередакційних або рекламних матеріалах. Всі права на інформацію, що підписана JeyNews і/або Jey Corporation належать ПП «Капітал-2000».
© 2007-2021, JeyCorporation
  Відвідування:  
Rambler's Top100 Rambler's Top100 Новости Днепропетровска, работа в Днепропетровске, образование, отдых, туризм, тренинги, выставки,
расписание автобусов, поездов, самолетов
Rate Us @ AMRAY
Корисні лінки: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!