середа, 27 січня, 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 Соціальна політика України на 2012 рік
 Український баскетбол об'єднався - офіційно
 Жінка і гроші: 10 типових помилок
Жінка і гроші - союз непростий...
Публікації
А. Палатний: Громада Яготина показала приклад того, як не дати себе ошукати

Тетяна Метельова: «Для роботи над законом «Про захист тварин…» залучають прибічників вбивства»
Джерело: JeyNews

Україна на порозі енергетичної війни
Ігор Ліскі спеціально для JeyNews

День міста Львова 2011 відсвяткують весело (програма)

Працювати з Януковичем, бо як це – не працювати?!

METRO Club прагне подякувати усім тих, хто зізнавався нам у симпатії через facebook.
JeyArt
У Тернополі відбудеться концерт Віктора Павліка «Освідчення»
JeyArt
 
Всеукраїнські новини

Богатирьова про самооборону для окремих політиків

26.03.2007
15:04

Лідер фракції Партії регіонів Раїса Богатирьова заявляє, що політику уряду Януковича збудовано на трьох основних стовпахі: економічний прагматизм, єдиний народ і суспільна стабільність.

«Саме це і було предметом його позиції, і саме ці фундаментальні опори і будуть основою програми уряду», - переконана Богатирьова.

«Ми за перший квартал 2007 року побачили, що модель розвитку країни якнайкраще зарекомендувала себе, що дозволило покращити економічні показники і реально збільшувати доходи громадян», - зауважила Богатирьова.

«Зважаючи на такі очевидні результати, які дисонують із сумнівними досягненнями попередніх двох помаранчевих команд, політична більшість та її уряд стають реальними центрами впливу у країні, а це вже зобов'язує нас до нової ідеології діяльності», - додала вона.

Водночас Богатирьова наголосила, що це «молода, ще недосвідчена, і тому безвідповідальна перед національним інтересом, українська опозиція, щодня розхитує стабільність, тисне на президента, закликаючи його на барикади і спекулює різноманітними почуттями народу».

Мовляв, “це постійно загрожує нашому діалогу з українцями, відволікає нас від політичного інженерингу з управління об'єктивними і неминучими кризами а, головне - від ефективного обслуговування споживчого кошика кожного з українців”.

Вона також висловила думку, що деяким політичним силам сьогодні справді потрібна самооборона. Однак вона наголосила, що їм треба оборонятися від самих себе, щоб, «маючи такі сьогоднішні потужності та можливості, і перш за все особливий ресурс - український народ, так бездарно пропонувати цю ганебну культуру чварів та міжусобиць».

Експрес

наступна   → Тарасюк вигнав Поживанова з НРУ
попередня У Львові створили чергове об’єднання підприємців

Погода, Новости, Завантаження...


Назвіть себе *
Ваш e-mail *
Ваш коментар*
Введіть код, зображений на рисунку:
 
 
www.pogranicze.euПри повному або частковому використанні матеріалів ресурсу JeyNews гіперпосилання на нього є обов'язковим. Редакція не завжди поділяє думку авторів статтей. Редакція не несе відповідальності за інформацію, наведену в нередакційних або рекламних матеріалах. Всі права на інформацію, що підписана JeyNews і/або Jey Corporation належать ПП «Капітал-2000».
© 2007-2021, JeyCorporation
  Відвідування:  
Rambler's Top100 Rambler's Top100 Новости Днепропетровска, работа в Днепропетровске, образование, отдых, туризм, тренинги, выставки,
расписание автобусов, поездов, самолетов
Rate Us @ AMRAY
Корисні лінки: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!