понеділок, 25 січня, 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 Соціальна політика України на 2012 рік
 Український баскетбол об'єднався - офіційно
 Жінка і гроші: 10 типових помилок
Жінка і гроші - союз непростий...
Публікації
А. Палатний: Громада Яготина показала приклад того, як не дати себе ошукати

Тетяна Метельова: «Для роботи над законом «Про захист тварин…» залучають прибічників вбивства»
Джерело: JeyNews

Україна на порозі енергетичної війни
Ігор Ліскі спеціально для JeyNews

День міста Львова 2011 відсвяткують весело (програма)

Працювати з Януковичем, бо як це – не працювати?!

METRO Club прагне подякувати усім тих, хто зізнавався нам у симпатії через facebook.
JeyArt
У Тернополі відбудеться концерт Віктора Павліка «Освідчення»
JeyArt
 
Всеукраїнські новини

США заплатить за підготовку України до НАТО

27.03.2007
13:01

Палата представників конгресу США на засіданні ввечері в понеділок остаточно затвердила законопроект про підтримку вступу України і Грузії в НАТО.

Також ухвалено рішення про виділення з американського бюджету коштів Україні та Грузії в рамках програми «сприяння в сфері безпеки» для підготовки до вступу в альянс.

У секретаріаті палати відзначили, що законопроект «Акт 2007 року про консолідацію свободи в НАТО» підтриманий конгресменами простою більшістю голосів без електронного голосування.

На засіданні, яке відбулося 15 березня, цей законопроект був затверджений американським сенатом і тепер він направляється на підпис президенту США Джорджу Бушу.

У законопроекті заявлена підтримка з боку конгресу США «своєчасному вступу в НАТО Албанії, Хорватії, Грузії, Македонії та України».

«Грузія й Україна заявили про своє прагнення вступити в євроатлантичне співтовариство і, зокрема, прагнуть вступити в члени НАТО», - йдеться в документі.

За даними авторів законопроекту, Україна і Грузія тісно співпрацюють з альянсом, щоб відповідати його критеріям.

«Конгрес США закликає наших союзників у НАТО працювати зі Сполученими Штатами для реалізації тієї ролі, яку НАТО відіграє в просуванні глобальної безпеки, включаючи продовження підтримки розширення і прийому до членів гідних держав», - відзначається в тексті схваленого документа.

«Особливо за допомогою приєднання Грузії до Плану по членству в НАТО, а також через визнання прогресу в просуванні Албанії, Хорватії, Грузії, Македонії й України до виконання вимог і зобов'язань по членству в НАТО», - наголошується в документі.

У ньому також відображено рішення включити ці країни в американську програму «сприяння в сфері безпеки» у рамках підготовки до вступу в члени Північноатлантичного альянсу.

Для цього з федерального бюджету США на 2008 рік передбачено виділення «коштів, що будуть необхідні для надання сприяння Албанії, Хорватії, Грузії, Македонії й Україні».

Відповідно до довідки, підготовленої 9 березня 2007 року бюджетним управлінням конгресу США, витрати з американського федерального бюджету на надання сприяння Албанії, Хорватії, Грузії, Македонії й Україні для вступу в НАТО складуть у 2008 році в цілому 12 мільйонів доларів.

На період з 2008 по 2012 роки управління прогнозує витрати на ці цілі в розмірі 30 мільйонів доларів.

Українська правда

наступна   → Ющенко вірить, що «Євро-2012» буде в Україні
попередня «Яблука» більше немає. Бродський тепер – вільний демократ

Погода, Новости, Завантаження...


Назвіть себе *
Ваш e-mail *
Ваш коментар*
Введіть код, зображений на рисунку:
 
 
www.pogranicze.euПри повному або частковому використанні матеріалів ресурсу JeyNews гіперпосилання на нього є обов'язковим. Редакція не завжди поділяє думку авторів статтей. Редакція не несе відповідальності за інформацію, наведену в нередакційних або рекламних матеріалах. Всі права на інформацію, що підписана JeyNews і/або Jey Corporation належать ПП «Капітал-2000».
© 2007-2021, JeyCorporation
  Відвідування:  
Rambler's Top100 Rambler's Top100 Новости Днепропетровска, работа в Днепропетровске, образование, отдых, туризм, тренинги, выставки,
расписание автобусов, поездов, самолетов
Rate Us @ AMRAY
Корисні лінки: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!